ТОП-4 Соціальних Мереж для Просування Вашого Магазину в Інтернеті

 1. Як вам соціальне просування по-шустовського, якому вже 150 + років?
 2. Ви дізнаєтеся масу корисного і відкриєте для себе багато нового зі світу онлайн-маркетингу:
 3. 7 Унікальних Можливостей Соціального Просування
 4. З чого починати ВКонтакте і як просуватися далі?
 5. Рекламний канал Фейсбук сьогодні практично зайнятий на 0,01% тих можливостей, які є. Зараз його просто...
 6. Чим хороша мережа Інстаграм?
 7. Яку фішку дає Інстаграм в просуванні?
 8. Які є можливості у Ютуб, що ви можете робити і що отримаєте в результаті з його допомогою?
 9. Що дає Ютуб?
 10. Сподіваюся, тепер ви розумієте, що в соціальних мережах присутнім «життєво необхідно» для вашого бізнесу?...

Справа Миколи Шустова і його знаменита коньячна продукція сьогодні у всіх на слуху, завдяки іміджевій рекламі на телебаченні. Але в 1864-му році - коли російський підприємець тільки запускав свій перший коньяк у виробництво - телевізорів ще не було.

Він пішов ва-банк ...

Знайшов 30 студентів, які ходили вечорами по московських кабаках, де замовляли шустовського коньяк. Якщо в закладі його не чинилося (а саме так за фактом і було), вони починали його настійно вимагати, приходили в сказ і затівали бійку!

Через місяць вся столиця дізналася про шустовського коньяку.

Як вам соціальне просування по-шустовського, якому вже 150 + років?

Сьогодні не потрібно чекати цілий місяць, щоб розкрутити свій бізнес. Все набагато простіше, швидше і цікавіше - завдяки унікальним можливостям інтернет-маркетингу і топ-інструментам соціального просування.

На сьогоднішній день, в різних соціальних мережах зареєстрований кожен 2-й користувач Інтернету. Це раз. Загальна риса всіх соцмереж - система «груп» + «друзів», це два. Тільки на цих двох можливостях ви можете поїхати далі всіх своїх конкурентів.

У цій статті - «розбір польотів» 4-ки найпотужніших соцмереж для просування в Інтернеті. Подивіться на наступну статистику (за даними Wikipedia на червень 2016) і вдумайтеся в ці цифри ... Скільки можливостей ви втрачаєте ЩОДЕННО!

 • ВКонтакте (75 млн. Відвідувачів щодня)
 • Instagram (80 млн. Фотографій поширюють користувачі щодня).
 • Facebook (1,09 млрд. Користувачів щодня)
 • YouTube (4 млрд. Переглядів відео щодня)

Ви дізнаєтеся масу корисного і відкриєте для себе багато нового зі світу онлайн-маркетингу:

 • навіщо оффлайн магазинах соціальні мережі;
 • ЗА і ПРОТИ кожної, окремо взятій соцмережі;
 • які козирні фішки з того чи іншого онлайн-сервісу можна і потрібно впроваджувати саме в Ваш бізнес;
 • як охопити свою цільову аудиторію по максимуму і просувати магазини мега ефективно.

Якщо Вас Немає в Інтернеті, У Вас Немає Бізнесу ...

Якщо вашого магазину немає в соціальних мережах - не дивуйтеся, якщо незабаром у вашому бізнесі почнеться спад продажів.

У соцмережах вже присутні не тільки представники інших бізнесів і різних напрямків, але і ваші прямі конкуренти. Може бути, навіть з сусіднього магазину одягу або бутіка.

Вони вже активно просуваються і розвивають свій бізнес онлайн, тим самим забираючи собі ваших потенційних клієнтів.

До речі, в попередній статті ми якраз говорили про соцмережах, як одному з 4-х безвідмовних способів підвищення повторних продажів в магазині одягу.

Чим раніше і активніше ви почнете просуватися в соціальних мережах, тим швидше і масштабніше ви почнете отримувати результати в своєму бізнесі.

До речі, в цій статті ви дізнаєтеся про приховані можливості соціальних мереж для магазину одягу . Не пропустіть цінні поради - відразу прочитайте!

7 Унікальних Можливостей Соціального Просування

Давайте порівняємо соціальні мережі з традиційною рекламою. У мене для вас є цілих 7 очевидних переваг перших перед другими. Пройдіться по цьому списку і подумайте над новими, унікальними можливостями просування у власному бізнесі.

1. Вартість рекламної кампанії в 2 рази дешевше. Причому, кожен контакт має реальну цінність.

2. Реклама в соцмережах не так очевидна і не розглядається як нав'язувана. Користувачі сприймають її скоріше як рекомендації знайомих і думка цікавих людей. І це викликає довіру.

3. Точний і широке охоплення цільової аудиторії, яка росте щодня.

4. Соціальні мережі перевершують абсолютно всі традиційні ресурси за своєю популярністю. Крім актуальності пошукових систем, звичайно.

5. Тут є можливість отримувати оперативну зворотний зв'язок від клієнта і оперативно на неї реагувати.

6. Соціальним медіа не страшні кризи, на них не впливають будь-які інші зовнішні чинники. Вони незалежні від економічної і політичної обстановки в країні / регіоні.

7. Детальна звітність про всіляких рейтингах: посилання, статті, популярність спільноти / групи, дії учасників. Все це дозволяє створити базу лояльних покупців. До того ж, лояльність підвищується, тому що бренд в соцмережах «олюднений».

# 1 Просування VKontakte (ВКонтакте)

Як просувати ваш бізнес і підвищувати прибуток за допомогою соцмережі ВКонтакте?

ВКонтакте - одна з найпопулярніших соціальних мереж в російськомовному просторі, яка постійно зростає, розвивається, розширюється.

Тут більш молода цільова аудиторія. Хоча є і старші. А діти, яких зараз повно ВКонтакте, через кілька років будуть самі здійснювати покупки!

З чого починати ВКонтакте і як просуватися далі?

Вам потрібна відкрита група ВК , Куди ви зможете запрошувати всіх ваших друзів.

Щоб зрозуміти, як ефективно наповнювати і вести групу, потрібно аналізувати і стежити за різними паблік, хто і як їх розвиває. Чи не повторювати чужих помилок і пробувати різні варіанти.

Після того, як ви наповнили групу основним контентом (назва та опис групи, аватарка + меню, фотоальбоми та відеозаписи), необхідно публікувати щоденні пости.

ВКонтакте можна робити опитування, щоб люди залучалися і голосували. В Фейсбук такої опції немає.

Головна ваша мета вКонтакте - отримати нового передплатника і конвертувати його в клієнта. Відвідувач, вперше зайшов в вашу групу, повинен як мінімум підписатися на вас!

# 2 Просування Facebook (Фейсбук)

У чому секрети швидкого підвищення продажів в малому бізнесі за допомогою соцмережі Facebook?

Якщо у вас відразу виникла думка наповнювати всі ваші соціальні мережі одним і тим же контентом - навіть не думайте! Вбити двох зайців (Фейсбук + ВКонтакте) одним пострілом не вийде.

Фейсбук - інший з просування, за цільовою аудиторією, з поведінкових факторів і так далі. ФБ - по-своєму цікавий для просування. Там більше бізнес-аудиторія, це більш серйозна аудиторія. І це класно!

Коли людина в Фейсбуці натискає «мені подобається» для якоїсь публікації (або для вашої сторінки), пише коментар до чогось - в загальному, робить якусь дію, то всі друзі цієї людини бачать це.

Це додатковий вірусний трафік. ВКонтакте такого немає.

В Фейсбук вам потрібна не група. потрібен паблік ФБ (Сторінка).

Тут у вас є можливість робити рекламу, просування поста, записи. Ви можете розповісти інформацію про акції, знижки, розпродажі і т. Д. Туди ж ви можете додати посилання, телефон (або все що завгодно) і описати це постом або в стрічці Фейсбук.

Рекламний канал Фейсбук сьогодні практично зайнятий на 0,01% тих можливостей, які є. Зараз його просто не використовують по максимуму.

У загальній стрічці новин ваш пост виглядає не як реклама, а як звичайна запис. Ви можете отримувати звідти клієнтів, можете рекламувати тільки передплатникам групи, або охоплювати місто. І це дуже круто!

На сьогоднішній день, такої можливості немає в інших соціальних мережах.

Якщо матеріал вам цікавий і корисний,

то він заслуговує лайка і репоста в улюбленій соцмережі 🙂

# 3 Просування Instagram (Інстаграм)

Як власнику магазину одягу отримувати нових клієнтів за допомогою Instagram?

Інстаграм - дуже хороший інструмент для отримання нових клієнтів в ваш бізнес.

Це соціальна мережа фотографій. І зовсім інша соціальна мережа, в порівнянні з Вконтакте і Фейсбук. Це взагалі повна їм протилежність.

Instagram швидко набирає популярність і швидко розвивається, але при цьому соцмережа ще не настільки забита рекламою або всім тим, що є, наприклад, Вконтакте.

Чим хороша мережа Інстаграм?

По-перше, люди там часто переглядають стрічку. Вони бачать фото і ці фото лайкають.

По-друге, вона не настільки забита рекламою.

По-третє, при грамотно збудованому маркетингу, ви зможете робити тут продажу.

Якщо ви займаєтеся товарами, а не послугами, то у вас є всі шанси на ефективне просування в Інстаграм. Правда, в Інстаграме трошки по-іншому ведеться контент.

Потрібно для себе зрозуміти, що це фотоблог, де ви робите Селфі, фотографії вашого одягу, викладаєте їх, люди приходять подивитися на вас і підписуються.

Якщо якщо людина вже підписався на вас, тобто натиснув «Мені подобається», він завжди буде бачити всі ваші оновлення в стрічці, поки не напише «відписатися». І це чудово!

Яку фішку дає Інстаграм в просуванні?

Інстаграм можна синхронізувати з усіма популярними соціальними мережами.

Тобто, один раз натиснувши тут, в Інстаграме, ваш пост буде опублікований відразу в трьох ваших соціальних мережах. Всього в 1 клік.

# 4 Просування YouTube ( «Ютуб» або «Ютьюб»)

Це велика соціальна мережа. Люди проводять тут свій час годинами. Вони також шукають в Ютубі інформацію і розважаються.

До речі, Гугл високо піднімає відео або ютуб-канал в пошуковій видачі, коли люди набирають пошуковий запит, близький до того, як названо відео.

Які є можливості у Ютуб, що ви можете робити і що отримаєте в результаті з його допомогою?

Унікальна торгова пропозиція - чим ви кращі, чому саме у вас краще купувати і так далі. Тут же ви можете зробити продаж, запропонувавши якийсь бонус за підписку на ютуб-канал.

Ви можете показувати соціальні докази. Коли ви проводите якусь акцію, розіграш, що завгодно, ви знімаєте відео, викладаєте, і це буде ваше соціальне доказ. Тут же ви берете відгуки ваших клієнтів, що теж є соціальним доказом.

Відео з Youtube допоможе зробити ваш контент різноманітним. До речі, відеоогляд - кращий спосіб розповісти про ваші новинки і залучити покупців в ваш магазин.

Кожен раз, коли у вас буде нове надходження товару, знімайте це на відео і викладайте його на свій youtube канал.

Наприклад, ви викладаєте його Вконтакте і в Фейсбуці. Таким чином, у вас бонусом сформований контент для ваших груп для Вконтакте і Фейсбук.

Що дає Ютуб?

Ви за 1-3 хвилини в одному ролику розповідаєте про свій товар або послугу, викладаєте відео на канал, звідти берете код або посилання, вставляєте його (її) Вконтакте або в Фейсбуці і отримуєте нових передплатників / покупців.

Час від часу - 1 раз в тиждень, раз в 2 тижні, раз в 10 днів - робите відеоогляди по новинках або відеоогляди по стилю. Інтерес тут формується зовсім по-іншому. Це інший маркетинг, інший підхід до розширення вашого бізнесу.

Youtube дає більш широкі можливості, ніж оффлайн реклама.

Сподіваюся, тепер ви розумієте, що в соціальних мережах присутнім «життєво необхідно» для вашого бізнесу? Це майбутнє, ви від цього нікуди не подінетеся. Рано чи пізно, це питання стане ребром.

Чим раніше ви почнете соціально просуватися, тим більше шишок ви наб'єте. Зробіть перший крок - зареєструйтеся в соціальних мережах. Запустіть присутність в них вашого бізнесу. І обов'язково підпишіться на наші групи, паблік і відеоканал .

Як мінімум, щоб отримати приклад ведення контенту. Як максимум, щоб бути в курсі всіх подій і першими отримувати свіжі новини, креативні ідеї та слушні поради.

До зустрічі в соцмережах 🙂.

Як вам соціальне просування по-шустовського, якому вже 150 + років?
Чим хороша мережа Інстаграм?
Яку фішку дає Інстаграм в просуванні?
Які є можливості у Ютуб, що ви можете робити і що отримаєте в результаті з його допомогою?
Що дає Ютуб?
Сподіваюся, тепер ви розумієте, що в соціальних мережах присутнім «життєво необхідно» для вашого бізнесу?
Як вам соціальне просування по-шустовського, якому вже 150 + років?
З чого починати ВКонтакте і як просуватися далі?
Чим хороша мережа Інстаграм?
Яку фішку дає Інстаграм в просуванні?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения