Топ 7 розширень Magento SEO для поліпшення рейтингу

 1. Розширений SEO Suite
 2. Magento SEO Suite Остаточне розширення
 3. Кінцева SEO Suite
 4. Magento SEO Plus
 5. ReloadSEO
 6. Magento SEO Suite Pro розширення v4.4 .0
 7. Розширення канонічних URL-адрес Magento
 8. Висновок

Опубліковано о 12: 12h в Magento , Новини , SEO від Двадцять

Багатий досвід користувачів, більш високий рейтинг SEO та швидше завантаження веб-сторінок - це деякі з ключових аспектів, які можуть принести ваш інтернет-магазин Magento на новий рівень. Magento є однією з найбільш домінуючих систем управління контентом, яка дозволяє як веб-майстрам, так і нетехнологічним користувачам створювати вражаючі сайти електронної комерції, без будь-якого важкого підйому - все завдяки широкому спектру розширень або ми можемо сказати про плагіни. Кожне розширення Magento розроблено для поліпшення способу керування веб-магазином - від оптимізації продуктивності до розширення безпеки.

Але коли справа доходить до пошукової оптимізації, вам потрібно вибрати кращий SEO розширення (и), які можуть допомогти вам отримати більш високий рейтинг на Google і інших пошукових системах з легкістю.

У цьому пості ми розглянемо 7 кращих розширень SEO, які можуть покращити рейтинг SEO, доступність та веб-трафік у вашому інтернет-магазині Magento. Вам просто потрібно впорядкувати ідеальне розширення SEO до вашого сайту електронної комерції і насолоджуватися його переважними можливостями, не створюючи жодної лінії кодування.

Розширений SEO Suite

Розширений SEO Suite

Сторінка продукту: https://mirasvit.com/magento-extensions/advanced-seo-suite.html

Вартість: $ 149.00

Розширений SEO Suite є неймовірним розширенням SEO для Magento, що дозволяє користувачам оптимізувати конкретні категорії та групи продуктів для конкретних пошукових термінів на шаблоні. Розширення дозволяє підвищити видимість вашого сайту в пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo тощо.

За допомогою цього інструменту ви можете взяти рейтинг вашого сайту Magento eCommerce до вищого рівня в SERP. Це допоможе вам у створенні SEO-дружні мета-теги, H1 заголовок, мета опис для будь-якого продукту або категорії в найкоротші терміни. Крім того, створюйте дружні URL-адреси для багаторівневої навігації, щоб отримати кращі результати.

Ви можете придбати Advanced SEO Suite за $ 149 і оптимізувати вміст вашого сайту електронної комерції для пошукових систем за лічені хвилини.

Magento SEO Suite Остаточне розширення

Magento SEO Suite Остаточне розширення

Сторінка продукту: https://www.mageworx.com/seo-suite-ultimate-magento-extension.html

Вартість: $ 249

Це все-в-одному SEO-рішення для Magento, що спрощує процес пошукової оптимізації шляхом оптимізації змісту вашого електронного магазину на льоту.

Розширення допомагає оптимізувати мета-теги, мета-назви та мета-опис електронного магазину для Google та інших пошукових систем. Він також підтримує розширені фрагменти Magento Rich і надає SEO для шаруватої навігації.

Найкраще, про розширення Magento SEO Suite Ultimate є те, що вона дозволяє вирішувати дублікати питань контенту, без будь-яких турбот. Ви навіть можете розширити карту сайту HTML / XML за допомогою цього інструменту. Крім того, він повністю сумісний з усіма виправленнями безпеки Magento.

Кінцева SEO Suite

Кінцева SEO Suite

Сторінка продукту: https://ecommerce.aheadworks.com/magento-extensions/ultimate-seo-suite.html

Вартість: $ 159

Ultimate SEO Suite від Aheadworks є дивовижним інструментом, який може поліпшити рейтинг вашого інтернет-магазину Magento на SERPs.

Це запакований пакет з величезною кількістю переважних функцій, а також підтримка мульти-магазину для вашого першого / наступного бізнесу в Інтернеті. Насправді, це робить його надзвичайно простим для додавання канонічних URL-адрес на сторінці окремого продукту, sitemap та sitemap Google. Можна навіть розділити вашу мапу сайту на більш дрібні та керовані файли, щоб вони були негайно схвалені Google.

За допомогою цього розширення ви можете індексувати зображення на своєму сайті, щоб дозволити Google індексувати ці зображення та додавати їх до пошуку зображень, щоб збільшити трафік на ваш сайт.

Magento SEO Plus

Magento SEO Plus

Сторінка продукту: http://www.magikcommerce.com/magento-seo-plus-magento-seo-extension/

Вартість: $ 99

Якщо ви шукаєте надійне рішення SEO для вашого сайту електронної комерції, то Magento SEO PLUS є ідеальним рішенням для вас.

Це ексклюзивне розширення SEO для магазину Magento, що мінімізує ваші навантаження SEO і пропонує вам простий спосіб оптимізації сторінок продукту, категорій продуктів для популярних пошукових систем (Google).

Це надійне рішення SEO, яке може поліпшити рейтинг вашого магазину, і дозволити пошуковим системам сканувати, індексувати та ранжувати сторінки вашого сайту миттєво. Це дозволяє оптимізувати свій електронний магазин для конкретних / відповідних ключових слів, а також допомагає усунути дублювання проблем, пов'язаних із вмістом.

Крім того, ви можете розділити XML-карту сайту для вашого Magento Store за допомогою цього модуля. Навіть, це дозволяє приховати продукт, категорію та веб-сторінки з карти сайту з легкістю.

ReloadSEO

ReloadSEO

Сторінка продукту: https://www.reloadseo.com/

Вартість: $ 14.95

ReloadSEO пропонує простий спосіб оптимізувати вміст вашого інтернет-магазину для пошукових систем на льоту. Це дозволяє створювати SEO-дружній контент, який може поліпшити видимість вашого інтернет-магазину на декількох платформах пошукових систем. https://www.reloadseo.com/

Ви також можете отримати відгуки в режимі реального часу про те, наскільки оптимізовані сторінки або категорії продуктів для SEO під час написання вмісту. Оцінка у вигляді індексу продукту дозволяє легко класифікувати продукти, залежно від того, наскільки добре ви їх оптимізували.

Це не тільки допомагає оптимізації сайту Magento на сторінці, але й підвищує коефіцієнти переходів, щоб отримати більше якісних потенційних клієнтів.

Magento SEO Suite Pro розширення v4.4 .0

4

Сторінка продукту: http://www.mageworx.com/seo-suite-pro-magento-extension.html

Вартість: $ 149

Розширення Magento SEO Suite Pro постачається в комплекті з повним набором інструментів, які допоможуть вам з легкістю виконувати ефективну оптимізацію на сторінці.

Це розширення ідеально підходить для всіх масштабів магазинів Magento - все завдяки широкому спектру функцій і можливостей. Цей модуль можна використовувати для збільшення рейтингу вашого магазину Magento на Google та інших платформах пошукової системи. Він також пропонує вам можливість вирішити проблеми дублювання вмісту, а також rel = canonical tags. Інструмент дозволяє повідомити двигуну, яка URL-адреса є правильною версією, і допомагає оптимізувати дублікати внутрішнього сайту за лічені хвилини.

Ви навіть можете контролювати доступ веб-роботів до певних сторінок і robots.txt вашого електронного магазину Magento. Крім того, він дозволяє генерувати та завантажувати файли HTML і XML у свій сайт Magento, щоб покращити його видимість в Інтернеті в популярних пошукових системах.

Розширення канонічних URL-адрес Magento

Сторінка продукту: https://www.fmeaddons.com/magento/seo-canonical-url-extension.html

Вартість: Безкоштовно

Цей модуль дозволяє генерувати канонічні URL-адреси для вашого магазину Magento простим і ефективним способом. Розширення Magento Canonical URLs розроблено компанією FMEAddons і пропонує вам повний спектр сучасних інструментів, які допоможуть вам підвищити рейтинг вашого електронного магазину в пошукових системах.

Це надлегке розширення Magento, яке дозволяє пошуковим системам вибирати конкретні сторінки відповідно до кількості відвідувань кожної категорії. Ця практика полегшує вам заохочення більшої кількості відвідувачів на цих сторінках, без будь-яких важких робіт.

Найкраще про це розширення, щоб я містив у вашому інтернет-магазині спадне меню. Ви можете автоматично створити канонічну URL-адресу або зробити її вручну - повністю залежить від ваших уподобань. Він також пропонує правильні URL-адреси з баз даних для веб-сторінок вашого інтернет-магазину.

Висновок

Це сім кращих і найбільш перспективних розширень Magento SEO, які можуть допомогти вам отримати більш високий рейтинг в пошукових системах, що в свою чергу приводить до більш органічного трафіку і підвищує коефіцієнти переходів вашого бізнесу в Інтернеті.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения