Топ-7 трендів Instagram-маркетингу

 1. Тренд 1. Платне просування комерційних постів в Instagram стане масовим і повсюдним
 2. Тренд 2. Функцію Instagram Shop підключать сотні тисяч магазинів
 3. Тренд 3. У комерційних профілів Instagram формується послідовна продумана естетика
 4. Тренд 4. Instagram Stories Ads поки ще дешеві - це секретна зброя хороших маркетологів
 5. Тренд 5. «Чужий візуальний контент в комерційних акаунтах Instagram» + «Управління цифровими правами...
 6. Тренд 6. Стрімкий розвиток Micro-Influencer Marketing
 7. Тренд 7. Instagram-маркетинг стане більш аналітичним

Ось перші 7 тенденцій просування за допомогою Instagram - пише Лорен Тейлор в блозі Later.com, переводить Evo.business

1

Тренд 1. Платне просування комерційних постів в Instagram стане масовим і повсюдним

Органічний трафік в Instagram не зникне - але на цій платформі вже занадто складно досягти високої органічної представленості без будь-якої платної підтримки або складної стратегії партнерства.

В результаті навіть багато фізосіб, активісти Instagram, вже почали просувати за гроші свої власні пости, намагаючись зберегти свою представленість і залишитися актуальними.

В цілому, просування повідомлень в Instagram аналогічно форсування повідомлень в Facebook. Ви просто після публікації поста оплачуєте його показ тієї чи іншої аудиторії, щоб отримувати більше лайків, показів і відвідувань профілю.

2

Тренд 2. Функцію Instagram Shop підключать сотні тисяч магазинів

додаток Shop by Instagram - Instagram Shoppable Feed дозволяє магазинам, які працюють на маркетплейсе Shopify, виставити свої товари, вказавши назву і ціну прямо на фотографії. Потім користувачі можуть клікнути на кнопку заклику до дії, щоб купити товар прямо в Instagram, не залишаючи додаток.

Якщо ви не працюєте на Shopify, це може бути особливістю, стимулюючої відкриття вами нового магазину на цьому майданчику.

3

Тренд 3. У комерційних профілів Instagram формується послідовна продумана естетика

Все більше і більше людей починають шукати бренди на Instagram раніше, ніж в Google.

Саме тому формування власної Instagram-естетики - таке планування заповнення вашого профілю, при якому вся відображається мозаїка фото завжди поєднується з брендом магазину і до того ж є ефектною, привабливою - дуже важливо для росту продажів.

Ви можете використовувати візуальний планувальник Instagram, такий як Later , Для попереднього перегляду фида і розміщення ваших повідомлень, щоб створити ідеальний, привабливий фид Instagram.

4

Тренд 4. Instagram Stories Ads поки ще дешеві - це секретна зброя хороших маркетологів

Рекламна платформа Instagram Stories Ads запущена в березні 2017 року. Її дешевизна дає користувачам можливість як завгодно експериментувати і дізнаватися, що працює для вашого бренду, а що ні - поки витрати на рекламу в Instagram Stories відносно малі.

5

Тренд 5. «Чужий візуальний контент в комерційних акаунтах Instagram» + «Управління цифровими правами в Instagram» стануть вічно-гарячими темами

Щоб уникнути піар-катастрофи, переконайтеся, що ви дотримуєтеся правил і запитуєте дозвіл до того, як відправляєте чужий візуальний контент в Instagram.

Приклад: SMMщік сервісу AirBnB запитує у користувача: «сan we share your shot?»:

»:

Крім того, на Instagram реалізований Facebook Rights Manager - який дозволяє редакторам і авторам завантажувати бібліотеку свого контенту для моніторингу його репоста на Instagram.

Знайшовши репост, автори поста можуть блокувати свій контент, якщо він публікується несанкціонованим джерелом. Можна навіть відстежити вирізання фрагментів зі свого відео і їх розміщення.

Також в даний час Instagram тестує кнопку Regram , Яка допоможе брендам уникнути липких ситуацій щодо дозволів на фотографії - гарантуючи, що надається дозвіл на репост фотографії.

6

Тренд 6. Стрімкий розвиток Micro-Influencer Marketing

Micro-influencer Marketing - офіційно визнаний великий тренд в комерції - і бренди вже знаходять успіх в платному співпраці з блогерами-тисячники в Instagram. Як неважко здогадатися, блогери-тисячники більше схожі на типових споживачів, ніж профілі магазинів і виробників - і тому їх фото, їх схвалення чого-небудь викликають більше довіри у інших споживачів.

Наприклад, мій особистий профіль @ taylor.loren має близько 9200 передплатників (в березні 2019 року). І вони, коли я рекомендую товар в цьому профілі, сприймають це як надійну рекомендацію від подруги - а не як спонсорувати рекламне оголошення (яким воно, насправді, є):

І вони, коли я рекомендую товар в цьому профілі, сприймають це як надійну рекомендацію від подруги - а не як спонсорувати рекламне оголошення (яким воно, насправді, є):

Незабаром ви можете очікувати, що ваші звичайні друзі теж почнуть робити #spon (хештег #spon означає «спонсорований пост»).

Але якщо ви працюєте з тисячники Instagram - пам'ятайте, що не всі повинно бути #paid. Бренди можуть партнерствувати з лояльними блогерами, надаючи їм безкоштовні товари. А також допомагаючи самим блогерам в залученні нових передплатників.

7

Тренд 7. Instagram-маркетинг стане більш аналітичним

Завдяки постійно мінливого алгоритму Instagram, зменшує охоплення і взаємодія в усіх напрямках, бренди і впливові особи повинні постійно оптимізувати свій контент.

А тому всі інструменти аналітики, які допомагають вашим повідомленням краще працювати в рамках алгоритму - наприклад, функція Best Time to Post та інші, вихід яких очікується в цьому році - з кожним днем ​​стають все більш важливими.

Translated from English. Source: Later.com . Author: Taylor Loren .

Матеріали по темі

Приклад: SMMщік сервісу AirBnB запитує у користувача: «сan we share your shot?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения