Вартість SEO: чому премія SEO дешевше в довгостроковій перспективі

 1. Оптимізація пошукових систем
 2. SEO послуги ціноутворення проти. Google Adwords
 3. Вартість SEO - Що таке справедлива ціна для оплати?
 4. Ні один розмір не відповідає всім пакетам
 5. Чому SEO не є дешевим
 6. Висновок щодо ціноутворення в SEO

Якщо ви є власником бізнесу, який вичерпав традиційні маркетингові рішення для вашого бізнесу, то ви, мабуть, трохи набридли витрачати свій бізнес важко зароблені гроші на рекламу, яка або дає мало результатів, або неймовірно важко виміряти вплив

Якщо ви є власником бізнесу, який вичерпав традиційні маркетингові рішення для вашого бізнесу, то ви, мабуть, трохи набридли витрачати свій бізнес важко зароблені гроші на рекламу, яка або дає мало результатів, або неймовірно важко виміряти вплив.

У 21-му столітті багато підприємств покладаються на нього Інтернет-трафік для просування або продавати свої продукти та / або послуги, і багато підприємств віддаляються від традиційних маркетингових інструментів, таких як рекламні листівки та газети, і шукають цифрові рішення.

Завдяки тому, що в цифровому світі маркетингу доступно багато варіантів, найчастіше може бути важке рішення про те, як найкраще витрачати свій бюджет.

Це може здатися хорошим бізнес-рішенням, щоб витратити найменшу можливу суму грошей - але це не так.

Оптимізація пошукових систем

Почнемо з використання Пошукова оптимізація як хороший приклад того, чому часто більше витрачається, тим краще буде ваш бізнес.

Вартість SEO обговорюється в SEO колах, але має найбільший вплив на клієнтів і повернення інвестицій, які вони повинні очікувати.

Насправді, хороша служба SEO повинна оплачувати себе і отримувати прибуток для інвестиційної компанії - врешті-решт, якщо б ви сказали мені, що мені доведеться витратити $ 3000 на місяць на SEO, то я б тільки коли-небудь бачив повернення продажів $ 2000. Я б не використовував агентство SEO.

Однак, якщо для моїх інвестицій у розмірі 3000 доларів на місяць я бачу повернення $ 6,000, з яких $ 3000 є прибутком, то я буду більш ніж задоволений своїм рішенням.

Давайте зробимо цей крок далі і розглянемо масштаб.

Я збираюся взяти цю угоду - звичайно я!

Ми далі ілюструватимемо, як ціноутворення SEO практично не має значення, і справжнє питання має бути те, яке повернення я отримую за моїми Вартість SEO в довгостроковій перспективі?

SEO послуги ціноутворення проти. Google Adwords

Якщо порівняти Пошукова оптимізація ціноутворення на ціноутворення в Google Adwords, тоді ми можемо більш чітко бачити довгострокові переваги SEO і глибше занурюватися в ідею вартість оптимізації пошукових систем бути менш важливим, ніж ми думали.

Давайте подивимося на деякі витрати Google Adwords і порівняйте їх з потенційними цінами SEO.

У 2016 році правовий сектор веде шлях з точки зору вартості Google Adwords за клік з терміном "кращий юрист мезотеліоми", досягнувши колосальних $ 935,71 за клік, але давайте поглянемо на менш дорогий термін.

Ключове слово "персональний адвокат зі шкідливими травмами" привернуло вартість за клік у розмірі $ 132.23.

23

Тепер це може здатися божевільною кількістю грошей, витрачених на клік, але якщо вартість кожного клієнта, скажімо, 10 тисяч доларів, може бути вигідно йти за цим ключовим словом за допомогою Google Adwords.

Тепер скажімо, що вартість за клік була більш розумною - скажімо, $ 100 за клік.

Припустимо, що кліки перетворюються на 2% відвідувачів, які підписалися на свої послуги.

Таким чином, їм знадобиться 50 відвідувачів на кожні 1 реєстрацію. 50 x 100 доларів за клік = 5000 доларів США

Це дозволить їм отримати прибуток у розмірі 5000 доларів на клієнта, придбаного за допомогою Adwords.

Тепер давайте подумаємо про це з точки зору SEO. У середньому термін привертає близько 720 пошуків на місяць для точного відповідності фразі.

Якщо можемо досягти номер один органічний рейтинг Google , то ми можемо розраховувати на залучення 40% кліків на наш сайт. Це дасть нам 288 відвідувачів на місяць на основі цього ключового слова.

Тепер, якщо ми припустимо, що 1 з 50 конвертацій ми бачимо 5 платять клієнтів за цей термін - кожен з них коштує $ 10,000, так що дає нам $ 50,000.

Тепер, щоб отримати ці 5 клієнтів за допомогою Google Adwords, цей старт коштував нам $ 25,000 на місяць. Ви повинні побачити значення SEO прямо зараз.

Вартість SEO - Що таке справедлива ціна для оплати?

Враховуючи цю ілюстрацію, тепер простіше розглянути вартість SEO і те, що ми повинні розраховувати заплатити.

На ілюстрації ми були доброзичливі до Google Adwords (фактична вартість за клік згідно з AHREFS $ 138.65), і ми лише надали приклад досягнення однієї сторінки одного ключового слова від SEO.

Насправді інші пов'язані ключові слова, які відповідають широкому загалу також, ймовірно, мають високий рейтинг і залучають набагато більше, ніж 5 клієнтів на місяць.

Це коштує $ 25000 на місяць за допомогою Adwords, щоб залучити $ 50,000 на місяць бізнесу, так це справедливо очікувати платити всього $ 500 на місяць для агентства SEO?

Звичайно, ні!

Насправді будь-яка цифра менше ніж $ 25,000 на місяць буде надійною інвестицією, а довгострокова картина буде ще більш плідною, якщо інші ці ключові слова можуть бути націлені.

Більш реалістична цифра може становити від $ 7500 до $ 15,000 на місяць за цю послугу.

Ні один розмір не відповідає всім пакетам

Ілюстрація, яку ми надали, не працюватиме для компанії, яка має клієнтську вартість у 500 доларів США, і тому ви ніколи не повинні працювати з SEO компанії які пропонують упаковані ціни.

Неможливо, щоб будь-які два проекти були однаковими. Хороша стратегія ціноутворення SEO буде включати цілий ряд факторів, включаючи конкуренцію, витрати платити за клік ресурсів, необхідних для ранжування, та багатьох інших факторів впливу.

Як правило, чим вигідніше ключове слово, тим більше конкуренція, яку ви очікуєте . Хоча це не жорстке правило і є винятки.

Чому SEO не є дешевим

Я думаю, що ми дуже багато чого охопили, але давайте подивимося на кілька аналогій.

Якщо ви хотіли купити будинок, а ви хотіли 5 спалень, сауну, кінотеатр, гідромасажну ванну і басейн - ви вважаєте, що це буде коштувати так само, як 2-кімнатна квартира, яка була переобладнана зі старого складу ?

Звичайно, ні!

На додаток до цього - вартість 5-кімнатний будинок буде більш авансом, він буде мати більш високі витрати на технічне обслуговування і в кінцевому рахунку це буде коштувати вам більше грошей.

АЛЕ… верхня частина будинку 5 спалень полягає в тому, що вона дає вам більш високий рівень життя, робить вас більш комфортним і є чим пишатися.

Це також хороша інвестиція і це те, що можна продати набагато пізніше.

Це також хороша інвестиція і це те, що можна продати набагато пізніше

Те ж саме можна сказати про Ваш бізнес-сайт.

Авторитетна компанія SEO продовжуватиме працювати, щоб забезпечити ваше найкраще розташування (позиція Google 1-3), і це буде коштувати вам грошей, але у відповідь ви отримаєте клієнтів, задоволеність і в кінцевому рахунку величезну віддачу від інвестицій.

Якщо ми повернемося до нашого порівняння SEO та Google Adwords, то здається ще одна чесна аналогія, щоб сказати, що Adwords - це оренда нерухомості - ви можете залишитися лише в такому місці, якщо продовжуватимете платити за оренду, тоді як SEO більше схожий на покупку будинку - це коштує вам X суми в щомісячних платежах, але інвестиція окупиться в довгостроковій перспективі.

Висновок щодо ціноутворення в SEO

Таким чином, ви можете сподіватися від цих ілюстрацій Пошукова оптимізація це не те, що можна встановити за фіксованою ціною.

Це також послуга, яка вимагає знань, залишаючись в курсі стратегій, і ви будете платити премію за роботу з компанією, яка знає пошукову оптимізацію навиворіт.

Ця премія майже завжди пропонує хорошу віддачу від інвестицій, і це має бути питання, яке ви запитуєте - що я можу очікувати від моїх інвестицій?

Я залишу вас з цією останньою думкою.

Скільки хлопець гортає гамбургери заробляють кожен місяць за виконання цієї роботи, що вимагає дуже мало навичок і дуже мало знань?

Як ви думаєте, ваше агентство SEO збирається надати вашому бізнесу прибуток у розмірі $ 25000 на місяць за ту ж суму грошей, що і хлопець, що перевертає гамбургери?

Ні… Я так не думав.

Ви повинні дивитися, щоб отримати хорошу ціну для вашого SEO, але перш за все ви повинні дивитися, щоб працювати з компанією ви довіряєте і може доставити хорошу віддачу від інвестицій.

Незалежно від того, чи це інвестування становить $ 1500 або $ 25,000 на місяць - це не має значення, якщо це вигідно довгостроково.

Вартість SEO: чому премія SEO дешевше в довгостроковій перспективі

5 (100%) 7 голосів 5 (100%) 7 голосів  Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

Гей! Я Джастін Херрінг, співзасновник в ОГА! Місцеві. Будучи спалені SEO компаніями в минулому, я вирішив почати свій власний фокус на "Результати".

Вартість SEO - Що таке справедлива ціна для оплати?
Це коштує $ 25000 на місяць за допомогою Adwords, щоб залучити $ 50,000 на місяць бізнесу, так це справедливо очікувати платити всього $ 500 на місяць для агентства SEO?
Ця премія майже завжди пропонує хорошу віддачу від інвестицій, і це має бути питання, яке ви запитуєте - що я можу очікувати від моїх інвестицій?
Скільки хлопець гортає гамбургери заробляють кожен місяць за виконання цієї роботи, що вимагає дуже мало навичок і дуже мало знань?
Як ви думаєте, ваше агентство SEO збирається надати вашому бізнесу прибуток у розмірі $ 25000 на місяць за ту ж суму грошей, що і хлопець, що перевертає гамбургери?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения