Вартість створення сайту в 2019 році

 1. Вартість розробки сайту в веб студії Київ, Україна
 2. Вплив дизайну на вартість розробки сайту
 3. Вплив SEO оптимізації на вартість створення сайту

Вартість створення сайту залежить від поставлених завдань. Наша команда готова запропонувати розробку якісного сайту, не залежно від складності за розумну ціну

Наш досвід в розробці дозволяє створювати якісні сайти. Як показувати практика, для багатьох клієнтів важлива ціна. Скільки коштує розробка сайту в 2019 році? Один з найпопулярніших питань серед звернень до нас.

Однозначно можна вивчити всі додатки, і визначиться, яка вартість створення сайту . При цьому, важливо розуміти від яких чинників залежить формування ціни розробки, що безпосередньо впливає на неї.

При цьому, важливо розуміти від яких чинників залежить формування ціни розробки, що безпосередньо впливає на неї

Пропозиція веб студій в Києві і Україні можуть істотно відрізняться один од одного, починаючи від більш дешевих і закінчуючи дорогими сайтами . У більшості випадків клієнт не розуміє від чого така цифра за сайт. Ніхто не хоче переплачувати невиправдану суму. Коли складний проект, спрямований на конкретний результат, вартість розробки сайту цілком виправдовує себе, але коли стоїть завдання розробити просто сайт - ціна повинна бути розумною.

Наша команда пропонує створення сайтів за розумною ціною без втрати якості. Правильний підхід до реалізації і розуміння клієнта, робить нашу пропозицію одним з кращих на ринку

Як залежить ціна сайту від тематики? Повністю дати відповідь на це питання не вийде. Безпосередньо вартість формується з витраченого часу на розробку. Наприклад, потрібно розробити преміальний дизайн для конкретних цілей.

У такому випадки необхідна опрацювання кожної деталі з глибоким аналізом і розумінням цільової аудиторії. За функціоналом веб ресурс може відповідати сайту візитці і здавалося б, його ціна буде не великий, але через дизайн вартість буде вищою за ціну простого сайту.

Або навпаки простий дизайн, а реалізація функціоналу включає складні технічні рішення. У такому випадки також не варто розраховувати на дешеву ціну.

Вартість розробки сайту в веб студії Київ, Україна

Зі своєї практики з упевненістю можемо сказати - розробка якісного сайту досить трудомісткий процес, що вимагає знань фахівців кількох спеціалізацій. Для реалізації веб рішення середньої складності необхідно як мінімум п'ять фахівця:

 • дизайнер,
 • seo специалист ,
 • верстальник,
 • веб розробник,
 • тестувальник.

Саме командний підхід до роботи дозволяє нашим клієнтам отримати якісний ресурс для вирішення бізнес задач. Без додаткових витрат на доопрацювання

Однозначно ціни на створення корпоративного сайту будуть вищими, ніж на розробку невеликого сайту візитки.

Як формується вартість веб сайту в 2018 році? На самому початку потрібно сформувати безпосередньо, які завдання має виконувати сайт. Отримані дані допоможуть сформувати всю необхідну функціональну частину, а це, як правило, основна витратна частина часу на розробку.

серед пропозицій веб студій можна зустріти створення сайту без CMS (системи управління сайтом). Іншими словами, на що тільки не йдуть розробники і фрілансери, щоб знизити цифру готового рішення.

На перший погляд здається дуже вигідно з дешевої ціни, а коли виникнути необхідність внести зміни в контент або додати нову інформацію, без додаткових витрат не обійтися. Вибираючи систему управління сайтом необхідно розуміти, що є платний і безкоштовні варіанти CMS.

Найпопулярніші безкоштовні CMS:

 • WordPress
 • MODX
 • Joomla
 • Drupal
 • OpenCart
 • PrestaShop

Безкоштовна CMS не означає, що сайт буде з обмеженим функціоналом. Безпосередньо від знань і умінь розробника залежить реалізація всіх необхідних функцій. Популярні платні CMS в Україні:

 • 1С-Бітрікс
 • Simpla
 • OsCommerce
 • Magento

Також можливий варіант розробки індивідуальної CMS, в такому випадки вартість обмовляється індивідуально. Перед тим як замовити сайт, ви вже визначилися, які функції він повинен виконувати.

Якщо необхідно отримати сайт візитку без можливості виконувати, будь-які дії через веб ресурс, простого сайту на кілька сторінок буде більше ніж достатньо і ціна розробки буде недорого.

У випадки створення інтерактивних рішень на сайті, зі складною структурою, як корпоративний сайт компанії - кінцева ціна буде вище простих рішень.

Причиною тому більше витрачених трудових ресурсів фахівців веб розробки, дизайну і маркетингу в 2018 році.

Причиною тому більше витрачених трудових ресурсів фахівців веб розробки, дизайну і маркетингу в 2018 році

Вплив дизайну на вартість розробки сайту

Одним з важливих чинників, який вже називали раніше - є дизайн сайту. Візуальна складова може істотно впливати на вартість створення сайту (Київ). Як залежить ціна від дизайну? Формується також, як і у випадку з реалізацією функціоналу.

Все залежить від кількості витраченого часу на розробку і від завдань, які повинен виконувати сайт. А саме: інформування клієнтів, продавати товари або послуги, збирати контакти (ліди), презентувати компанію.

Для здешевлення вартість деякі розробники пропонують готові рішення, шаблони, але в такому випадки Ви не застраховані, що у кількох ваших конкурентів буде такий же дизайн. Дуже часто клієнт бажає отримати сайт під його особисті переваги, вже не кажучи про помилки такого підходу, це може істотно збільшити ціну розробки дизайну і вплинути на загальну вартість сайту.

Промальовування іконок, створення банерів, ексклюзивних графічних елементів - всі ці фактори не роблять сайт дешевим. Не мало випадків, коли дизайн за ціною перевищував саму розробку.

Вплив SEO оптимізації на вартість створення сайту

Для збільшення відвідуваності і залучення клієнтів з органічного пошуку використовують просування сайту. Щоб сайт нормально розкручувався в пошукових системах, необхідна SEO оптимізація. Багато з розробників, не приділяють цьому увагу для здешевлення вартості, а що ще гірше пише про це, але не роблять.

Розробка веб ресурсу з оптимізацією буде дорожче, ніж просто сайт з інформацією. Для виконання роботи по оптимізації залучається фахівець з просування, він же допомагає в створенні правильної структури.

Такий підхід дає можливість отримати по-справжньому якісний сайт і в вартість розробки вже буде включена робота seo фахівця.

Ми не обробимо розробку та оптимізацію на два окремих процесу. Наша ціна на сайт вже включає в себе повний комплекс робіт для подальшого просування

Більш детально за ціною розробки сайту можете дізнатися у наших фахівців, заповнивши форму на сайті або зв'язавшись за вказаними телефонами.

Скільки коштує розробка сайту в 2019 році?
Як формується вартість веб сайту в 2018 році?
Як залежить ціна від дизайну?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения