Важливість Sitemaps для SEO

 1. Що таке карта сайту?
 2. XML карта сайту
 3. Як створити XML-карту сайту?
 4. Надіслати мапу сайту XML
 5. Карта сайту HTML
 6. Пошукові системи та мапи HTML
 7. Pagerank і зв'язок соку
 8. Як створити мапу HTML?
 9. Карта сайту XML, карта сайту або обидва?

Мапи сайтів складаються з двох типів. XML мапи сайтів і HTML мапи сайту.

Які відмінності? Чи потрібно використовувати їх для обох веб-сайтів? І чи є SEO переваги при використанні Sitemaps?

Детальніше про це можна прочитати в цій статті!

Більше ...

Що таке карта сайту?

Карта сайту - це огляд всіх сторінок вашого веб-сайту.

Ви можете трохи порівнювати його з вмістом книги. Замість глав і розділів, карта сайту містить посилання на всі сторінки та статті на вашому сайті!

XML карта сайту

Карта сайту XML чиста і призначена лише для пошукових систем. Це інструмент для пошукових систем для розуміння вашого сайту.

Зазвичай пошукова система сканує Інтернет за посиланнями. Сторінки, з якими він згодом стикається, можуть бути включені до індексу пошукової системи.

Припустимо, що пошукова система тепер потрапляє на домашню сторінку вашого сайту. Звідти він буде дотримуватися всіх внутрішніх посилань, щоб пройти через весь ваш веб-сайт. Це, звичайно, не гарантує, що пошукова система також знайде кожну сторінку вашого сайту. Якщо є сторінки, які не призначають внутрішні посилання, пошукова система не зможе їх знайти.

Карта сайту XML пропонує рішення тут: це ідеальний інструмент для пошукового робота. Він отримає повну карту вашого сайту з посиланнями на всі сторінки.

Так що пошуковий робот нічого не пропустить! За допомогою Sitemap XML ви можете бути впевнені, що пошукова система може сканувати весь ваш сайт, від A до Z.

Навіть якщо ви просто маєте новий сайт з кількома посиланнями на нього, карта сайту XML пропонує рішення. Пошукова система сканує Інтернет за посиланнями. Якщо ніхто не посилається на ваш сайт, пошукові системи не можуть знайти ваш веб-сайт. Якщо ви даєте пошуковій системі XML sitemap, ця проблема вирішена!

Карта сайту XML має основні переваги SEO. Ви надаєте пошуковій системі повну карту вашого веб-сайту, щоб він міг знаходити й сканувати всі сторінки. Карта Sitemap XML також пропонує рішення для веб-сайтів, які тільки недавно вийшли в Інтернет і не мають вхідних посилань. Таким чином, пошукова система знає, як знайти веб-сайт.

Тому завжди створюйте XML-карту сайту і відправляйте його в Google!

Як створити XML-карту сайту?

Якщо ви використовуєте CMS, ви можете легко створити XML-карту сайту з плагіном.

Для WordPress це можливо з плагіном Yoast SEO .

Мапи сайтів складаються з двох типів

Створіть XML-карту сайту з Yoast SEO

Після створення XML-карти сайту нові сторінки та публікації автоматично додаються до вашої мапи сайту. Так що вам не потрібно нічого робити з цим!

Індексна сторінка XML-мапи сайту, зроблена за допомогою Yoast SEO

Надіслати мапу сайту XML

Якщо ваша карта сайту готова, вам доведеться подати її в Google. Тоді ви можете через Консоль пошуку Google .

Для цього перейдіть до пункту Сканування> Мапи сайтів і натисніть "Додати / перевірити мапу сайту" вгорі праворуч.

Надішліть XML-карту сайту за допомогою Google Search Console

Карта сайту HTML

Карта сайту HTML призначена в першу чергу для відвідувачів вашого сайту. Карта сайту HTML може бути корисною, особливо на великих веб-сайтах.

Відвідувач переходить через веб-сайт за допомогою меню. Але якщо у вас є великий сайт, ви не можете завжди включати посилання на всі сторінки меню.

У цьому випадку HTML-карта сайту може запропонувати рішення. Після цього відвідувач отримує оглядову сторінку з посиланнями на всі сторінки вашого веб-сайту. Таким чином йому не доведеться натискати на всі види меню, і він може знайти те, що він шукає швидше.

Веб-сайти з мапи сайту HTML часто мають посилання на мапу сайту в нижньому колонтитулі:

Посилання на мапу HTML на сайті Rijksoverheid.nl

HTML мапа сайту і відвідувачів

Запитайте себе, чи є HTML карта сайту додатковою цінністю для ваших відвідувачів. У вас є хороша структура навігації у ваших меню? Чи є на вашому сайті вікно пошуку, з яким відвідувачі можуть шукати пошукові терміни на вашому веб-сайті? Тоді HTML-карта сайту пропонує невелику додану вартість для відвідувачів.

Пошукові системи та мапи HTML

Пошукова система також може використовувати HTML-карту сайту. Він пропонує пошуковим системам огляд усіх URL-адрес на вашому веб-сайті.

Але якщо ви вже подали XML-карту сайту, пошукова система вже має повну карту вашого сайту.

Крім того, XML-карта сайту (на відміну від свого HTML-брата) містить додаткову інформацію, яку може використовувати пошукова система, наприклад, коли сторінка на вашому сайті останнім часом була оновлена.

Якщо ви вже подали Sitemap для XLM (що завжди доцільно), карта сайту HTML не має доданої вартості для пошукової системи.

Але HTML карта сайту може мати іншу перевагу SEO. Ви можете використовувати його для розповсюдження PageRank і пов'язувати сік рівномірно по всьому сайту. Що це означає?

Pagerank і зв'язок соку

PageRank вказує на важливість веб-сторінки. Це один з багатьох факторів, які Google використовує для ранжування веб-сайтів у результатах пошуку.

PageRank сторінки в основному визначається кількістю посилань з інших веб-сайтів на цю сторінку. Чим більше посилань з інших сайтів, тим важливішою є ваша веб-сторінка в очах пошукової системи, і тим більше, чим вище ваш PageRank.

Але в цьому роль також відіграє і PageRank самої посилальної сторінки. Посилання на вашу сторінку з сторінки з високим рейтингом PageRank є набагато більш цінним, ніж посилання з сторінки з низьким рейтингом PageRank.

PageRank передається через посилання з однієї сторінки на іншу через посилання. Ви називаєте це "сік зв'язку".

Коли ви додаєте посилання, ви фактично створюєте лінію, через яку зв'язок сік проходить через іншу сторінку.

Зазвичай ваша домашня сторінка матиме найвищу оцінку PageRank на вашому сайті. Зовнішні посилання з інших сайтів зазвичай посилаються на вашу домашню сторінку. Таким чином, кожне посилання, яке ви розміщуєте на домашній сторінці, надає значну кількість каналів зв'язку.

Чи є посилання на вашу карту сайту на домашній сторінці (наприклад, у нижньому колонтитулі)? Тоді досить багато потік сік потоків до вашої карти сайту. Ваша карта сайту потім знову містить посилання на всі інші сторінки вашого сайту і тому передає все, що зв'язує сік, добре внутрішньо.

Коротше кажучи, HTML Sitemap є корисним інструментом для забезпечення того, щоб всі веб-сторінки на вашому сайті отримали деякий зв'язок сік.

SEO користь HTML мапи сайту

HTML-мапи сайту забезпечують рівномірне розповсюдження соку по всьому сайту. Але що SEO перевага не те, що велика теж.

Головне меню, як правило, вже містить посилання на найважливіші сторінки вашого сайту. Таким чином, ці сторінки вже отримують канал зв'язку через головне меню. HTML мапи сайту мають перевагу SEO в цій області, але ефект обмежений.

Як створити мапу HTML?

Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете легко створити мапу HTML з плагіном.

Наприклад, з плагіном WP Карта сайту Сторінка .

Чи готовий ваш Sitemap для HTML? Потім покладіть його на сторінку вашого сайту, яку відвідувачі можуть швидко знайти. Наприклад, розмістіть посилання на карту сайту в нижньому колонтитулі.

Карта сайту XML, карта сайту або обидва?

Завжди доцільно створити XML-карту сайту та надіслати його до Google. Це ідеальний інструмент для пошукової системи для сканування вашого веб-сайту.

Карта сайту HTML є корисним доповненням, якщо це допоможе відвідувачам швидко знайти сторінки на вашому веб-сайті. Чи не всі сторінки вашого меню навігації і у вас немає вікна пошуку, яке відвідувачі можуть використовувати для пошуку на вашому сайті? Тоді HTML-карта сайту пропонує рішення.

Карта сайту HTML має перевагу SEO, що зв'язок сік рівномірно розподілений по всьому сайту. Але цей ефект обмежений і не повинен бути підставою для розміщення HTML сайту на вашому сайті. Карта сайту HTML має реальну додаткову цінність, якщо вона також корисна для ваших відвідувачів.

Висновок Sitemaps XML і HTML

Карта сайту XML має чітку перевагу SEO. Тому завжди створюйте та відправляйте його в Google через консоль пошуку Google.

Карта сайту HTML не є суто необхідною для SEO. Чи вважаєте ви, що HTML-карта сайту буде корисною для ваших відвідувачів? Потім створіть його та посилайтеся на нього у видимому місці, наприклад, у нижній частині вашого сайту.

Що таке карта сайту?
Карта сайту XML, карта сайту або обидва?
Які відмінності?
Чи потрібно використовувати їх для обох веб-сайтів?
І чи є SEO переваги при використанні Sitemaps?
Що таке карта сайту?
Як створити XML-карту сайту?
У вас є хороша структура навігації у ваших меню?
Чи є на вашому сайті вікно пошуку, з яким відвідувачі можуть шукати пошукові терміни на вашому веб-сайті?
Що це означає?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения