Великий Лондон

 1. Хто ми є У FPSG ми пропонуємо провідні стратегії пошуку та підбору персоналу в різних галузях. ...
 2. Наша відданість
 3. Чому нам потрібно обробляти особисті дані?
 4. Які особисті дані ми збираємо?
 5. Як ми збираємо інформацію?
 6. Яка наша законна основа для обробки ваших особистих даних?
 7. Якщо ви не надаєте особисту інформацію
 8. Зміна мети
 9. Як ми використовуємо особливо чутливу інформацію
 10. Інформація про судимість
 11. Ми ділимося з третіми сторонами?
 12. Міжнародна передача особистих даних
 13. Збереження особистих даних
 14. Де зберігати особисті дані?
 15. Інформація про наш сайт
 16. Печиво
 17. IP-адреси
 18. Порушення даних
 19. Ваші права
 20. Право доступу
 21. Право на виправлення
 22. Право обмежувати обробку
 23. Право на портативність даних
 24. Право на заперечення
 25. Право не підлягати автоматичному прийняттю рішень, включаючи профілювання
 26. Виконання своїх прав
 27. Згода
 28. Скарги
 29. Зміни до політики конфіденційності

Хто ми є

У FPSG ми пропонуємо провідні стратегії пошуку та підбору персоналу в різних галузях.

FPSG надає спеціалізовані стратегії підбору персоналу та пошуку виконавців провідним підприємствам з 2010 року. З наших офісів у Глазго та Едінбурзі наша репутація досконалості виросла завдяки співпраці з клієнтами та кандидатами в наших спеціалізованих галузях у постійних, тимчасових та тимчасових зобов'язаннях. Великобританія та за кордоном.

FPSG є торговою назвою FPSG Connect Ltd (компанія, зареєстрована в Шотландії з зареєстрованим номером SC373294 і має зареєстрований офіс на вулиці Ботвелл 33, Глазго, G2 6NL).

Ми є контролером даних для цілей Загального регламенту щодо захисту даних (Регламент (ЄС) 2016/679) (GDPR) та відповідного законодавства про захист даних.

Наш реєстраційний номер в офісі Уповноваженого з інформації - Z2185371.

Як зв'язатися з нами

Якщо у Вас виникли запитання щодо нашого Повідомлення про конфіденційність або політики захисту даних, як правило, зв'яжіться з нами:

Початкові запити слід направити до нашого офісу в Глазго наступним чином:

3-й поверх, Queens House, 29 St Vincent Place Глазго G1 2DT 3-й поверх, Queens House, 29 St Vincent Place Глазго G1 2DT

0141 270 5003 0141 270 5003

enquiries@fpsg [email protected]

Ви також можете зв'язатися з нами в офісі в Едінбурзі (1-й поверх, 6 South Charlotte Street, Edinburgh EH2 4AW) або за адресою нашого зареєстрованого офісу.

Наш співробітник з питань захисту даних: Robert Little

Наша відданість

Ми повністю зобов'язуємося обробляти особисту інформацію відповідно до Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR) та Закону про захист даних 2018, обидва з яких набули чинності 25 травня 2018 року.

Це означає, що ваші особисті дані будуть:

 • Обробляється законно, чесно і прозоро.
 • Зібрані для визначених, явних і законних цілей.
 • Збирається лише у відповідності до наших законних цілей.
 • Регулярно переглядаються.
 • Зберігається лише стільки часу, скільки потрібно і відповідно до нашої політики збереження.
 • Обробляється надійно і цілісно.

Важливо, щоб ви знали про наші процедури та практику та розуміли ваші права щодо ваших особистих даних, і це Повідомлення про конфіденційність призначене для того, щоб бути частиною цієї інформації.

Це Положення про конфіденційність стосується наступних категорій суб'єктів даних:

 • тимчасові працівники або підрядники, які уклали або подали заявку на укладення «контракту на послуги» з нашими клієнтами (« тимчасові працівники »);
 • шукачі роботи або інші претенденти на постійне працевлаштування в державному та приватному секторах, які контактують з нашими клієнтами або до яких звертаються (« кандидати »);
 • колишні та потенційні тимчасові працівники або кандидати;
 • працівників або інших представників корпоративних клієнтів, чиї особисті дані ми повинні обробити для виконання наших договірних зобов'язань (« контакти з клієнтами »);
 • фізичні особи, які є нашими діловими контактами, де фізична особа чи організація особи надають нам товари або послуги, надають професійні послуги, висловлюють зацікавленість у нас або мають будь-які інші ділові відносини з нами (в тому числі, якщо організація особи є державним органом, галузевий орган або регулюючий орган або подібні) (" ділові контакти "); і
 • всіх осіб, які відвідують наш веб-сайт www.fpsg.com або облікові записи соціальних медіа (" користувачі веб-сайтів ").

Це Повідомлення про конфіденційність не поширюється на працівників та інших поточних, колишніх або майбутніх співробітників FPSG. Для таких цілей ми маємо окремі повідомлення про конфіденційність.

Чому нам потрібно обробляти особисті дані?

Тимчасові працівники та кандидати: Ми повинні обробляти ваші персональні дані протягом усього нашого відносини з Вами для цілей підбору персоналу, цілей нарахування заробітної плати, завдань з клієнтами, здоров'я та безпеки, потреб у людських ресурсах, нормативних вимог, статутних причин, таких як вимоги HMRC.

Контакти з клієнтами: Ми повинні обробляти ваші особисті дані протягом усього нашого співробітництва з вами (або вашою організацією) для того, щоб керувати нашими відносинами з вами як нашим клієнтом і з метою надання наших послуг вашій організації, включаючи: (a) надання інформації про наші послуги за запитом; (b) виконання наших послуг; (c) управління платежами, зборами та зборами; (d) збирання та повернення заборгованості перед нами; (e) вирішення будь-яких скарг клієнта та отримання зворотного зв'язку; або (f) відповідні з вами у зв'язку з нашими послугами.

Бізнес-контакти: Ми повинні обробляти ваші особисті дані протягом усього нашого співробітництва з вами (або вашою організацією), щоб керувати нашими діловими відносинами з постачальниками та субпідрядниками, професійними консультантами, регулюючими органами, державними органами та іншими, які включатимуть: ( а) пошук або підтримання ділових відносин з різними організаціями, включаючи акредитаційні та регуляторні органи; (b) оцінка придатності будь-яких існуючих або потенційних постачальників або інших ділових відносин; (в) проведення переговорів та укладення відповідних контрактів на поставку товарів або послуг для нас, виконання будь-яких зобов'язань за такими договорами (включаючи зобов'язання щодо оплати) і, при необхідності, виконання будь-яких таких контрактів; (d) здійснення постійного моніторингу та управління нашими відносинами з постачальниками та іншими професійними та діловими контактами; (e) взаємодія з іншими організаціями (включаючи партнерів або субпідрядників) під час надання послуг нашим клієнтам; або (f) розслідування будь-яких скарг або запитів.

Користувачі веб-сайту: Ми повинні обробляти ваші особисті дані під час відвідування або використання нашого веб-сайту для того, щоб відповідати на загальні та конкретні запити через наш веб-сайт; покращити досвід користувачів; і адмініструвати функціональність і мережеву безпеку нашого веб-сайту.

Які особисті дані ми збираємо?

"Особисті дані" або "особиста інформація" - це будь-яка інформація, яка стосується або стосується особи, від якої ця особа може бути прямо або опосередковано ідентифікована. Він не включає дані, де було видалено ідентифікатор (анонімні дані).

Існують "спеціальні категорії" більш чутливих персональних даних, які вимагають більш високого рівня захисту. Це стосується даних про здоров'я, расового або етнічного походження, політичної або релігійної приналежності або судимості.

Тимчасові працівники та кандидати: під час вашого співробітництва з нами, як тимчасовий працівник, так і кандидат (персонал), ми можемо зібрати таку інформацію про вас:

 • Ім'я.
 • Контактні дані (включаючи адреси, домашні та мобільні телефонні номери, електронну пошту) та екстрені контакти (наприклад, ім'я, відносини, домашні та мобільні телефонні номери).
 • Номер національного страхування (NI), податковий код та інша податкова інформація та дата народження.
 • Професійна кваліфікація, безперервний професійний розвиток (НПР), проведені повторні перевірки, щоб забезпечити відповідність вимогам, медичну інформацію щодо вимог до роботи з вразливими людьми.
 • Розкриття вимог Шотландії щодо регульованих робіт, для початкових перевірок кримінальної справи та оновлень у міру необхідності.
 • Розрахунки та платіжні реквізити, включаючи банківські реквізити для здійснення платежів
 • Інформація у ваших записах про хворобу та відсутність (включаючи конфіденційну особисту інформацію стосовно вашого фізичного та / або психічного здоров'я).
 • Копії кореспонденції як електронні, так і фізичні.
 • Оцінка та інші оцінки, такі як опитування досвіду, опитування громадської думки клієнтів та спостереження та підтримка обговорень.
 • Скарги або скарги або від вас, або до вас.
 • Форми заявок, посилання від попередніх роботодавців та інша інформація, зібрана під час процесу підбору персоналу.
 • Державний та імміграційний статус та право працювати у Великобританії з оформленням та іншою імміграційною інформацією.
 • Підтвердження ідентичності та докази інформації про місце проживання та інформації з відповідних документів, таких як паспорт.
 • Копія вашого посвідчення водія для страхування бізнесу.

Контакти з клієнтами та ділові контакти: під час наших відносин з вами ми можемо зібрати таку інформацію про вас:

 • Ім'я
 • Контактні дані (включаючи адресу компанії, адресу електронної пошти та номери телефонів)
 • Реквізити щодо працевлаштування (включаючи ім'я роботодавця, посаду та роль вашої посади, а також облікові дані)
 • Інформація, отримана нами, надає послуги вашій організації або вами або вашій організації, що надає нам товари або послуги
 • Інші деталі наших взаємодій, включаючи листування та бесіди

Користувачі веб-сайтів : під час відвідування або використання нашого веб-сайту або наших акаунтів у соціальних мережах ми можемо отримати певні технічні дані про вас (включаючи IP-адресу, тип і версію веб-переглядача, налаштування часового поясу та місцезнаходження, типи плагінів веб-переглядача і версії, операційна система і платформа та інші технології на пристроях, які ви використовуєте для доступу до нашого веб-сайту), і ми можемо отримати певні дані про використання (включаючи інформацію про ваш візит і як ви використовуєте наш веб-сайт).

Як ми збираємо інформацію?

Тимчасові працівники та кандидати: Ми можемо збирати цю інформацію, передану безпосередньо від наших клієнтів або безпосередньо від вас (наприклад, укласти договір на надання послуг з нами), Міністерство внутрішніх справ, Дохід від HM та Клієнт (HMRC), Розкриття Шотландії, наші клієнти, де ви були поміщені до них як тимчасовий працівник або кандидат на роботу.

Контакти з клієнтами та ділові контакти: ми можемо збирати цю інформацію безпосередньо від вас (наприклад, коли ви надаєте нам візитну картку), або ми можемо отримати цю інформацію від вашої організації. Ми також можемо отримати інформацію про вас від джерел третьої сторони та публічних джерел, таких як Дім компаній або веб-сайт вашої організації, або переходи від іншого контакту.

Користувачі веб-сайтів: під час взаємодії з нашим веб-сайтом або одним із наших облікових записів у соціальних мережах ми можемо автоматично збирати технічні дані про ваше обладнання, дії та шаблони перегляду. Ми збираємо ці особисті дані, використовуючи файли cookie та інші подібні технології.

Яка наша законна основа для обробки ваших особистих даних?

Ми будемо використовувати ваші особисті дані тільки тоді, коли закон дозволяє нам це робити. Найчастіше ми використовуватимемо вашу особисту інформацію за таких обставин:

 • де ми повинні виконати контракт, який ми уклали з вами;
 • де ми повинні дотримуватися юридичного зобов'язання;
 • якщо це необхідно для наших законних інтересів (або прав третіх осіб), а ваші інтереси та основні права не перевищують цих інтересів; або
 • де ми отримали вашу попередню згоду.

Ми також можемо використовувати вашу особисту інформацію, де нам необхідно захищати ваші інтереси (або чужі інтереси) або де це необхідно в інтересах суспільства.

Як агентство, що надає послуги підтримки бізнесу, ми збираємо інформацію та обробляємо персональні дані, щоб дотримуватися своїх законних інтересів:

 • підтримка наших клієнтів у підборі персоналу або інших секторах, які наймають та надають персонал клієнтам у державному та приватному секторах;
 • виконання контрактів з нашими корпоративними клієнтами або іншими організаціями;
 • управління відносинами з клієнтами та третіми особами;
 • ефективне та прибуткове ведення нашого бізнесу;
 • вдосконалення, зміна або покращення наших послуг;
 • встановлення, здійснення або захист наших законних прав;
 • підтримка безпеки мережі та релевантності веб-сайтів для відвідувачів нашого веб-сайту; і
 • досягнення наших комерційних цілей, якщо це не перевищує ваші права і свободи як суб'єкта даних.

Ми також обробляємо інформацію, щоб відповідати законодавчим вимогам, пов'язаним з правилами зайнятості та найкращою практикою, включаючи, без обмежень, вимоги HMRC, Закон про сучасне рабство 2015 року, Закон про рівність 2010 та інше трудове законодавство. Крім того, ми обробляємо персональні дані для того, щоб відповідати всім необхідним юридичним зобов'язанням щодо забезпечення відповідності всіх працівників вимогам відповідного сектору.

Якщо ви не надаєте особисту інформацію

Якщо ви не вказуєте певну інформацію на запит, ми не зможемо виконати послуги та виконати наші договірні зобов'язання з нашими клієнтами і знайти вам нову роботу або контракт, який ми уклали з вами (наприклад, оплатити вас), або може бути заборонено дотримуватися наших юридичних зобов'язань (наприклад, для забезпечення здоров'я та безпеки наших працівників).

Зміна мети

Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію лише для цілей, для яких ми її збирали, якщо ми обгрунтовано не вважаємо, що нам потрібно використовувати її з іншої причини, і що ця причина сумісна з початковою метою. Якщо нам потрібно використовувати вашу особисту інформацію з незв'язаною метою, ми повідомимо вас, і ми пояснимо правову основу, яка дозволяє нам це зробити.

Зверніть увагу, що ми можемо обробляти вашу особисту інформацію без вашого відома або згоди, відповідно до вищезазначених правил, якщо це вимагається або дозволено законом.

Як ми використовуємо особливо чутливу інформацію

«Спеціальні категорії» особливо чутливої ​​особистої інформації вимагають більш високого рівня захисту. Ми повинні мати додаткове обґрунтування для збору, зберігання та використання цього типу особистої інформації.

Ми можемо обробляти спеціальні категорії особистої інформації, що стосується тимчасових працівників і кандидатів, за таких обставин:

 • За обмежених обставин, з Вашої прямої письмової згоди.
 • Де ми повинні виконувати свої юридичні зобов'язання та відповідно до цього Положення про конфіденційність.
 • Де це необхідно в інтересах суспільства, наприклад, для моніторингу рівних можливостей, і відповідно до нашого Положення про конфіденційність.
 • Якщо це необхідно для оцінки вашої працездатності за станом здоров'я, за умови відповідних гарантій конфіденційності.

Рідше ми можемо обробляти цей тип інформації там, де це необхідно, стосовно юридичних претензій або там, де це необхідно для захисту ваших інтересів (або чужих інтересів), і ви не можете дати свою згоду, або де ви вже зробили інформації громадськості.

Ми будемо використовувати вашу особливо чутливу особисту інформацію наступним чином:

 • Ми будемо використовувати інформацію, що стосується відпустки, яка може включати відсутність хвороби або відпустку, пов'язану з сім'єю, для дотримання законів про зайнятість та інші закони.
 • Ми будемо використовувати інформацію про ваше фізичне або психічне здоров'я, або про стан інвалідності, щоб забезпечити ваше здоров'я та безпеку на робочому місці, а також оцінити вашу придатність до роботи, забезпечити відповідні корективи на робочому місці, контролювати та контролювати відсутність хвороби та адмініструвати допомогу.

Ми не збираємо жодної конфіденційної особистої інформації про контакти клієнтів , ділові контакти чи користувачів веб-сайтів .

Чи потрібна наша згода?

Ми не потребуємо вашої згоди, якщо ми використовуємо спеціальні категорії Вашої особистої інформації відповідно до нашої письмової політики для виконання наших юридичних зобов'язань. За обмежених обставин ми можемо звернутися до вас за письмовою згодою, щоб дозволити нам обробляти певні особливо чутливі дані. Якщо ми зробимо це, ми надамо вам повну інформацію про інформацію, яку б ми хотіли, і причину, в якій вона нам потрібна, щоб ви могли ретельно розглянути, чи бажаєте ви дати згоду. Ви повинні знати, що ви не погоджуєтесь з умовами вашого контракту (або вашої іншої роботи з нами), що ви погоджуєтеся з будь-яким проханням про згоду від нас.

Інформація про судимість

Ми можемо використовувати інформацію, яка стосується кримінальних переконань, тільки якщо закон дозволяє нам це робити. Зазвичай це відбувається тоді, коли така обробка необхідна для виконання наших зобов'язань і за умови, що ми робимо це відповідно до нашого Положення про конфіденційність.

Рідше ми можемо використовувати інформацію, пов'язану з кримінальними обвинуваченнями, де це необхідно, стосовно юридичних претензій, якщо це необхідно для захисту ваших інтересів (або чужих інтересів), і ви не можете дати свою згоду, або де ви вже маєте зробили публічну інформацію.

Ми збиратимемо інформацію про кримінальні судимості як частину процесу підбору персоналу та протягом усього терміну Вашої співпраці (як тимчасового працівника або кандидата, так і іншого персоналу), де Ви займаєтесь або подаєте заявку на регульовану роботу. Ми будемо використовувати цю інформацію про кримінальні обвинувачення та правопорушення для того, щоб визначити вашу придатність та тривалу придатність для наших клієнтів та регульованих послуг, які вони виконують.

Ми маємо право використовувати Вашу особисту інформацію таким чином, щоб дотримуватися своїх зобов'язань перед нашими клієнтами щодо забезпечення відповідного персоналу та для захисту інтересів кінцевого користувача.

Ми не збираємо жодної інформації про кримінальні переслідування чи злочини, пов'язані з контактами клієнтів , діловими контактами або користувачами веб-сайтів .

Ми ділимося з третіми сторонами?

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію третім особам, якщо це вимагається законом, де необхідно керувати робочими відносинами з вами або де ми маємо інший законний інтерес.

Ми надаємо особисту інформацію:

 • Наші клієнти в державному та приватному секторах. [ * ]
 • Зонтичні компанії для цілей оплати.
 • HMRC.
 • Інші статутні органи у разі потреби.
 • Постачальники програмного забезпечення третіх осіб.
 • Наші юридичні та інші професійні консультанти.
 • Наша материнська компанія, Compello Group Limited, та будь-які інші групи компаній для цілей реструктуризації групи, внутрішньої звітності, управління ризиками та диверсифікації послуг.
 • ( Клієнтські контакти та тільки ділові контакти ) Ваш бізнес або організація з метою надання наших послуг вашому бізнесу або організації, або отримання продуктів або послуг від вашого бізнесу або організації.
 • Будь-який відповідний регулюючий орган або правоохоронний орган, включаючи митний орган HM Revenue & Customs, суди або трибунали, які за певних обставин вимагають звітування про діяльність з обробки.
 • Треті сторони, яким ми можемо продати, передати або об'єднати частини нашого бізнесу або наших активів.

Вищезгаданий список є індикативним і може час від часу змінюватися, якщо це відбудеться за ваших обставин, ми повідомимо вас.

[ * ] Тимчасові працівники та кандидати: Спочатку ми передаємо Ваші особисті дані лише нашим клієнтам, якби Ви погоджувалися на такий обмін, наприклад, де Ви погодилися взяти на себе тимчасову роль або де Ви погодилися подати заяву на постійне місце з такою клієнта. Як тільки ви взяли на себе таку роль або посаду, нам, можливо, знадобиться продовжити обмін вашими особистими даними, щоб виконати з вами договір, виконати наші правові зобов'язання або захистити ваші чи чужі інтереси, як зазначено в цьому Повідомленні про конфіденційність.

Ми зробимо всі розумні кроки для того, щоб забезпечити безпечний обмін інформацією та попросити наших сторонніх партнерів запевнити нас, що вони надійно оброблятимуть ваші особисті дані, використовуючи контракти, щоб зробити наші вимоги чіткими та в межах законодавчих вимог викладені у ВВП.

Деякі треті сторони діляться з нами або роблять інформацію доступною для Ваших роботодавців або потенційних роботодавців. Вони є:

 • Розкриття Шотландії.
 • Попередні роботодавці як частина контрольних перевірок.

Міжнародна передача особистих даних

Деякі наші групи компаній розташовані за межами Європейської економічної зони ( ЄЕЗ ), а деякі наші корпоративні клієнти можуть перебувати у штаб-квартирі або за межами ЄЕЗ, тому можуть виникнути обставини, за яких нам може знадобитися передати ваші особисті дані за межі ЄЕЗ (строго на конфіденційній, бізнес-необхідній основі). Ми прагнемо забезпечити, щоб наші групи компаній та зовнішні треті сторони зберігали Ваші особисті дані в межах ЄЕЗ, де це можливо.

Якщо ми зобов'язані передавати ваші особисті дані з ЄЕЗ, ми гарантуємо, що їй надається аналогічна ступінь захисту, забезпечуючи впровадження відповідних гарантій, включаючи будь-яке з наступного:

Збереження особистих даних

Ми зберігатимемо ваші особисті дані лише протягом часу, необхідного для виконання цілей, для яких ми його збирали (у тому числі для цілей задоволення будь-яких правових, бухгалтерських або звітних вимог).

Щоб визначити відповідний період зберігання особистих даних, ми враховуємо обсяг, характер і чутливість персональних даних, потенційний ризик шкоди від несанкціонованого використання або розкриття ваших особистих даних, цілі, для яких ми обробляємо ваші особисті дані, і чи ми можемо досягти цих цілей за допомогою інших засобів і застосовних правових вимог.

Зазвичай ми зберігаємо персональні дані протягом семи років після виконання цілей (наприклад, розміщення тимчасового працівника або кандидата), для яких ми збирали такі особисті дані. Для отримання додаткової інформації про нашу політику збереження даних, будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником з питань захисту даних.

Де зберігати особисті дані?

Ваші дані зберігаються в захищеному приміщенні в заблокованому кабінеті і в захищеній базі даних управління клієнтськими відносинами (CRM), що встановлюється протоколами паролів.

Інформація про наш сайт

Наш веб-сайт може містити посилання на веб-сайти третіх сторін, плагіни та програми. Натискання цих посилань або ввімкнення цих з'єднань може дозволити третім особам збирати або обмінюватися даними про вас. Ми не контролюємо ці веб-сайти третіх сторін, і ми не несемо відповідальності за їхні заяви про конфіденційність. Коли ви залишаєте наш веб-сайт, ми рекомендуємо вам прочитати повідомлення про конфіденційність кожного веб-сайту, який ви відвідуєте.

Печиво

Файли cookie - це текстові файли, розміщені на вашому комп'ютері для збору стандартної інформації в Інтернеті та інформації про поведінку відвідувачів. Ця інформація використовується для відстеження використання веб-сайту відвідувачами та для складання статистичних звітів про діяльність веб-сайту.

Для подальшого інформаційного візиту www.aboutcookies.org або www.allaboutcookies.org

Ви можете налаштувати веб-переглядач не приймати файли cookie, і вищевказані веб-сайти розповідають, як видалити файли cookie з веб-переглядача. Однак у деяких випадках деякі функції нашого веб-сайту можуть не працювати.

IP-адреси

Хоча ми не приймаємо онлайн-заявки, ми збираємо статистичні дані про відвідування нашого веб-сайту та веб-сайтів соціальних мереж, використовуючи файли cookie або інші подібні технології. Таким чином, ми можемо збирати інформацію про комп'ютер або пристрій, який використовується для доступу до нашого веб-сайту, або інформацію про Вашу IP-адресу.

Ми використовуємо цю інформацію для збору анонімної статистики для перегляду трафіку на сайті та способу використання сайту. Ця інформація використовується лише для статистичних цілей і ми не використовуємо таку інформацію для особистої ідентифікації будь-якого користувача.

Порушення даних

У разі порушення "високого ризику" персональні дані індивідуальні особи будуть повідомлені негайно протягом 72 годин, а також Управління інформаційних комісарів (ICO). Наша компанія та співробітники будуть дотримуватися наших протоколів безпеки відповідно до нашої політики компанії "Data Breach", а також керівних принципів ICO і вживати всіх необхідних заходів для мінімізації тяжкості порушення для особи. Всі порушення персональних даних повинні бути занесені до нашого реєстру порушень даних.

Ваші права

Право бути поінформованим

Ви маєте право бути поінформованими про обробку ваших особистих даних, і це Повідомлення про конфіденційність надає Вам необхідну інформацію, щоб запевнити Вас, що ми обробляємо Ваші особисті дані надійно і законно.

Право доступу

Ви маєте право вимагати доступ до ваших особистих даних і вимагати подальшої інформації стосовно ваших особистих даних, таких як цілі обробки, категорії організацій, з якими ми надаємо ваші особисті дані, термін зберігання таких особистих даних і існування. будь-якого автоматичного прийняття рішень, що стосується ваших особистих даних.

Право на виправлення

Ви маєте право на виправлення будь-яких неточностей або фактичних помилок або виправлення неповних даних.
Якщо ця інформація буде розкрита третій стороні, ми повідомимо цю сторону і попросимо їх внести зміни до своїх записів.

Ми хочемо, щоб Ваша інформація була точною, повною та актуальною, тому Ви можете попросити нас вносити будь-які виправлення, оскільки Ваші дані або обставини змінюються.
Право на стирання (право бути забутим).

Ви можете подати запит на видалення або видалення ваших особистих даних, якщо немає вагомих причин зберегти його, а саме:

 • якщо ваші особисті дані більше не потрібні для цілей, для яких ми їх отримали;
 • якщо обробка Ваших персональних даних базується на Вашій згоді, і Ви зняли таку згоду;
 • де обробка ваших персональних даних базується на наших законних інтересах і ви успішно заперечуєте проти такої обробки;
 • де особисті дані обробляються незаконно; або
 • якщо персональні дані повинні бути стерті з метою дотримання законного зобов'язання.

Якщо персональні дані зберігаються за нормативними або нормативними вимогами, їх не можна стерти.

Будь-який зроблений запит обговорюватиметься з вами, якщо вилучення не є очевидним кроком.

Видалення означає, що ми не можемо зв'язатися з вами, якщо виникне можливість зайнятості, що вас зацікавить після перегляду специфікації роботи.

Після видалення ми не будемо зберігати вашу інформацію, тому, можливо, ваша особиста інформація може бути повторно отримана з публічного домену або соціальних медіа, що може призвести до контакту з нашою організацією.

Право обмежувати обробку

Це стосується особистих даних, на які оскаржується точність, або коли ви заперечуєте нашу обробку на основі наших законних інтересів або коли нам більше не потрібні особисті дані, але ви просите нас зберегти. Це складна область, і хоча рішення приймається у консультації з вами, ми зберігатимемо дані, але не будемо їх обробляти.

Право на портативність даних

Ви маєте право брати і використовувати свої дані для інших служб або цілей. Якщо надані вами персональні дані обробляються на основі вашої згоди або договору між нами та вами, ми повинні зробити цю інформацію доступною для читання у зручному для перегляду форматі.

Право на заперечення

Якщо обробка Ваших персональних даних ґрунтується на наших законних інтересах, Ви маєте право заперечувати (на основі Ваших конкретних обставин), як ми обробляємо, використовуємо або зберігаємо Ваші особисті дані. Якщо ви заперечуєте нашу обробку ваших особистих даних, ми обмежуватимемо будь-яку подальшу обробку, доки не визначимося, чи є якісь вагомі причини, чому ми повинні продовжувати обробку.

Ми не продаємо ваші персональні дані і не використовуємо їх для маркетингових цілей.

Право не підлягати автоматичному прийняттю рішень, включаючи профілювання

Ми будемо спілкуватися по телефону або електронною поштою, щоб виконати наші договірні вимоги, щоб відповідати кандидатам, їхніми навичками, компетенціями, здібностями та уподобаннями до наших клієнтів та їхніх потреб.

Ми не використовуємо інструменти автоматичного профілювання або прийняття рішень.

Виконання своїх прав

Якщо ви бажаєте скористатися будь-якими своїми правами щодо ваших особистих даних, будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи зазначені вище дані. Наш співробітник з питань захисту даних надасть Вам додаткову інформацію, якщо потрібно.

Ми відповімо на будь-яке використання Ваших прав протягом одного місяця після такого запиту, якщо запит не буде складним, і в цьому випадку ми будемо шукати продовження та відповісти протягом наступних двох місяців.

Ми будемо відповідати на ваші запити на здійснення Ваших прав безкоштовно, хоча повторні або явно необгрунтовані або надмірні запити можуть бути відхилені або можуть мати адміністративні витрати, що покривають час та інші витрати, пов'язані з цим.

Згода

Під час реєстрації ми запитаємо, як ви бажаєте зв'язатися з вами:

 • По телефону
 • Електронною поштою
 • Поштою
 • За текстом / SMS

Ви маєте право давати згоду на всі або на одне або декілька з них, однак закон вимагає, щоб, якщо ви дозволили нам використовувати тільки один метод, це єдиний спосіб, який ми можемо використовувати. Враховуючи можливості роботи або призначення, Ви можете розглянути більше, ніж один метод контакту.

Скарги

У першу чергу ми просимо вас обговорити з нами будь-які скарги.

Сайт ICO має шаблонний лист, який допоможе Вам, але ми раді обговорити особисто, якщо Ви звернетеся до Вашого персонального консультанта за телефоном 0141 270 5003 або по телефону 0141 270 5000, якщо Ви не зможете дістатися до них.

Якщо Ви не задоволені після подання Вашої скарги, Ви можете подати скаргу:

Офіс Уповноваженого з інформації
Будинок Вікліфа
Водна смуга
Вілмслоу
Чешир
SK9 5AF

https://ico.org.uk/for-the-public/raising-concerns/

Веб-сайт має функцію чату в реальному часі, або ви можете зателефонувати за номером 0303 123 1113 (місцеві ставки)

Зміни до політики конфіденційності

Ми зберігаємо наше повідомлення про конфіденційність, і ми розміщуємо будь-які оновлення на цьому веб-сайті. Це повідомлення про конфіденційність було останнє оновлено 1 листопада 2018 року.

Якщо у Вас виникли питання щодо цього повідомлення про конфіденційність, зателефонуйте нам за номером 0141 270 5003.

Які особисті дані ми збираємо?
Як ми збираємо інформацію?
Яка наша законна основа для обробки ваших особистих даних?
Чому нам потрібно обробляти особисті дані?
Які особисті дані ми збираємо?
Як ми збираємо інформацію?
Яка наша законна основа для обробки ваших особистих даних?
Чи потрібна наша згода?
Ми ділимося з третіми сторонами?
Де зберігати особисті дані?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения