Відкриваємо інтернет-магазин білизни: бізнес-план і поради експертів

 1. Відкриваємо інтернет-магазин білизни: детальний бізнес-план і розрахунок інвестицій
 2. 2. Стартовий капітал
 3. 3. Поточні витрати
 4. 4. Маркетинг, реклама
 5. 5. Окупність проекту
 6. Як зробити інтернет-магазин білизни успішним: на старті практикуємо дропшіппінг
 7. Робимо ставку на екологічність і простоту
 8. Шукаємо свою клієнтуру
 9. практикуємо дропшіппінг
 10. Буква закону: які документи потрібні, щоб відкрити інтернет-магазин білизни
 11. Без ліцензій, але із зобов'язаннями
 12. Сьогодні з цим матеріалом читають Як відкрити онлайн-ресторан: бізнес-план і поради експертів
 13. Еволюція: коли йти в оффлайн
 14. Правила формування асортименту
 15. Перевірте себе на бізнес-жилку: аналіз і поради психолога
 16. Увренность в своїй мотивації
 17. Уміння аналізувати ризики
 18. Читайте також Історія в банку - легендарне київське сухе варення повертається
 19. Виховання здорового Ставлення до грошей
Час читання:

10 хв

Що читають з цим матеріалом?

Українці намагаються знайти товари хорошої якості за доступною ціною, і все частіше шукають вигідні варіанти для покупки речей в інтернет-магазинах або соцмережах. «Об'єктами таких пошуків, як правило, стають одяг, взуття, нижню білизну, аксесуари для дому та городу і т. Д. Так що інтернет-магазин білизни може стати вигідним і перспективним бізнесом, якщо підприємець впевнено почуває запити потенційних клієнтів і може запропонувати їм якісний і бюджетний товар. У цій ситуації цікавими, зокрема, можуть виявитися інвестиції в онлайн-майданчик для торгівлі нижньою білизною. Це завжди затребуваний товар, який шукають для дорослих і дітей. Тим більше, крім майок і шкарпеток, можна пропонувати клієнтам піжами, маски для сну, носові хустки та інші аксесуари », - пояснює голова Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос. Журналіст «Сьогодні» і Liferead вивчив, наскільки перспективно запустити інтернет-магазин білизни в Києві.

Що читають з цим матеріалом сьогодні: Фанати Deep Purple лажають під Блекмора і видають книги про групу

На торгівлі білизною онлайн можна заробити більше 30 тисяч грн на місяць. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

Відкриваємо інтернет-магазин білизни: детальний бізнес-план і розрахунок інвестицій

1. Опис і характеристика проекту

Відкриваємо в Києві інтернет-магазин білизни «Комфорт». Продавати будемо чоловіче, жіноче та дитяче білизна: труси, майки, футболки, шкарпетки, піжами, аксесуари для сну та відпочинку.

Орієнтуватися плануємо на прості моделі і натуральні тканини: саме такі товари зараз в тренді у сучасних людей, які прагнуть підтримувати здоровий спосіб життя. При цьому постараємося запропонувати клієнтам доступні за ціною варіанти - в межах середнього чека від 200 до 500 грн.

Щоб ціна і якість максимально відповідали, шукати постачальників будемо як серед українських виробників, так і серед якісних зарубіжних компаній, зокрема з Польщі та Китаю.

За нашими оцінками, якщо щодня 6 клієнтів придбають товарів на середній чек в 200 грн, інвестиції в інтернет-магазин окупляться за один рік.

2. Стартовий капітал

Раз запускаємо інтернет-магазин білизни, потрібно подумати про вкладення коштів в сайт. Там ми розмістимо всю необхідну інформацію: фото товарів, ціни, умови доставки і повернення речей (в разі, якщо не підійшли), контакти. Розробка платформи, а також оплата домену та хостингу на рік обійдеться в 25 тис. Грн.

Крім цього, треба закупити необхідне для забезпечення магазину обладнання. Йдеться про ноутбуці, модемі-роутері, сканері і принтері, мобілці, фотоапараті, знищувачі документів, сейфі та інших девайсах. На ці цілі піде 70 тис. Грн.

НЕ пропустіть: Весілля принца Гаррі і Меган Маркл в 100 фото і фактах

Дуже важливо сформувати початковий асортимент товару. В першу чергу закупимо дитячі речі, а також базове нижню білизну для чоловіків і жінок. Орієнтуватися будемо на прості однотонні моделі чорного і білого кольорів - вони поза часом і завжди знайдуть покупців. Решта товарів можна запропонувати покупцям під замовлення. Якщо попит виявиться достатнім, можна інвестувати кошти в розширення асортименту. На формування початкових запасів закладемо 80 тис. Грн.

Всього: 175 тис. Грн

Грн

Основу нашого асортименту складуть класичні моделі чорного і білого кольорів. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

3. Поточні витрати

Оскільки наш інтернет-магазин білизни буде працювати без шоу-руму, ми заощадимо на оренді приміщення для магазину і складів для зберігання товару. Працювати ми будемо з дому, зберігати речі тут же. Але для забезпечення безперебійної роботи нашого бізнесу потрібно щомісяця оплачувати такі потреби, як мобільний зв'язок, інтернет, електрика, ремонт оргтехніки і т. Д. На ці цілі закладемо 2000 Грн.

Трохи витрат зажадає і команда, оскільки на старті бізнесу працювати буде лише власник магазину. Він буде оновлювати сайт, працювати з постачальниками, оформляти замовлення клієнтів і т. Д. У таких умовах поставимо ставку в 7 тис. Грн.

Доставляти товари клієнтам будемо через поштові сервіси, тому кур'єри в штат або на аутсорсинг нам не потрібні. Але знадобиться бухгалтер на аутсорсингу, який буде вести звітність для податкової (2000 грн).

Що читають з цим матеріалом сьогодні? Відпустка-2018: модні напрями і бюджетні варіанти .

Важливо врахувати і постійні витрати - закупівлю канцелярії, витратних матеріалів для оргтехніки і т. Д. На ці завдання закладемо близько 1000 грн.

Всього: 12 тис. Грн

4. Маркетинг, реклама

Розкручувати проект будемо за допомогою безкоштовних інструментів. Для цього заведемо сторінки в соціальних мережах на кшталт «Інстаграма». Будемо там публікувати фото наших товарів, інформацію про акції та цікаві новини.

Також розповімо про наш інтернет-магазині в групах із суміжними інтересами, наприклад, в форумах по вихованню дітей, так як можемо запропонувати учасницям товар за призначенням.

Крім цього, потрібно передбачити фінансування рекламних завдань, так як без цього просування в інтернеті піде туго. Розкрутці магазину, наприклад, може допомогти реклама в соціальних мережах: на ці цілі закладемо 5 тис. Грн на місяць.

Ще близько 1000 грн заплануємо на друк візиток, флаєрів і інших брендованих аксесуарів.

Всього: 6000 грн щомісяця

Всього: 6000 грн щомісяця

Подбаймо про брендованої упаковці для наших товарів. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

НЕ пропустіть: Психологія позитиву - хто її придумав і як перемогти депресію

5. Окупність проекту

Як кажуть учасники ринку, націнка на товари в категорії нижньої білизни стартує від 100% і вище. Тому якщо ми закупимо, скажімо, дитячі комплекти нижньої білизни по 50 грн, то продати можемо їх за 100 грн, а можемо сміливо просити за такий комплект і 200 грн. Якщо на цей середній чек в нашому магазині будуть щодня купувати товари за 5-6 клієнтів, це можна вважати хорошим рівнем купівельного попиту, вважають експерти. В таких умовах зможемо заробити 36 тис. Грн.

Мінусуем від цієї суми поточні (12 тис. Грн) і маркетингові (6 тис. Грн) витрати (всього 18 тис. Грн), залишиться 18 тис. Грн. Від цієї суми потрібно мінусувати 20% (3600 грн) - ці гроші підуть на підтримку товарного асортименту в магазині. В результаті вільних коштів залишається 14 400 грн.

Якщо врахувати стартові витрати (175 тис. Грн), наш проект окупиться приблизно через рік.

Як зробити інтернет-магазин білизни успішним: на старті практикуємо дропшіппінг

Наш бізнес-план інтернет-магазину нижньої білизни проаналізував керівник секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський.

Робимо ставку на екологічність і простоту

Експерт вважає цю категорію - дитячі піжами, шкарпетки, аксесуари для сну, - ходовим товаром. Можна сміливо пробувати свої сили в запуску такого інтернет-магазину, каже експерт. Але тільки якщо поставитися вкрай уважно до вибору асортименту товару. «Зараз в Україні представлений широкий вибір марок нижньої білизни, як то кажуть, на будь-який смак і гаманець. Але не вистачає саме якісних речей з натуральних тканин за доступними цінами. Тому краще сконцентруватися на пошуку постачальників, який можуть запропонувати бюджетний, якісний і ходовий товар. Наприклад, непогані варіанти з котону і трикотажу пропонують українські та білоруські виробники. І якщо правильно скласти асортимент товару, від покупців з часом не буде відбою », - вважає Андрій Забловський.

З цим матеріалом читають: Китаєво - легенди древніх печер, тамплієри і життя монастиря в фотографіях

Шукаємо свою клієнтуру

При цьому експерт рекомендує починати продажу не з широкої аудиторії, а виділити конкретну клієнтуру, тоді продажу будуть успішними. «Ставку можна зробити, наприклад, на хлопчиків і дівчаток початкових класів, або малюків-дошкільнят. Коли визначте своїх клієнтів, потрібно подивитися, що пропонують конкуренти, і постаратися підшукати товар з певними фішками. Це дозволить виділитися з натовпу пропозиції товару », - каже Забловський.

Це дозволить виділитися з натовпу пропозиції товару », - каже Забловський

Можна, наприклад, продавати дитячі піжами в комплекті з «сонної іграшкою» - це стане вашою «фішкою». Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

практикуємо дропшіппінг

Перш, ніж запускати повноцінний інтернет-магазин, варто спробувати продавати цей товар за допомогою Дропшиппінг, радить експерт. «Тобто, можна домовитися з постачальником, що продавець буде популяризувати товари в соцмережах, і якщо клієнти зацікавляться продукцією - вони зможуть отримати конкретні найменування, попередньо заплативши за товар. В результаті не потрібно буде зберігати ці товари у себе в квартирі або десь на складі, та ще й вклавши в цю продукцію чималі гроші. І якщо конкретні піжами, шкарпетки та інші аксесуари виявилися затребуваними обраної аудиторією - тоді можна сміливо розвивати торгівлю, закуповувати популярний товар, і запускати інтернет-магазин », - рекомендує Андрій Забловський.

Буква закону: які документи потрібні, щоб відкрити інтернет-магазин білизни

Як зазначають юристи, широке поширення інтернету і стрімке зростання кількості користувачів популяризують формат дистанційної торгівлі різними речами, причому в цьому списку особливе місце займає реалізація нижньої білизни. «Такий формат бізнесу цікавий дрібним підприємцям: вони купують товари оптом за прийнятними цінами, поповнюючи асортимент своїх невеликих магазинчиків якісними новинками, і завдяки онлайну збільшують обсяги торгівлі. Але якщо хочете, щоб бізнес працював спокійно і перспективно, потрібно вести торгівлю офіційно. Тому для здійснення такої діяльності потрібно зареєструвати підприємництво на юр- або фізособа », - пояснює партнер Адвокатського об'єднання« А.Д. ХОК »Ярослав Добровольський.

Що читають з цим матеріалом сьогодні? Як навчитися жити, не поспішаючи, - прості вправи і поради .

Без ліцензій, але із зобов'язаннями

Щоб легально запустити інтернет-магазин білизни, слід зареєструвати ПП і вибрати групу оподаткування. Якщо обсяги продажів будуть великими, варто вибрати 3-ї групи. «За здійснення діяльності інтернет-магазину без держреєстрації передбачена адмінвідповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тис. Грн. Також може бути конфіскована продукція і гроші, отримані від реалізації », - уточнює Добровольський.

Крім цього, потрібно дотримуватися правил електронної торгівлі і обов'язково оприлюднити на сайті інформацію про себе і товар. «Діяльність з продажу товарів, робіт або послуг через інтернет-магазин ліцензуванню не підлягає, так що отримувати ліцензію не доведеться. Але інформація, що міститься на інтернет-сторінці, повинна відповідати вимогам Закону України «Про електронну комерцію».

Важливо вказати повне найменування юридичної особи або П. І. Б. фізичної особи-підприємця; адреса ел. пошти та / або адреса інтернет-магазину; відомості про ліцензії (серія, номер, термін дії та дата видачі), якщо госпдіяльність підлягає ліцензуванню; місцезнаходження юридичної особи або місце реєстрації та місце фактичного проживання фізособи-підприємця.

Також потрібно повідомити клієнтів, що податки включені в розрахунок вартості товару. Важливо вказати умови і вартість доставки товару. Ще не обійтися без даних ідентифікаційного коду для юрособи або реєстраційного номера облікової картки платника податків для фізособи-підприємця ", - перераховує юрист.

Сьогодні з цим матеріалом читають Як відкрити онлайн-ресторан: бізнес-план і поради експертів

На сайті повинна міститися максимально повна інформація для клієнтів. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

Еволюція: коли йти в оффлайн

Андрій Кривонос зазначає, що з часом інтернет-магазин білизни цілком може перейти в оффлайн формат. «Ця категорія товару часто вимагає примірки клієнтами, особливо якщо мова йде про дорослої аудиторії. Тому якщо вибрати вдале розташування для запуску магазину в місці з високим людським трафіком, бізнес може піти в гору. Для цього варто вибирати нові мікрорайони в спальних районах міста або навіть підібрати МАФ на ринку. При цьому інвестиції в таку торгівлю більш-менш доступні - можна запустити магазин з початковим капіталом від $ 5 до $ 15 тис і межею окупності в 1,5-2 роки », - вважає Кривонос.

Але оффлайн-магазин має сенс відкривати тільки за умови, що попит на обраний товар вже є, і інтернет-магазин зміг оточити себе постійною аудиторією. «І якщо, наприклад, у вас є цікавий товар, якого немає у конкурентів і оновлюваний по моді, - попит магазину забезпечений», - підказує Кривонос.

Правила формування асортименту

При цьому підприємці відзначають: відкривати інтернет-магазин білизни складно тим, що вкрай важко вгадати смаки саме жіночої аудиторії. А ось якщо орієнтуватися на чоловіків або дітей, продаж аксесуарів піде простіше.

«Як правило, чоловіки вибирають те, в чому зручно ходити, і звертають увагу на якість матеріалів, а ось колір має значення другорядне. Якщо говорити про дітей дошкільного та шкільного віку, їм в основному купують речі батьки - тут найважливіше, щоб наявні розміри підійшли дитині. І якщо якість товару влаштовує дорослих, то, як правило, річ буде придбана, навіть якщо по малюнку або кольору вона не дуже подобається. А все тому, що діти ростуть, і речі буквально протягом року можуть вийти з ладу. А ось жіноча аудиторія найбільш примхлива: одні клієнтки шукають леопардові забарвлення, іншим потрібні стразики ... Тому, відкриваючи інтернет-магазин білизни, краще орієнтуватися на прості бавовняні моделі - чорні, білі або пастельні. Такий товар завжди знайде свого покупця », - розповідає продавець одного зі столичних магазинів Олена Ткаченко.

Що читають з цим матеріалом? Космічні місії 2018 року - що цікавого відбудеться за межами Землі в найближчі місяці

Космічні місії 2018 року - що цікавого відбудеться за межами Землі в найближчі місяці

Класичні моделі традиційного білого кольору будуть популярні завжди. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

Перевірте себе на бізнес-жилку: аналіз і поради психолога

Мало хто не замислювався над відкриттям власної справи. Але як зрозуміти, чи готова людина до підкорення бізнес-вершин? Як розібратися у власних настроях, нам розповіла психолог Катерина Гичан.

Увренность в своїй мотивації

Як зрозуміти, чи може стати людина підприємцем? Універсального ради немає. «Всі ми різні. По-друге, не можна дізнатися, що ви вмієте, поки не спробуєте. Але є психологічні характеристики, що дозволяють говорити про схильності. І якщо ви в принципі задумалися над підприємництвом - значить, ця схильність у вас є », - пояснює Гичан. І тут людина повинна розібратися: чи готовий він реалізувати ці нахили?

Тут багато що залежить від наполегливості та мотивації. «Перевірити, чи є здібності, допоможуть тести. Їх можна знайти на психологічних сайтах - тут публікують тести, які пройшли перевірку », - уточнює психолог.

Якщо потрібно посилити мотивацію для запуску бізнесу, добре допомагає подолання труднощів. «Наведу приклад з 1990-х. Тоді тисячі людей, інженери і лікарі, перекваліфікувалися в комерсантів: везли в Україну одяг, взуття і техніку з Туреччини. Серед "човників" було чимало жінок 30-50 років. І хоча багато хто не вважали себе заповзятливими, їх мотивацію підкріплювала необхідність прогодувати сім'ю. Завдяки гнучкості і готовності приймати рішення в невизначеності, що є важливим умінням для підприємця, багато жінок реалізувалися », - коментує Гичан.

Уміння аналізувати ризики

Важливо врахувати в бажанні стати підприємцем і той факт, що власникам бізнесу доводиться діяти на свій страх і ризик. У такій ситуації потрібно бути готовим до швидких рішень і дій в рамках форс-мажорів.

«Схильність до екстремального, підвищеному ризику притаманна не зрілим підприємцям, а безрозсудним авантюристам. У зрілого підприємця за сміливими і ризикованими рішеннями стоїть тверезий розрахунок і зважена оцінка. Це характеризує готовність людини відповідати за свої дії, не перекладаючи відповідальність на інших і на обставини. Тому підприємці повинні бути готові до такого роду діям », - уточнює Гичан.

Читайте також Історія в банку - легендарне київське сухе варення повертається

Готовність спілкуватися багато і ввічливо

Потенційні підприємці повинні визначити в собі ще одну важливу для бізнесу рису - комунікабельність.

«Душею компанії бути не обов'язково. Але знадобиться вміння домовлятися і готовність підлаштовуватися під запити клієнтів (від цього залежить дохід). Тому якщо процес спілкування викликає у вас огиду - краще або вибрати іншу діяльність, або знайти нішу, де спілкування зведено до мінімуму, а робочі процеси автоматизовані », - радить психолог.

Неважливо, що ви будете продавати. Головне пам'ятати: клієнт завжди правий. Фото: Shutterstock / FOTODOM UKRAINE

Виховання здорового Ставлення до грошей

Люди, Які прагнуть Відкрити свою дело, повінні пам'ятати про прибуток. Зайва сором'язливість і невміння призначити адекватну ціну на послуги або товари стають перешкодою до отримання прибутку. Тому такі навички також варто опрацювати. «У нашому менталітеті вкоренилося неоднозначне ставлення до матеріального успіху - на відміну від американців, для яких це складова частина їх американської мрії. Тому, щоб опрацювати здорове ставлення до грошей, можна прорахувати, скільки коштує оплата праці на ринку, згідно з вашого досвіду і професії. Після треба визначити, яку послугу або товар можете запропонувати і чи реально заробити на цьому більше, ніж будучи в наймі. У підсумку - вирішити, чи йдете в бізнес », - говорить Гичан.

Що читають сьогодні з цим матеріалом?

Хочете ще більше цікавих матеріалів? Тоді дайте шанс проявити себе нашому маленькому роботу, який спеціально для вас підбере захоплююче чтиво! тисніть « Мені пощастить ! »

схоже

Що читають з цим матеріалом сьогодні?
Що читають з цим матеріалом сьогодні?
Що читають з цим матеріалом?
Але як зрозуміти, чи готова людина до підкорення бізнес-вершин?
І тут людина повинна розібратися: чи готовий він реалізувати ці нахили?
Що читають сьогодні з цим матеріалом?
Хочете ще більше цікавих матеріалів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения