Відмінності між включенням та виключенням факторів SEO

 1. У чому різниця між включенням та виключенням сторінки SEO?
 2. 3 фактора, які складають на сторінці SEO
 3. Вміст на вашій сторінці
 4. HTML: невидима частина SEO сторінки
 5. Велика картина: архітектура сайту, швидкість сторінки, мобільний SEO
 6. 3 Аспекти роботи Off Page SEO
 7. Зовнішні посилання на ваш сайт і сторінку
 8. Сигнали соціальних медіа
 9. Суперфактори сторінки: особисті тенденції пошуку

З кожним оновленням алгоритму, що Google випускає SEO, здається, що він стає трохи складнішим.

Ще в перші дні, на сторінці SEO була в основному синонімом ключове слово наповнення, в той час як сторона SEO займається трохи більше, ніж отримати якомога більше зв'язків, як можна якомога швидше, щоб ваші сторінки.

На щастя для всіх, хто має використовувати пошукову систему, як на і поза сторінки SEO значно розвивалися. Кожен компонент пошукової оптимізації тепер має свої власні компоненти, до яких слід займатися, і кожен з них пропонує свій потенціал для рентабельності інвестицій.

Цей огляд допоможе вам проаналізувати важливі відмінності між пошуковою оптимізацією на сторінці та виключенням сторінки, щоб ви могли ефективно розставити пріоритети завдань SEO.

У чому різниця між включенням та виключенням сторінки SEO?

Новачки SEO практиків, як правило, починаються з на оптимізації сторінки, тому що він майже повністю залежить від сайту, який ви намагаєтеся оптимізувати. Як випливає з назви, на сторінці SEO передбачається адресація всіх частин вашої сторінки або веб-сайту, які впливають на його рейтинг в пошукових системах.

Є деякі сигнали, які ми називатимемо "на сторінці", навіть якщо вони не є виразними для відвідувачів сторінки. Час завантаження сторінки та зручність для мобільних пристроїв впливають на досвід користувачів на вашій сторінці, а отже, впливають на рейтинг сайту, але вони дійсно є "на сайті" більше, ніж на сторінці.

Off page SEO, з іншого боку, складається з усіх зовнішніх факторів, які впливають на те, як сторінка та / або сайт розміщуються в результатах пошуку.

З очевидних причин Google не поділяє, як він обчислює результати пошуку, але завдяки інтенсивному розслідуванню та довгостроковому експериментуванню SEO гуру визначили ключові області на та виключеній сторінці, які цифрові маркетологи можуть контролювати.

Багато хто з них зібрані в цій дуже зручній інфографіці з SearchEngineLand і Column Five, так що ми будемо використовувати його як наш провідник на сторінці та поза сторінками SEO.

Коли ми посилаємося на певний "елемент" SEO на цій таблиці, ми будемо цитувати його з елементарним символом (Cq for Quality).

3 фактора, які складають на сторінці SEO

Є багато речей, які ми можемо контролювати на наших сайтах, і Google бере їх до уваги при ранжуванні наших сторінок. Вони поділяються на три основні категорії: письмовий контент, невидима інфраструктура та організація сайтів.

Вміст на вашій сторінці

Сподіваємося, у вас є творці контенту, які пишуть з урахуванням ключових слів, оскільки вони впливають на ваші можливості пошукової системи.

Ви повинні мати 2-3 ключові слова (Cr), які ви вибрали для кожної сторінки на вашому сайті, і вони повинні з'являтися не тільки в тексті сторінки (Cw), але й у назві та описі (докладніше про них у наступний розділ).

Присутність ключових слів, однак, недостатньо, оскільки Google стає все більш складним у визначенні добре написаних сторінок (Cq). Вони відзначають рівень читання тексту на сторінці, а також, як довго читачі залишаються на сайті (Ce), і вони важко впливають на здатність ваших сторінок добре оцінюватися.

Якщо ви використовуєте зображення (і ви дійсно повинні використовувати зображення), переконайтеся, що вони мають достатньо низьку роздільну здатність, щоб вони не уповільнювали час завантаження, пов’язаний із вашим вмістом, і прив'язувалися до стратегії ключових слів за допомогою хороших назв файлів і текст alt.

HTML: невидима частина SEO сторінки

Деякі частини фонду вашої сторінки будуть виходити з-за лаштунків, наприклад, мета-назву (Ht) і мета-опис (Hd), які відображаються в результатах пошуку:

Окрім того, хоча HTML, який використовується для визначення заголовків і підзаголовок у вашому тексті, не відображається (год.), Він має прямий вплив на те, як ваш вміст відображається на сторінці. Це може полегшити або ускладнити людей, щоб споживати ваш вміст.

Чи включати ключові слова в усі ці "невидимі" компоненти, буде безпосередньо відображено в тому, як класифікуються ваші сторінки.

Аналогічно, позначення структуризованих даних (Hs), такі як відгуки, інформація про продукт, програмні додатки тощо, можуть вплинути на те, як ваші сторінки відображаються в пошуку. Здійснено правильно, ця додаткова інформація може покращити взаємодію як з результатами пошуку, так і з вашою сторінкою (Ce), підвищуючи ваш рейтинг у часі.

Докладніше про те, як ваш HTML може саботувати ваші зусилля на сторінці SEO, перевірте нашу керівництво і зручно Інструмент перевірки HTML .

Велика картина: архітектура сайту, швидкість сторінки, мобільний SEO

Google та інші пошукові системи будуть винагороджувати вас за створення веб-сайту, який легко обійти, як для своїх роботів (Ac), так і для ваших відвідувачів.

Це означає, що вам потрібна структура високого рівня, яка підтримує ваш вміст, коли він масштабується, і полегшує вам вирішення будь-яких помилок, які можуть виникнути.

Наприклад, у вашій структурі URL-адрес потрібно створити URL-адреси для своїх сторінок, які є досить короткими, але все одно містять ваші цільові ключові слова (Au). Повертаючись до змінених URL-адрес, коли існують існуючі посилання, які вказують на них, надзвичайно важко, тому варто відпрацювати URL-адреси в перший раз.

Говорячи про посилання, потрібно переконатися, що у вас є різні сторінки та розділи вашого сайту, підключені до розумного та інтуїтивного способу. Направляючи Google і ваших відвідувачів через суміжні області як у вашій карті сайту, так і у вашій навігації, ви зможете збільшити залученість та визначити, як ваш вміст стосується.

Крім того, потрібно переконатися, що кожен може швидко отримати доступ до вашого сайту (As) на будь-якому пристрої (Am). Google фактично позначить ваш сайт як "не мобільний" у результатах пошуку, якщо він не готовий розмістити відвідувачів на телефонах або планшетах, тому переконайтеся, що ви знайшли час перевірте свій сайт на мобільні проблеми .

3 Аспекти роботи Off Page SEO

Управління ініціативою поза SEO-сторінок, як правило, є великим завданням, тому що ви повинні починати намагатися вплинути на великий широкий світ пошуку, а не тільки на ваш куточок. Зроблено правильно, однак, ви можете отримати деякі великі шишки від роботи сторінки, коли це зроблено правильно.

Ось розділи, на яких ви можете працювати.

Зовнішні посилання на ваш сайт і сторінку

Також відомі як зворотні посилання, це посилання, які інші сайти створили, вказуючи на вашу сторінку та домен.

Перед оновленням Penguin і Panda, величезна кількість посилань (Ln) колись була основним показником успіху SEO. Тепер, однак, якість зв'язків, які ви заробляєте (Lq) набагато важливіша.

Те, як структуруються посилання, тепер є більш важливим, оскільки якірний текст (Lt) більше важить у рейтингах пошуку. По суті, ви хочете широкий спектр слів і фраз, що посилаються на ваш сайт, а не тільки тонни повторів ваших цільових ключових слів. Це вказує на достовірність вашого профілю посилання.

Наскільки надійним є Ваш домен і сторінка?

На цих самих лініях Google перевіряє, наскільки надійним і авторитетним є ваш сайт. Сайти, які посилаються на вас, як на своїх веб-сайтах, так і через соціальні медіа, також мають бути якісними (Та).

Це означає, що вам іноді потрібно запитувати не дуже великі зворотні посилання; стежте за своїми інструментами Google Webmaster для попереджувальних знаків.

Історичні дані (Th) також можуть відігравати певну роль у успішному виключенні SEO-сторінок, оскільки добре створений сайт, що працює так само багато років, може бути безпечним результатом пошуку. Однак це не є непереборною перешкодою, тому не бійтеся поринути в нову якісну ділянку.

Нарешті, Google виглядає, щоб перевірити, чи намагається сайт перевірити свою ідентичність, і те, що її автори (Ti). Незалежно від того, наскільки ви прив'язані до вмісту, ви ніколи не хочете викидати спам, вміст із посиланням на ненадійне джерело.

Сигнали соціальних медіа

Нещодавно Google підтвердив, що це індексування твітів , і це довго підозрюється популярність сайту на соціальних медіа впливає на його рейтинг.

Це дійсно чудова новина, тому що це означає, що вміле спілкування в соціальних мережах може допомогти вам не лише направляти трафік із кліків на ваш загальний контент, але й краще органічно (Ss).

Не спокушайтеся обіцянками масових слідів і акцій, однак, тому що так само, як із зворотними посиланнями, посилання з низькоякісного профілю соціальних медіа може зробити вам більше шкоди, ніж користі (Sr).

Суперфактори сторінки: особисті тенденції пошуку

Ця група, безумовно, впливає на те, чи ваш сайт відображається в результатах пошуку, але я не включаю їх у список місць, щоб зосередити свої зусилля на SEO-сторінці, тому що з ними нічого не можна зробити.

Ці сигнали дуже специфічні для шукача і включають:

 • Місцезнаходження (країна, місто, регіон)
 • Історія пошуку (чи відвідували вони ваш сайт раніше або займалися цим в соціальних мережах?)
 • Соціальні сигнали (чи підтримували сайти в соціальних мережах?)

У чому різниця між включенням та виключенням сторінки SEO?
У чому різниця між включенням та виключенням сторінки SEO?
Наскільки надійним є Ваш домен і сторінка?
И відвідували вони ваш сайт раніше або займалися цим в соціальних мережах?
И підтримували сайти в соціальних мережах?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения