Вимоги до фото, відео - формати реклами в Instagram

 1. Види реклами в Instagram
 2. пряма реклама
 3. непряма реклама
 4. Вимоги до фото
 5. Вимога до відео
 6. Вимога до Stories
 7. Від чого залежить успішність реклами в Інстаграм
 8. помилки початківців

Зміст статті:

 1. Які рекламні формати є в Instagram?
 2. Які вимоги до оформлення реклами (фото, відео)?
 3. Від яких факторів залежить успішність рекламної кампанії?
 4. Як не зробити помилок просуваючи свій бізнес самостійно?

Види реклами в Instagram

Реклама ділиться на два типи: пряма і непряма. До прямих методів належать будь-які матеріали в акаунті компанії: фото, відео, Instagram Stories, фото- "карусель". До непрямих - таргетована реклама та розміщення матеріалів в топових блогах.

пряма реклама

Фотографії. Класичні зображення товару або рекламою послуги. Доступні в трьох форматах: квадратне зображення, пейзажне або вертикальне.

Відеоролик (до 60 секунд). Інстаграм дозволяє розміщувати хвилинне відео в форматі пейзажу або квадрата. Власне дослідження Facebook зафіксувало, що рекламні кампанії з відео отримують більший відгук, ніж просто фотографії.

Відеоролика для рекламної компанії печива Oreo.

Реклама з кільцевої галереєю або «карусель». Формат дозволяє в одній публікації показати до 10 фотографій разом. Можна поєднувати фото і відео-матеріали. дослідження показують , Що запам'ятовуваність реклами в такому форматі в 2,5 раз вище, ніж просто фотографії.

Приклад кільцевої реклами.

Stories. Реклама в Історіях - новий інструмент, який пропонує розмістити рекламу в форматі фото або відеоролика (до 15 секунд) в стрічці Stories. Формат добре підходить для залучення уваги до заходів, знайомства аудиторії з продуктом або підвищення впізнаваності бренду.

5 варіантів використання формату реклами в Історіях

Формат публікацій Stories дозволяє проводити прямі трансляції тривалістю до години або публікувати фото. Відмітна особливість цей формату в тому, що запис зберігається 24 години, а потім віддаляється, якщо тільки ви не зберегли її і не опублікували як звичайний пост. Все Stories виводяться в окремій стрічці і мають налаштування приватності.

З вересня 2017 власникам бізнес-акаунтів доступна нова функція: звичайну публікацію Instagram Stories можна запустити як рекламне оголошення в Facebook, Instagram і на платформі Audience Network. В результаті користувачі бачать повноекранні оголошення, які можна читати без переходу на сайти рекламодавців. Оскільки користувачам доступна можливість ділитися з друзями безпосередньо, через посилання або кнопку "поділитися" під постом, компанії отримали можливість для вірусного поширення рекламного контента.

непряма реклама

Орієнтування. Можливість налаштувати показ реклами на вашу цільову аудиторію. Пости будуть видні в стрічці тільки тим користувачам, які відповідають заявленим параметрам. Чим чіткіше ви сформулюєте портрет ідеального покупця, тим вище ймовірність, що пост потрапить в стрічку зацікавленого в ваш товар або послугу людини. Доступні інструменти для орієнтування в Інстаграм:

 • Місцезнаходження
 • Демографія (стать, вік, мова)
 • Інтереси (вибір за тематичними інтересам)
 • Поведінка. Орієнтування на людей, що виконують певні дії в Інстаграм або Фейсбук
 • Індивідуальні та схожі Аудиторії (потрібно електронна пошта або телефони клієнтів)

Розміщення рекламних постів: знайти блогерів, готових розміщувати вашу рекламу за гроші, можна через одну з численних бірж. ми склали список п'яти найбільших і найвідоміших , Але також ви можете самостійно знайти партнерів. Головна умова - цільова аудиторія блогера повинна збігатися з вашою.

Пам'ятайте, що фотографії і відеоролики повинні відповідати мінімальним технічним вимогам і рекомендаціям по дизайну.

Вимоги до фото

1.Розмір зображення. Доступно три формату зображення для стандартної публікації.

- Квадратне. Співвідношення сторін 1: 1. Наприклад, 1080 * 1080px;
- Пейзаж. Співвідношення сторін 1.9: 1. Наприклад, 600 * 315px;
- Вертикальне. Співвідношення сторін 4: 5. Наприклад, 864 * 1080px.

Максимальний розмір для завантажується фото 1080 * 1080 пікселів

2.Текст

- Текст на зображенні. Рекомендовано не більше 20% тексту *;
- Текст опису. Не більше 2000 знаків **;
- хештег. Не більше 30.

* Рекламу із зображенням на якому понад 20% місця займає текст, можуть обмежити в охопленні або не допустити до показу. Якщо у вас є сумніви, то можете перевірити зображення через офіційний інструмент Facebook (безкоштовно): https://www.facebook.com/ads/tools/text_overlay

** Як правило, в якості заголовка використовують текстовий опис не довше 125 знаків (решта тексту сховається на більшості пристроїв).

Результати перевірки зображень на щільність тексту

Вимога до відео

ХарактеристикиРекомендованіДоступні

Співвідношення сторін: 1: 1 1: 1 / 1.9: 1/4: 5 Формат контейнера: .mp4. Повний список форматів Розмір файлу: - 1.75 ГБ Тривалість: - 60 сек. Дозвіл: Мінімальні дозволу: 600 x 315 px (1.91: 1 пейзаж) / 600 x 600 px (квадрат 1: 1) / 600 x 750 пікселів (вертикальна орієнтація 4: 5) Частота зміни кадрів: - до 30 кадрів / с Бітрейт: файл бітрейта не має обмежень при використанні двопрохідні кодування, якщо розмір файлу не перевищує 1 ГБ. В іншому випадку - 8 мегабіт в секунду для 1080p і 4 мегабіта на секунду для 720p Відеокодеки: H.264 H.264, VP8 Відео: Стандарт стиснення відео H.264, кращий високий профіль, пікселі широкоформатного кадру, фіксована частота зміни кадрів, прогресивна розгортка Аудіокодеки: AAC AAC, Vorbis Аудіо: Стерео, формат стиснення AAC, 128 кбіт / с + бажане Мініатюра: Співвідношення сторін мініатюри: має збігатися з співвідношенням сторін відео. Зображення повинно містити не більше 20% тексту. - Текст опису: 125 символів 2200 символів Швидкість передачі даних: Необмежена, якщо ви використовуєте двопрохідне кодування і ваш файл не перевищує 1 Гб. В іншому випадку - 8 Мбіт / с для 1080p і 4 Мбіт / с для 720p.

Для ведення бізнес-профілю в Інстаграм ви можете звернутися до професіоналів або зайнятися цим самостійно, скориставшись нашим безкоштовним Гайдом "Як вести бізнес-аккаунт в Інстаграм" .

Вимога до Stories

формат

 • Вертикальна формат зі співвідношенням сторін 9:16

Тип файлу:

 • .mp4 або .mov (відео)
 • .jpg або .png (фото)

Максимальний розмір файлу:

 • 4 ГБ (відео)
 • 30 МБ (фото)

тривалість:

 • Відео - 15 сек.
 • Фото отображаетсяпо замовчуванням протягом 5 сек.

розміри:

 • Рекомендована роздільна здатність: 1080 x 1920
 • Мінімум: 600 x 1067

кодеки:

 • Відеокодеки: H.264, VP8
 • Аудіокодеки: AAC, Vorbis

Від чого залежить успішність реклами в Інстаграм

Привабливість образу бренду. Інстаграм - найбільш підходяща соціальна мережа для роботи з візуальним контентом. Якісні фотографії та добре змонтоване відео привертають увагу і запам'ятовуються. Функція збереження вподобаних постів в архів підвищує можливість повернення користувачів, що відклали вашу запис і повернулися до неї пізніше для більш уважного вивчення.

Правильно підібраною цільової аудиторії. Бізнес-профілі прив'язуються до сторінці компанії в Фейсбук, дані збирають відразу на двох платформах. Більше інформації про користувача - більше параметрів для націлювання - більш точне попадання в ціль.

Ефективності каналів зв'язку. Каналів зв'язку не буває багато. Коли у покупців є можливість зв'язатися з вами відразу після перегляду відео або прямої трансляції, ймовірність здійснення миттєвої покупки підвищується.

Щільності ринку і конкуренції. Як ми писали вище, всі звіти і дані доводять - активна аудиторія Інстаграм зростає, а значить, для бізнесу з'являється більше можливостей в області пошуку клієнтів і збуту продукції.

Прозорості статистики. Приємна новина - соціальна мережа зайнялася боротьбою зі спамерами, а значить, поступово ваша статистика стане ще більш точною, без помилкових переглядів і фейковий передплатників.

помилки початківців

Ігнорувати правила розміщення реклами. В ідеальному Гайд по створенню реклами де завгодно першим пунктом повинна йти фраза "Уважно прочитайте правила розміщення реклами на майданчику". Почніть з цього - і у вас не виникне проблем з блокуванням аккаунта за непристойний зміст або спам.

Юридична частина: Умови використання Instagram

Технічна частина: Рекомендації по використанню рекламних можливостей Instagram

Продавати автомобільні шини за допомогою голого жіночого тіла. Останнє дослідження вчених Іллінойського університету в Урбані-Шампейн показало, що користувачі добре запам'ятовують рекламу з сексуальним підтекстом, але не пов'язують її з брендом. Більш того, аудиторія такої реклами - неплатоспроможні підлітки, а у реальних покупців (і особливо у покупців) активна експлуатація оголеного жіночого тіла викликає відторгнення і неприйняття. Загалом, поменше голого тіла і вульгарних двозначностей, побільше цінностей бренду і живого спілкування з покупцями.

Грати на стереотипах. Не існує середньостатистичного покупця або чоловіків і жінок взагалі. Звертайтеся до конкретних людей, і вони до вас потягнуться. Користувачі втомилися від узагальнених рекламних закликів робити щось тільки тому, що вони чоловіки, жінки або молоді батьки. Покажіть, що ваш продукт або послуга зробить життя конкретної людини краще, простіше і цікавіше.

Скасувати спостереження за спілкуванням представника компанії з користувачами в соцмережах. Найняти компанію для ведення бізнес-аккаунта, якщо у вас немає на це часу або людини в штаті - хороша ідея. Але представник бренду завжди повинен тримати руку на пульсі - що і як пише від імені вашої компанії людина в інтернеті. Після скандалу ім'я окремого smm-ника забудуть, а ось репутація компанія виявиться зіпсована.

У цій статті ми коротко познайомилися з видами реклами в Інстаграм, розібрали переваги і найбільш часто зустрічаються помилки початківців рекламодавців, отримали кілька корисних посилань і готові рухатися далі. Застосовуйте наші поради на практиці, діліться своїм досвідом, і нехай удача супроводжує вам! Більше корисних матеріалів про маркетинг і рекламу в Інстаграм ви знайдете в нашому блозі .

Які вимоги до оформлення реклами (фото, відео)?
Від яких факторів залежить успішність рекламної кампанії?
Як не зробити помилок просуваючи свій бізнес самостійно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения