Внутрішня перелінковка сторінок сайту

 1. Що таке внутрішня перелінковка?
 2. Навіщо потрібна перелинковка на сайті?
 3. Типи внутрішньої перелинковки
 4. Схема грамотно складеної внутрішньої перелинковки
 5. Внутрішня перелінковка - слушні поради
 6. Не лінуйтеся, поділіться!

Кожен тлумачний SEO-фахівець знає, що внутрішня перелінковка сторінок сайту є найважливішим інструментом, що впливає на якість індексації, глибину перегляду, поведінкові фактори і приріст потоку відвідувачів з пошукових систем. Але, на жаль, не кожен розробник приділяє цьому моменту належну увагу.

Але, на жаль, не кожен розробник приділяє цьому моменту належну увагу

Вся справа в якійсь трудомісткості, адже для того щоб зробити якісну внутрішню перелинковку необхідно витратити солідний відрізок часу. Звичайно, можна скористатися спеціальними плагінами, але автоматизувавши цей процес, ситуацію можна тільки погіршити. У свою чергу, роблячи внутрішню перелинковку власними руками, можна просувати виключно пріоритетні сторінки, використовуючи при цьому человекочітабельние анкор. Такі тексти будуть більш привабливими для відвідувачів, що позитивним чином позначиться на їхній поведінці.

Що таке внутрішня перелінковка?

Так уже повелося, що вітчизняні оптимізатори і розробники обожнюють використовувати в своєму сленгу англомовні слова. Чого тільки варта термін соплі Гугл . Цього разу вони не стали псувати західне слово «link» розшифровується як з'єднання, зв'язок, посилання, а всього лише додали до нього приставку на початку «пере» і в кінці «овка». В результаті їх словниковий запас поповнився балующім слух слівцем «переlinkовка».

Внутрішня перелінковка - зв'язування сторінок усередині сайту, за допомогою використання посилань, розташований всередині контенту.

Навіщо потрібна перелинковка на сайті?

Вище побіжно вже згадувалося про деяких перевагах перелинковки. Гріх було б залишити поза увагою це питання і не розібратися в деяких аспектах докладніше.

- Поліпшення поведінкових факторів. Грамотно додані до матеріалів посилання, дозволять користувачам знаходити відповіді на свої запитання. Бо часом читачів досить підштовхнути до певної дії. Заманюючи відвідувачів до прочитання ще більш цікавого і корисного матеріалу, існує велика ймовірність збільшити глибину перегляду. У свою чергу цей показник враховується пошуковими системами при розташуванні сторінки в пошуковій видачі.

- Розбиття (розподіл) статичного і динамічного ваги між сторінками. Що посилається в межах сайту на інший URL-адресу сторінка, втрачає свій статичний вага. Застосування анкора впливає на передачу динамічного ваги, який враховується при ранжируванні. Таким способом можна просувати певні сторінки в ТОП пошукової видачі.

- Прискорення індексації. Додавання посилань позитивним чином впливає на швидкість індексації . Пошуковий робот, який відвідав веб-проект, зобов'язаний обійти всі сторінки, на які посилається джерело.

- Скорочення витрат пов'язаних з просуванням ресурсу. Внутрішня перелінковка відноситься до безкоштовних методів просування сайтів в пошуковій видачі. Вдаючись до якісної зв'язування сторінок можна значно заощадити бюджет.

Типи внутрішньої перелинковки

Умовно зв'язування сторінок можна розділити на кілька типів. Як правило, найкращий результат досягається при використанні кожного виду, тобто в комплексі.

Контекстна перелинковка - розташування посилань в контенті. Це найефективніший вид внутрішньої перелинковки. На переконання багатьох SEO-фахівців найбільшу вагу передають посилання, що знаходяться ближче до початку статті. Крім того можна домогтися максимального балансу, тобто розмістити посилання, які б гармонійно вписувалися в текст і при цьому не скупчувалися в одному місці.

Наскрізна перелинковка - блок посилань, як правило, відображається за допомогою сторонніх плагінів. Припустимо, у мене на сайті в різний час наскрізна перелинковка реалізовувалася за рахунок модуля «Найпопулярніше», розташованого в сайдбарі, за висновок якого відповідало безкоштовне розширення EVO Frontpage або Bt Content Slider . Також до цього виду належить основне навігаційне меню сайту.

Мінлива наскрізна перелинковка - блок тематичних посилань, що знаходиться на декількох сторінках. Залежно від категорії, вміст блоку змінюється. плагін ExtraNews для Joomla є найяскравішим прикладом застосування змінної наскрізний перелинковки. Це блок «Статті схожої тематики», який можна побачити практично під кожною статтею мого блогу.

Мінлива наскрізна перелинковка є більш ефективною, ніж наскрізна.

Хлібні крихти - елемент навігації, що розташовується над заголовком статті. Це модуль, який представляє собою певну кількість посилань - шлях від головної сторінки до поточної.

Схема грамотно складеної внутрішньої перелинковки

В незалежності від типу внутрішньої перелинковки дуже важливо дотримуватися певну ієрархію розміщення посилань.

Як можна помітити з картинки розміщення йде по конкретній схемі:

- З головної сторінки посилання посилаються на категорії.

- Категорії пов'язані між собою.

- З категорії посилання посилаються на входить до категорію контент.

- Сторінки, що знаходяться в одній категорії пов'язані один з одним.

В ідеалі необхідно дотримуватися вищенаведеної схеми, так як пошукові боти враховують цей фактор при ранжируванні.

Хоча від загальної схеми можна відхилятися, посилаючись з категорій на що не входить в них контент, а також пов'язуючи статті різних розділів між собою.

Внутрішня перелінковка - слушні поради

Дотримуючись наведених нижче рекомендацій, вам вдасться грамотно виконати зв'язку сторінок.

- Посилання повинні рівномірно розподілятися по статті. Існує думка, що в ідеалі на 3000 знаків можна розмістити 2 - 3 посилання. Це золота середина, якої потрібно дотримуватися. Скупчення посилань в одному місці є неприпустимим, так як передається ними вага буде мінімальний.

- Хлібні крихти - це минуле. Чи так це насправді? Ви будете здивовані, але цей елемент не тільки відноситься до навігації сайту, але і позитивно сприймається пошуковими системами.

- Пов'язуючи сторінки між собою потрібно дотримуватися вище опублікованій схеми, тобто схожий контент з'єднувати між собою. Відхилення виправдані лише в деяких випадках (просування перспективних сторінок; поліпшення навігації і т.п.).

- Використання анкорний і безанкорние посилань посприяє економії коштів, які б пішли на покупку зовнішніх посилань.

- Слід ретельно продумати структуру головного меню, яке служить не тільки в якості навігації, але і є найважливішим інструментом, що дозволяє поліпшити внутрішню перелинковку. Чи не розумно використовувати в якості основного меню значки і картинки.

- Чим більше тим краще. Це не відноситься до кількох посиланнях, що ведуть на один і той же матеріал. Пошукові механізми враховують лише перше посилання, друга буде пустушкою, яка до того ж відніме вага просуває сторінки.

- Бажано використовувати різні анкор.

Дякую за увагу і до швидкого на сторінках Stimylrosta.

Виявили в тексті граматичної помилки? Будь ласка, повідомте про це адміністратора: виділіть текст і натисніть гарячих клавіш Ctrl + Enter

Не лінуйтеся, поділіться!


Сподобалася стаття? Почастуєте адміна кави.

Що таке внутрішня перелінковка?
Навіщо потрібна перелинковка на сайті?
Що таке внутрішня перелінковка?
Навіщо потрібна перелинковка на сайті?
Чи так це насправді?
Виявили в тексті граматичної помилки?
Сподобалася стаття?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения