ВОО! для WordPress і Yoast SEO є важливими плагінами для блогів

 1. Yoast SEO
 2. Індивідуальне будівництво! для WordPress
 3. Yoast SEO & SBI! для WordPress Досягнення SEO успіху разом

Спочатку Опубліковано на Блог SiteSell

Якщо ви створюєте онлайн-бізнес і залежно від пошукових систем, щоб залучити трафік до вашого вмісту, пошукова оптимізація завжди повинна бути у вашому розумі. Розуміння того, що шукає ваша аудиторія, і переконання, що вміст, який ви створюєте, відповідає конкретній потребі, має першорядне значення.

Насправді, саме тому SiteSell витрачає багато часу, підкреслюючи важливість хорошого дослідження ключових слів. Якщо ви не знайдете час для вивчення інструментів і аналізу даних, ваш сайт і бізнес не зможуть дістатися до аудиторії, на яку ви сподіваєтеся.

Але після того, як ви зробили дослідження, ще є деякі механічні елементи, які повинні відбутися на вашому сайті, щоб переконатися, що ваш контент орієнтований і привабливий для пошукових систем. Це часто називають "технічним SEO" і це те, що обробляється за допомогою одного або декількох плагінів.

Але просто спробуйте зробити плагін пошуку на "SEO" на WordPress.org і ви буквально отримаєте 1000 + результатів (WP перестає рахувати на цьому місці). Оскільки ви не можете фільтрувати за рейтингами або будь-якими іншими критеріями, як ви знаєте, який плагін або плагіни потрібно встановити?

Очевидно, там, де ця стаття входить.

Не тільки я збираюся поділитися з вами двома дивовижними плагінами, які допоможуть вам переконатися, що ваш контент оптимізований для пошукових систем, Yoast SEO & Solo Build It! для WordPress . Я також поділюся, як можна використовувати ці два плагіни разом.

Готові? Давайте розпочнемо.

Yoast SEO

Безкоштовно / Преміум | Веб-сайт | Завантажити плагін

Якщо ви були навколо інших користувачів WordPress, або читати інші статті про SEO, ви, ймовірно, чули про плагін Yoast. Це був один з найпопулярніших плагінів для WordPress SEO протягом багатьох років, і з поважної причини.

Мало того, що плагін включає повну підтримку "мета-стека" та інших опцій SEO, Yoast, розробник, продовжує відстежувати і залишатися на вершині подій у цій сфері. Коли вийшли зміни або нові можливості, ви можете розраховувати на Yoast, щоб оновлюватись незабаром, що зробить плагін Yoast сумісним.

Але що ж вона робить?

Як тільки ви встановите плагін Yoast SEO, він додає до вашого сайту WordPress ряд варіантів конфігурації, в першу чергу: Sitewide і Per Post. Ви зможете додавати налаштування та налаштування за умовчанням, які застосовуються до всього вашого веб-сайту, і ви зможете редагувати мета-теги та інші поля для певних повідомлень, щоб вони були налаштовані.

Мета-теги - це поля інформації, які ви заповнюєте на вашій сторінці або посаді чи сайті, але читачі не бачать. Вони скануються і читаються пошуковими системами, і існують лише у вихідному коді сторінки.

Наприклад, коли ви створюєте новий блог, під текстовим полем для вашої публікації, ви знайдете блок для Yoast SEO, який виглядає приблизно так:

Існує декілька вкладок, які можна натиснути, щоб налаштувати окремі налаштування для певної публікації, включаючи унікальний опис або назву.

Саме це робить Yoast SEO критичним компонентом будь-якого успішного сайту WordPress.

Для кожної сторінки та публікації на вашому сайті ви повинні бути унікальними та обмірковувати свої теги та інформацію. Ці мета-теги допомагають пошуковим системам розуміти та правильно розміщувати вміст.

Самі мета-теги не допоможуть вашому сайту підвищити рейтинг, але вони зроблять ваш сайт і рейтинг більш ефективним.

 • Тег Title - це текст, який відображається на панелі браузера, а також назву у фрагментах результатів пошуку. (Більше про це на мить.) Це відмінне місце для використання ключового слова, на яке ви хочете націлити в першу чергу.
 • Тег Description - це текст, який відображається під заголовком у фрагментах результатів пошуку. Хоча використання ключових слів тут не матиме ніякого відношення до рейтингу пошукової системи посади, опис це місце, щоб зробити ваш список більш привабливим для шукача.
 • Соціальні теги зроблять ваш вміст більш легким для спільного використання та ефективніше відображатимуться в соціальних мережах, що може призвести до збільшення кількості соціальних ресурсів. Оскільки пошукові системи все більше враховують такі соціальні сигнали, необхідність оптимізації діяльності соціальних медіа стає більш важливою.

Оскільки пошукові системи все більше враховують такі соціальні сигнали, необхідність оптимізації діяльності соціальних медіа стає більш важливою

Візьміть, наприклад, Twitter. В Yoast SEO, ви можете вказати альтернативний заголовок і опис для Twitter, а також завантажити конкретне зображення, відформатоване для Twitter (в ідеалі 1024 x 512 px). Це важливо, оскільки назву Twitter можна змінити, щоб включити хештеги або навіть @mention інших користувачів Twitter.

І з встановленим і налаштованим Yoast SEO, ви також можете скористатися перевагами "Twitter Cards", які автоматично показують додаткову інформацію про ваші твіти, подібно до попереднього перегляду посилання в інших мережах (назва публікації, зображення та опис).

Тому, коли ви або хтось ще чините посиланням на ваш останній блог, твіт має більше потенціалу, щоб його можна було побачити і задіяти, можливо, приводячи до додаткових твітів і ретвітів. Оскільки Google тепер індексує твіти та звертає увагу на те, як часто інші користувачі поділяють ваш вміст на Twitter, така діяльність, безумовно, добре для SEO.

Зайнявши кілька додаткових моментів для заповнення цих полів, ви можете значно збільшити потенціал вашого сайту та вмісту до вищих позицій у пошукових системах, збільшуючи трафік, більше соціальних ресурсів і продовжуючи цикл прибутків.

Зараз, давайте пересунемо прилади на мить та дивимось на різний plugin що допоможе вам з деякими з вихідної legwork.

Індивідуальне будівництво! для WordPress

Безкоштовна пробна версія Веб-сайт

Ми говорили хвилину тому про важливість використання плагіна Yoast SEO для націлювання на конкретне ключове слово у вашому вмісті та метаданих. Але як ви дійсно знайдете це ключове слово?

Ось де Solo Build It! для WordPress (SBI! для WP).

ВОО! для WP чимало речей для онлайн-бізнесу, включаючи дослідження ключових слів за допомогою Brainstorm It! інструмент. Це означає, що замість того, щоб вгадати, які ключові слова націлюватимуться на вміст, ви робите деякі дослідження, щоб знайти саме те слово або слова, які люди шукають, які стосуються вашого бізнесу.

ПОВ'ЯЗАНІ: Як почати блог: The Ultimate Guide

Можливо, ви знайдете послуги, які потрібно запропонувати, потрібні рішення або інформацію, яка може бути надана.

Мозковий штурм Це! Інструмент проведе вас через процес мозкового штурму ключових слів, які ви вважаєте, що люди шукають, а потім аналізують дані, щоб побачити, чи є вони насправді. І в той же час, інструмент показує, скільки конкуренції є для цих ключових слів, даючи вам можливість вирішити, чи є це гарною ідеєю зосередитися на них.

Дослідження ключових слів є досить складним процесом мозкового штурму, аналізу та розпізнавання слів і фраз.

У той же час, ось грунт з дослідження ключових слів і як Brainstorm It! інструмент у ВОО! для WordPress отримує вас, де ви хочете бути.

По-перше, вона починається з однієї або декількох ідей, які ви можете мати на тему, яку люди шукають. Це ваші «насінні слова», і вони - це те, що допоможе вам розпочати. Більше, ніж просто бачити, як виконуються ці конкретні слова, вам потрібні ідеї про те, які інші слова та фрази існують, які можуть бути цікавими.

Це одна область, в якій Brainstorm It! перевершує інші інструменти, такі як Google Planer ключових слів. За допомогою планування ключових слів ви отримуєте велику інформацію та дані про слова, які ви досліджуєте, але це дуже залежить від вас, щоб придумати ідеї .

З Brainstorm It !, ви можете отримати сотні і сотні додаткових ключових слів, які містять або пов'язані з вашими початковими насінними словами.

Деякі з них можуть мати сенс і бути великими темами, про які можна писати, а інші - не. Коли йдеться про пошук і ключові слова, часто виникають результати, які не мають сенсу для нас, але придатні для інших людей, які шукають в іншому контексті.

Оскільки ми обмірковуємо більше ключових слів, ми повинні видалити результати, які не підходять або не варто переслідувати, і шукати можливості.

Наприклад, якщо я був зацікавлений у написанні тематики, пов'язаної з SEO, я міг би провести "SEO" або "Пошукову оптимізацію". Якби я це зробив, я б отримав такий набір результатів:

Якби я це зробив, я б отримав такий набір результатів:

Зверніть увагу, що я використав варіант сортування в Brainstorm It! щоб показати мені ті ключові слова з найбільшою сумою відсотків у верхній частині - це ключові слова, які мають найбільшу кількість пошуків і запитів, які виконуються з місяця за місяцем.

І я вважаю, що "Пошукова оптимізація Поради" це ключове слово, яке має величезну кількість інтересів, але не надто багато конкуренції, що робить його дуже високим потенціалом ключовою фразою дійсно. Крім того, "Пошукова оптимізація Рада" також є дуже привабливим ключовим словом, і здається, що було б відносно легко створити багату частину змісту, який може бути добре для обох цих термінів. Щось, що я б не реалізував сам. (І я сподіваюся, що мої автори вмісту відзначають це для теми SEO в наступному місяці.)

Оскільки я виконую такі пошуки, я можу зберігати перспективні ключові слова і видаляти ті, які не представляють інтересу або значення, в результаті чого список основних ключових слів (або MKL) заповнюється ключовими словами, якими я знаю людей.

Котрий приносить мені до другої області у котрому Brainstorm It! перевершує Планувальник ключових слів Google, і це сам список ключових слів. Замість того, щоб розпочинати кожен раз, коли ви хочете зробити більше досліджень ключових слів, кожне ключове слово, яке ви Brainstorm, і всі результати, автоматично зберігаються у вашому MKL для легкого подальшого використання.

Тепер, коли я запускаю нову сторінку чи публікацію на своєму сайті WordPress, я можу націлювати одне з цих ключових слів на мій MKL і витягувати всі дані цього ключового слова:

 • Інтерес
 • Конкурс
 • Потенціал
 • Використання ключових слів - де ще на сайті я націлював це ключове слово
 • Конкурентні статистичні дані - перша десятка сайтів, що займають рейтинги за цим ключовим словом, плюс десять відповідних сайтів для кожного з них

ВОО! для WordPress допомагає мені переконатися, що я орієнтуюся на ключову фразу, яка дійсно допоможе мені залучити цільовий трафік на мій сайт і бізнес. І з допомогою плагіна, я можу легко визначити інші посади, які я написав, щоб міг включати глибокі посилання, а також зовнішні сайти, які можуть бути дійсно великими зовнішніми ресурсами для посилання.

Ось проходження Brainstorm It! якщо ви хочете бачити це в дії:

www.youtube.com/watch?v=baxShXtYZes

Yoast SEO & SBI! для WordPress Досягнення SEO успіху разом

Тепер, коли ви були знайомі з обома плагінами і встановили їх у своєму сайті WordPress, давайте подивимося, як вони насправді працюють разом .

По-перше, щоб бути зрозумілим, конфлікт між цими плагінами не існує, і вони не є взаємовиключними. Можна встановити і використовувати обидва плагіна на вашому сайті, оскільки, як ви бачили, вони мають зовсім інші функції.

Однак, коли використовується в тандемі, Yoast SEO і SBI! для WordPress є надзвичайно потужними інструментами SEO.

Починаючи з ВОО! для WP, переконайтеся, що ви зробили своє дослідження та знайшли певні ключові слова для націлювання. Ви повинні мати принаймні одне ключове слово у вашому MKL.

Після того, як ви запустили нову сторінку чи публікацію, скористайтеся SBI! блокування ключових слів WP для ключових слів, щоб почати вводити ключове слово, яке потрібно націлити на цю публікацію. Якщо ви ще не додали його до свого MKL, ви дійсно можете додати його на льоту, хоча рекомендується заздалегідь використовувати Brainstormer.

Як ми вже згадували раніше, це перевірятиме для Вас інтерес, конкуренцію та потенціал для цього ключового слова, а також надаватиме вам використання ключових слів і конкурентні статистичні дані.

Потім перейдіть до розділу Yoast під полем вмісту та введіть фразу цільового ключового слова в поле Focus Keyword. Це дозволить плагіну Yoast SEO знати, що це ключове слово, яке ви хочете націлити.

Це дозволить плагіну Yoast SEO знати, що це ключове слово, яке ви хочете націлити

Після того, як ви створили свою сторінку або пост, Yoast SEO повідомить вам , наскільки добре ви зробили з інтеграцією цього ключового слова у ваш пост. Подобається це:

Подобається це:

Для цілей цього прикладу я написав деякий вміст навколо " Поради по пошуковій оптимізації "і переконався, що він був у назві та описі, звичайно, в межах копії повідомлення, і в інших місцях.

Yoast SEO також включає вкладку "Аналіз сторінки", яка дає вам ще більше розуміння того, як ви робили, і поліпшень, які вам можуть знадобитися.

Разом, Yoast SEO і ВОО! для WordPress допоможе вам орієнтуватися на правильні ключові фрази з вашим вмістом, гарантуючи, що ваші повідомлення та сторінки знаходяться в межах пошуку і ранжуються добре. Це принесе вам і вашому бізнесу більше трафіку, потенційних клієнтів і продажів.

Ваш наступний крок - підписатися на безкоштовну пробну версію SBI! для WP, щоб ви могли почати дослідження цих ключових слів.

ЗАПУСТИТИ СВОЮ БЕЗКОШТОВНУ ПРОБУ!

Оскільки ви не можете фільтрувати за рейтингами або будь-якими іншими критеріями, як ви знаєте, який плагін або плагіни потрібно встановити?
Готові?
Але що ж вона робить?
Com/watch?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения