Все, що потрібно знати про рекомендації Google щодо мобільності

 1. Які висновки мають рекомендації Google щодо вашого UX мобільного сайту та його значення SEO?
 2. Переважний метод оптимізації для мобільних пристроїв Google ...
 3. Причини Google віддають перевагу адаптивному дизайну:
 4. Добре для ваших користувачів?
 5. Додаткові поради від Google про зручність використання мобільних пристроїв і SEO
 6. Пам'ятайте, що потрібно "подавати сигнал" Google, коли сторінку форматується для мобільних пристроїв
 7. Тримайте ваші сторінки для сканування
 8. Уникайте неможливості відтворення вмісту
 9. Обережно з перенаправленнями та 404 сторінками
 10. Уникайте розміщення кнопок, посилань та інших сенсорних елементів надто близько один до одного
 11. Рекламні інтерстиції зникнуть!
 12. Швидкість сторінки
 13. Деякі застереження щодо інструментів тестування Google для мобільних пристроїв і швидкості сторінок
 14. Прискорені мобільні сторінки
 15. Висновок

Які офіційні вказівки Google щодо зручності використання мобільних пристроїв? Як ви можете дотримуватися їх? Ви повинні навіть турбуватися? Чи вплинуть вони на SEO вашого сайту?

Чи вплинуть вони на SEO вашого сайту

Припустимо, ви вже дуже добре знаєте, що тестування користувачів - це дивовижний спосіб забезпечити відвідувачам найкращий досвід роботи з вашим мобільним сайтом.

Класно, я радий, що ти згоден. Гей, ми б, мабуть, потрапили досить добре!

Давайте також припустимо, що ви незрозуміло усвідомлюєте той факт, що Google має деякі практичні вказівки для забезпечення зручності використання мобільних пристроїв, і що це потрібно UX враховується при індексуванні веб-сторінок у своїх пошукових списках .

Блискуче, ви чули про SEO! Ви знаєте, я використовував для редагування третій або четвертий найпопулярніший веб-сайт з маркетингу пошукових систем в (деяких частинах) EMEA. Гей, ми б, напевно, потрапили краще, ніж «досить добре»!

Але все це розпливчасте свідомість викликає дуже важливе питання ...

Які висновки мають рекомендації Google щодо вашого UX мобільного сайту та його значення SEO?

Напевно, гарантуючи, що UX вашого сайту пробують, перевірені та оптимізовані на основі реальної людської поведінки, достатньо, щоб Google подивився на ваш сайт і сказав: "Так, ви хороші в SEO, сидите на цій сторінці результатів і насолоджуйтеся неперевершеним трафіком" (тепер перечитайте це слово вголос у своєму найкращому "богоподібному" голосі)?

Або ви повинні отримати дійсно вниз і брудні з фактичними технічними SEO речі, для того, щоб заспокоїти великий G у формі оверлорд і його керівні принципи?

Поїдьте зі мною, новий знайдений компаньйон, і ми вивчимо ці питання разом.

Я зрозумію ранній висновок, що висновок буде таким: "мабуть, важко сказати, але просто продовжуйте радувати своїх мобільних відвідувачів, і ви будете добре".

¯ \ _ (ツ) _ / ¯

Переважний метод оптимізації для мобільних пристроїв Google ...

Ми давно перевищуємо переломний момент, коли нам навіть потрібно запропонувати, щоб у вас був мобільний веб-сайт, щоб забезпечити зручність використання для кожного розміру екрана і б) прекрасні точки SEO.

Якщо я зараз подзвоню своїй бабусі і запитаю її, що найважливіше для веб-сайту, щоб вона була доступна для максимальної кількості людей, вона відповість: «що це можна побачити на мобільному телефоні, а кому це цікаво, життя коротко, можливо, вам слід вийти?

Якщо я зараз подзвоню своїй бабусі і запитаю її, що найважливіше для веб-сайту, щоб вона була доступна для максимальної кількості людей, вона відповість: «що це можна побачити на мобільному телефоні, а кому це цікаво, життя коротко, можливо, вам слід вийти

Справедливо. Але те, про що ви і моя бабуся, можливо, не знаєте, є те, наскільки веб-сайт повинен бути оптимізований для мобільних пристроїв. І що я виходжу майже двічі на тиждень, велике спасибі.

Мобільний зв'язок є рейтинговим фактором з квітня 2015 року, і існують різні способи, якими ви можете бути «мобільними». Давайте перерахуємо їх тут:

(Деякі з цих визначень розкриваються хорошими людьми Земля пошуку . Я залишу вас вирішувати, які саме.

 • Чуйний дизайн: веб-дизайн з адаптивним веб-сайтом скорочується або зростає відповідно до настільних, планшетних і мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому ту ж саму структуру HTML і URL.
 • Адаптивний дизайн: також відомий як динамічна служба, цей метод обслуговує різні пристрої, що використовують ту ж саму структуру URL, але це робить, виявляючи пристрій і генеруючи іншу версію HTML сайту, що підходить для цього пристрою. Це означає, що на одному веб-сайті є декілька версій, які подаються за допомогою звичайних URL-адрес.
 • Окремий веб-сайт для мобільних пристроїв: це означає, що ви маєте дві різні версії одного веб-сайту. Один для стільниці, один для мобільних пристроїв. Або, щоб бути трохи більш технічним, ця конфігурація надає інший HTML на окремі URL-адреси залежно від виявленого пристрою. Зазвичай сайт робочого столу розташований на субдомені www, а сторінки сайту, що підтримують мобільний зв'язок, розташовані на субдомені m. Це здається найбільшою кількістю роботи.
 • Піца і квіти: чи намагалися ви бути приємним і просто слухати свій мобільний телефон для змін? Можливо, ви могли б запропонувати, щоб допомогти в наступний раз, коли він повинен перемістити будинок. Або просто перейдіть за місцем роботи зі своїми улюбленими ласощами, якщо вони мали поганий день. Можливо, не цей останній, ви можете бути "надто" мобільний дружній. Можливо, просто перестати бути егоїстичним ривком весь час і працювати звідти.

І який з перерахованих вище варіантів є улюбленим методом Google для надання відвідувачам мобільного дружнього досвіду? Чуйний дизайн .

Так. У рідкісний момент Google прозорий про щось. Ось вона, тут, у своїх довідник для веб-майстрів :

Ось вона, тут, у своїх  довідник для веб-майстрів  :

Вони навіть висунули його в сміливій формі для додаткового наголосу. Так само, як я. Ми не такі різні, Google і я. Вони просто мають більше грошей і можуть переглядати вашу історію перегляду, коли захочуть. Я досі маю позичити гроші з моїх батьків та дивляться на ваш телефон таємно в той час, як ви сидите перевірка Facebook на автобусі.

Причини Google віддають перевагу адаптивному дизайну:

За їхніми власні рекомендації , Google любить чуйний дизайн, оскільки:

 • Якщо існує одна URL-адреса, вона полегшує користувачам доступ до вашого вмісту та посилання на нього
 • Це допомагає алгоритмам Google точно призначати властивості індексування для сторінки, а не сигналізувати про наявність відповідних сторінок для робочого столу / мобільних пристроїв
 • Необхідно менше часу для інженерії для підтримки декількох сторінок для одного й того ж вмісту
 • Зменшує можливість поширених помилок, які впливають на мобільні сайти
 • Не вимагає перенаправлення, щоб користувачі мали оптимізований для пристроїв перегляд, що скорочує час завантаження
 • Зберігає ресурси, коли Googlebot сканує ваш сайт. Для чуйних сторінок веб-дизайну, один Googlebot потрібно лише сканувати вашу сторінку один раз, ніж сканувати кілька разів з різними Googlebots, щоб отримати всі версії вмісту

Що вищевказані пункти трудяться, “дивись, це є тільки менш робота для нас гаразд? Якщо у нас буде менше роботи, ми можемо взяти південь, піти на пляж, і тоді ми будемо набагато щасливішими, і тоді, можливо, наш наступний алгоритм не викине ваш сайт в туалет.

Добре для ваших користувачів?

Адаптивний дизайн може бути налаштуванням Google, але чи обов'язково це співвідноситься з налаштуваннями користувачів?

Користувачам навряд чи буде цікаво, чи ви динамічно обслуговуєте сторінки або розміщуєте все на старому піддомені, якщо вони можуть отримати доступ до вашого вмісту так гладко і швидко, наскільки це можливо.

Крім того, тільки тому, що у вас є відгук на веб-сайті, це не означає, що ваш досвід роботи з мобільним пристроєм так само гарний, як і ваш сайт на робочому столі. Що робити, якщо ви є магазином електронної комерції, який забуває переконатися, що зображення продукту доступні для стиснення та масштабування під час масштабування до мобільного пристрою? Навряд чи це "оптимізовано для мобільних пристроїв".

Просто пам'ятайте, що досвід ваших власних користувачів на першому місці перед будь-якою рекомендацією Google.

* Google автоматично знімає цю статтю *

Додаткові поради від Google про зручність використання мобільних пристроїв і SEO

Що ще потрібно знати про мобільний UX і зберегти солодкість з пошуковим рейтингом?

Пам'ятайте, що потрібно "подавати сигнал" Google, коли сторінку форматується для мобільних пристроїв

Незалежно від того, чи вона відповідає, адаптивна чи розміщена на сайті .m, ви повинні повідомити Google, що у вас є дружня версія для мобільних пристроїв, тому Google може точно обслуговувати потрібний вміст на правильному екрані.

За допомогою адаптивного сайту додайте до головного документа наступний метатег вікна перегляду:

<meta name = ”viewport” content = ”ширина = ширина пристрою, початковий масштаб = 1,0.>

Якщо ви не вказуєте цей мета-тег, ваш вміст за умовчанням змінюватиметься на ширину екрана робочого столу. І це зазвичай означає, що ваш мобільний браузер буде штучно намагатися зробити сторінку краще, збільшуючи розміри шрифту, масштабуючи вміст, щоб відповідати екрану або показуючи лише частину сторінки.

За даними Google , це означає що:

«Розміри шрифтів можуть мати непослідовний вигляд, і користувачам може знадобитися подвійне торкання або стиснення, щоб мати змогу бачити вміст і взаємодіяти з ним. Для Google ми можемо не вважати сторінку зручною для мобільних пристроїв, оскільки для цього потрібна така (або тип) взаємодії на мобільному пристрої. "

Щоб дізнатися, як надіслати свій мобільний вміст до Google для невідповідних веб-сайтів, ознайомтеся динамічна порція і окремих URL-адрес .

Тримайте ваші сторінки для сканування

Google розсилає "павуків" (також відомих як Googlebots, щоб вони звучали менш моторошно), щоб сканувати (вони не виконали цей термін) нові та оновлені веб-сторінки. Потім інформація з цих мільярдів сторінок буде додана до індексу Google, що дозволить отримати доступ до пошукових пристроїв реального життя. Якщо ви хочете, щоб ці пошуковики знаходили вас, то зробіть так легко, наскільки це можливо, щоб ці павуки повзали по всьому сайту.

Це означає, що ви повинні уникати використання robots.txt, щоб блокувати пошукові системи від доступу до будь-яких файлів на вашому сайті, які допомагають відображати сторінку . Це також включає оголошення. Відповідно до Google:

Якщо робот Googlebot не має доступу до ресурсів сторінки, таких як CSS, JavaScript і зображення, ми не можемо виявити, що він створений для відображення та роботи в мобільному браузері. Іншими словами, ми не можемо виявити, що сторінка зручна для мобільних пристроїв, і тому не належним чином обслуговує її для мобільних пошукових пристроїв. "

Ви можете перевірити, чи Google відображає вашу веб-сторінку та її різні елементи, використовуючи Отримати як Google інструмент у консолі пошуку.

Уникайте неможливості відтворення вмісту

Це загальна проблема, особливо якщо у вас є великий сайт з великою кількістю мультимедійних елементів на сторінці. Тільки тому, що відео працює нормально, коли ви натискаєте на публікацію, це не означає, що він все одно буде добре протягом року.

На моєму власному досвіді, інший сайт, який я редагую, зіткнувся з Google, коли декілька вбудованих відео YouTube, які ми включили в обхід, були вилучені з платформи і тому зробили нашу статтю марною. Ми не знали, поки не попередили нас електронною поштою від команди AdSense.

Він платить, щоб залишатися пильними, і продовжувати оптимізувати свій найпопулярніший вміст.

Також слід уникати будь-якого вмісту, для якого потрібні гравці, які не підтримуються мобільним пристроєм. Як і Flash.

Google рекомендує використовувати будь-який HTML5, відео вбудовує, що ви певно граєте на всіх пристроях, не використовуючи Flash і включаючи текстовий запис відео, так що принаймні, якщо все піде не так (HTML5 замінено, YouTube продається, Flash отримує свій холоднокровна помста) Ви все ще можете просто прочитати цю річ.

Обережно з перенаправленнями та 404 сторінками

Якщо ви налаштували переадресацію з мобільної сторінки, переконайтеся, що вона переходить на іншу мобільну сторінку. Не настільна версія.

Не настільна версія

Надано Google

Крім того, якщо ви помітили, що користувач відвідує сторінку робочого столу зі свого мобільного пристрою, але фактично у вас є відповідна сторінка для мобільних пристроїв на іншу URL-адресу, перенаправляйте їх на цю URL-адресу. Це набагато краще, ніж обслуговування 404 або 404 сторінок.

Уникайте розміщення кнопок, посилань та інших сенсорних елементів надто близько один до одного

Уникайте розміщення кнопок, посилань та інших сенсорних елементів надто близько один до одного

“Пальці, які ви використовували для набору, занадто товсті. Для отримання спеціальної палички для набору номера, доторкніться до клавіатури.

І є фактичні практичні поради розміру елементів крана тут .

Рекламні інтерстиції зникнуть!

Google цілком справедливо спустився важко на використання рекламних інтерстицій на початку цього року, запровадивши покарання всім, хто дурний, щоб зруйнувати досвід відвідувача, обслуговуючи їх величезною повноекранною рекламою відразу після відвідування з пошуку.

Як ці:

Як ці:

Відповідно до Google, ось типи об'яв, які ви не повинні обслуговувати відвідувачам, і можуть призвести до покарання:

 • Спливаючі вікна, які охоплюють основний вміст, або відразу після переходу користувача на сторінку з результатів пошуку, або під час перегляду сторінки.
 • Відображення автономного інтерстиціалу, який користувач повинен відкинути, перш ніж отримати доступ до основного вмісту.
 • Використання макета, на якому розмір сторінки вище згори виглядає схожим на автономний інтерстициал, але оригінальний вміст підбудований під згином.

Типи оголошень, які були визнані безпечними, якщо їх використовувати відповідально, включають:

 • Юридичні зобов'язання, наприклад, використання cookie або перевірка віку.
 • Діалогові вікна входу на сайтах, де вміст не може бути індексоване загальнодоступно або за платою.
 • Банери, які використовують розумний обсяг екрану і легко знімаються.

Швидкість сторінки

Google запустить окремий індекс для мобільних пристроїв ( нібито до 2018 року ), які будуть більш актуальними, ніж індекс стільниці та швидкість завантаження сторінки буде фактор ранжування. Проте зараз, швидкість сторінки наразі не є фактором ранжування для мобільних сайтів , так само, як і для робочого столу.

Згідно з Повідомлення SEM , для завантаження вашого сайту може знадобитися 30 секунд, але Google не зможе отримати доступ до нього.

Це здається надзвичайно дивовижним, і знову є свідченням того, як ви повинні покласти зручність використання вашого сайту, перш ніж жорстко приставати до меж, встановлених Google. Навіть на власному Google інструмент тестування швидкості сайту Сміливо стверджує, що більшість сайтів втрачають половину відвідувачів під час завантаження.

Зрозуміло, що швидкість сторінки в найближчому майбутньому буде фактором ранжування, і що ви повинні робити все можливе для того, щоб отримати швидкість зараз.

Скористайтеся інструментом тестування швидкості Google для мобільних пристроїв, оскільки це дійсно корисний (і безкоштовний) спосіб отримати практичні поради щодо прискорення роботи вашого сайту, а також надання порівняльних показників для промисловості.

Однак…

Деякі застереження щодо інструментів тестування Google для мобільних пристроїв і швидкості сторінок

Мій улюблений мобільний експерт Енді Фавелл написав вичерпний посібник до мобільного юзабіліті минулого року, в якому він детально зупинився на деяких поширених уявленнях про тест Google для мобільних пристроїв і PageSpeed ​​Insights.

 • Інструмент Google для мобільних пристроїв і інструмент PageSpeed ​​Insights не перевірятиме весь ваш сайт, він лише перевірить веб-сторінку, яку ви вводите в рядку пошуку. Немає жодної гарантії, що тому, що результати вашої домашньої сторінки проходять або тест, всі інші сторінки пройдуть - і навпаки.
 • Оцінка 100% мобільності в очах Google не гарантує, що ваш сайт має "хорошу" зручність для мобільних пристроїв для людей, які відвідують ваш сайт. Тест для мобільних пристроїв вважає:
  • Вміст відповідає екрану (вікні перегляду)
  • Текст правильно розмірений
  • Кнопки та посилання мають правильний розмір, відстань та легкий дотик
  • Немає вмісту Flash
  • Немає інтерстиціальних оголошень

Проте він не буде перевіряти на візуальні проблеми, неінтуїтивний дизайн, незрозумілу навігацію і непрацюючі посилання.

Жоден автоматизований інструмент не є альтернативою правильному тестуванню користувачів.

Прискорені мобільні сторінки

Нарешті, трохи про проект AMP від ​​Google.

В основному прискорені сторінки для мобільних пристроїв містять розірвані версії мобільного вмісту, спеціально розроблені для надання надзвичайно швидких, надлегких сторінок, які завантажуються миттєво для людей, які відвідують пошук.

Ви побачили маленький символ блискавки, якщо ви шукали що-небудь на Google Mobile протягом останніх шести місяців.

Хоча користувальницький досвід AMP, як зазначалося вище, надзвичайно швидкий і надлегкий, і їх реалізація проста і потребує невеликого поточного управління - AMP наразі не пропонує ніякої SEO вартості. Принаймні, не просто.

Гарі Ілліс, аналітик тенденцій Webmaster в Google, зазначено в 2016 році що, "В даний час, AMP не є мобільним фактором рейтингу". Джон Мюллер також підтвердили це раніше в 2017 році.

Але, звичайно, ці запитання, що ставляться до голови компанії Google, походять від старого шкільного етосу, що SEO - це лише технічні виправлення, коли реальність полягає в тому, що Google стає все більш витонченим, ставлячи користувачеві до центральних міркувань. Звичайно, AMP не може бути строгим фактором ранжування, але якщо ці сторінки пропонують найкращий досвід, і якщо люди йдуть зі свого шляху, щоб знайти їх і натиснути на них, то як це можна ігнорувати як сигнал?

Висновок

Чи варто приділяти пильну увагу правилам Google для мобільних пристроїв?

Напевно, важко сказати, але просто продовжуйте радувати своїх мобільних відвідувачів, і ви будете добре.

ТАК! Я виграв свою власну ставку!

Які висновки мають рекомендації Google щодо вашого UX мобільного сайту та його значення SEO?
Як ви можете дотримуватися їх?
Ви повинні навіть турбуватися?
Чи вплинуть вони на SEO вашого сайту?
Які висновки мають рекомендації Google щодо вашого UX мобільного сайту та його значення SEO?
Або ви повинні отримати дійсно вниз і брудні з фактичними технічними SEO речі, для того, щоб заспокоїти великий G у формі оверлорд і його керівні принципи?
І який з перерахованих вище варіантів є улюбленим методом Google для надання відвідувачам мобільного дружнього досвіду?
Добре для ваших користувачів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения