Всеохоплюючий посібник SEO для вашого сайту Drupal 8

 1. Деякі дивовижні плюси Drupal 8
 2. Як це зробити з вашим сайтом Drupal 8?
 3. Використання MetaData
 4. Шлях зробити це
 5. Використовуючи заголовки H1, H2 & H3
 6. Як це зробити
 7. Використання Robots.txt
 8. Як це зробити
 9. Використання SEO Friendly структури структур
 10. Як це зробити
 11. Оптимізуйте швидкість
 12. Як це зробити
 13. Використання інструментів і аналітики
 14. Як це зробити
 15. Інші прості у використанні модулі SEO Друпал

Я не був би здивований, якщо в якості розробника ви вважаєте, SEO не ваша робота або чому ви повинні дати копійки про SEO.

Якщо ваш веб-сайт не потрапив на першу сторінку, не було б помилкою сказати, що у вас відсутні багато можливостей. Ви могли б знати основи, щоб почати з, але те, що перешкоджає вашому росту і прогресу ваші знання про SEO, так як вона була горезвісна дитина всі ці роки.

Ваші знання та знання в SEO дозволять лише уникнути погіршення присутності вашого сайту. Ви знайомі з нею, але доцільність виглядає далеко.

Вже відомий як SEO Friendly CMS, Drupal дає додаткову перевагу своєї надійної архітектури та безпеки. З Drupal 8 ви можете оптимізувати, а також зробити свій сайт SEO дружнім, шлях, перш ніж додавати вміст до нього. Вона забезпечує безпроблемний досвід користувачів, коли мова йде про підтримку норм SEO.

Ось крок за кроком керівництво про те, як відривати ваш SEO Друпал 8 сайту.

Оптимізація або пошукова оптимізація?
Часто ці слова використовуються як взаємозамінні, але вони являють собою речі, які мають відповідні наслідки. Хоча оптимізація стосується швидкості та продуктивності вашого сайту, SEO займається поліпшенням потоку та якістю трафіку, який генерує ваш сайт, органічно. SEO може бути зроблено як розробниками (оптимізація, використання модулів, і використання функцій), так і нерозробниками (аналіз тенденцій, використання об'ємних ключових слів, поліпшення вмісту тощо).

Деякі дивовижні плюси Drupal 8

Drupal 8 надає різноманітні сервіси та модулі, які допоможуть вам здійснити справедливу пошукову оптимізацію. Крім того, легко зробити свій сайт SEO дружнім з Drupal.

 • Швидше час завантаження: Простіше кажучи - Drupal 8 швидко. Швидкість сторінки була вирішальним фактором у ранжуванні результатів. Вона має численні модулі, які роблять ваш сайт легким і легким для завантаження після впровадження.
 • Content-as-a-service: дозволяє керувати контентом в одному місці ефективно для декількох середовищ без особливої ​​суєти з його архітектурою.
 • SEO дружні модулі: його різні модулі розроблені, щоб не залишити каменя на камені, коли мова йде про оптимізацію пошукових систем.

Як це зробити з вашим сайтом Drupal 8?

Тільки розгортання модулів недостатньо, важливо також налаштувати їх. І відмінно, якщо ви знаєте, який модуль вводити, коли і як їх реалізувати.

Нижче наведено список важливих практик SEO для вашого сайту Drupal 8. \ t

Використання MetaData

Заголовок сторінки, теги та опис є одним з найважливіших факторів ранжирування на сторінці і мають бути високо пріоритетними. Пошукові системи використовують ці теги та описи для доступу до релевантності результатів пошуку. Ваш мета-заголовок допомагає встановити релевантність вашого вмісту з його назви. Аналогічно, мета-теги допомагають пошуковим системам читати важливі ключові слова та корелювати, чи потрібні ключові слова? Заголовок сторінки, теги та опис є одним з найважливіших факторів ранжирування на сторінці і мають бути високо пріоритетними

Крім того, надання метаописів дозволяє користувачам переглядати те, що всередині. Це допомагає їм вирішити, чи буде їм плідно, щоб вони відвідали сторінку чи ні.

Шлях зробити це

Встановлюючи модуль Metatag, всі MetaData можуть бути визначені для всіх типів сторінок.

Використовуючи заголовки H1, H2 & H3

Ці ієрархічні заголовки допомагають вказувати на важливість різних тем на вашій сторінці для пошукових систем. Хоча це не менш важливо, як хороша мета-назва та опис, заголовки H1 / H2 допомагають визначити / індексувати теми вашої сторінки в пошукових системах.

Як це зробити

Файли Twig можуть використовуватися для зміни HTML вашого веб-сайту та вставки тегів заголовків. Відповідно, існують також модулі, такі як перегляди, панелі та абзаци, які можна використовувати для перенесення важливого тексту в заголовки HTML. Будь-яка особа, яка додає вміст за допомогою комплекту створення вмісту, може використовувати весь режим HTML, щоб зробити те ж саме.

Використання Robots.txt

Robots.txt займається індексацією сторінок. Це стандарт, який використовують веб-сайти для спілкування з веб-сканерами та веб-роботами. Він інформує пошукову систему / веб-бот про області / сторінки, які потрібно індексувати, і ті, які не повинні бути.

Як це зробити

Друпал надає Robots.txt (файл) як один з його нестандартних рішень, і його рідко потрібно змінювати вручну.

Використання SEO Friendly структури структур

Використання легкої в розшифровці структури URL є однією з головних рекомендацій, наведених у Посібнику Google для Пошукової оптимізації. Чиста і зрозуміла структура не тільки зручна в пошуковій системі, але й зручна для користувачів. Добре побудована URL-адреса також дає людям попереднє уявлення про те, що вона побачить, перш ніж натиснути посилання. З іншого боку, погана структура URL-адрес не повідомляє користувачам або пошуковим системам про вміст на цій сторінці.

Як це зробити

Drupal надає можливість визначення псевдоніма URL для всього вмісту, доданого через його інтерфейс. Якщо є багато URL-адрес, Модуль Pathauto може використовуватися для визначення шаблонів для всіх типів сторінок на веб-сайті.

Оптимізуйте швидкість

Google, а тепер і Facebook, має список деталей, які визначають ієрархію результатів пошуку. Швидкість, звичайно, одна з них. Щоб не відставати від конкуренції, важливо, щоб ваш сайт був оптимізований і отримав оцінку не менше 80.

Як це зробити

Розширений модуль агрегації CSS і JS можна використовувати для створення GZIP для всіх типів файлів CSS і JS. Увімкнувши цей модуль, ваш користувач отримує стиснуту версію, яка запобігає відставанню навантаження і забезпечує плавний досвід роботи.

Використання інструментів і аналітики

"Тактика витікає з вищої позиції", ці лінії залишаються вірними для більшої частини бізнесу (і життя також). Необхідно заздалегідь попереду аналізувати та розробляти стратегії, використовуючи наявні інструменти. Використання інструментів Analytics - це один з найкращих можливих варіантів, які допоможуть вам зрозуміти ваші вразливі чинники (чинники покращення).

Як це зробити

Завдяки інтеграції третьої сторони, Drupal дозволяє легко інтегрувати Google Analytics, використовуючи його Модуль Google Analytics '. Треба лише налаштувати обліковий запис і налаштувати модуль. Цей модуль може бути використаний найбільш зручним для адміністрування і найпростішим способом.

Інші прості у використанні модулі SEO Друпал

Нижче наведені деякі з модулів, які також можна використовувати для вашого веб-сайту Drupal 8.

 • PathAuto - Це економить ваш час, автоматично генеруючи SEO дружній URL для вашого нового вмісту.

PathAuto  - Це економить ваш час, автоматично генеруючи SEO дружній URL для вашого нового вмісту

 • Заголовок сторінки - За допомогою модуля «Заголовок сторінки» заголовки сторінок генеруються з використанням попередньо визначених маркерів.
 • Глобальний перенаправлення Він перевіряє поточну URL-адресу для псевдоніма і перенаправляє 301, якщо вона не використовується. Вона призначає перенаправлення 301 для псевдоніма (створеного за замовчуванням URL).
 • Контрольний список SEO - Цей модуль допоможе вам перевірити, чи встановлено всі пов'язані з SEO модулі чи ні.
 • XML Sitemap / Простий Sitemap - Він створює карту сайту, щоб допомогти пошуковим системам інтелектуально сканувати ваш сайт.
 • Пошук 404 - Це допомагає перенаправляти аудиторію зі старого URL. Крім того, це допомагає зменшити показник відмов і покращити досвід користувача. Замість того, щоб показувати сторінку "Error-page not found", вона перенаправляє користувачів на сторінку, розумно оцінюючи URL-адресу.
 • Назва таксономії - Це допоможе вам оновити тег заголовка у верхній частині сторінки терміну таксономії. Він надає маркери, які замість них можуть використовуватися з модулями назв сторінок і метатегів.
 • Очищувач HTML - HTML очищувач - це бібліотека фільтрів HTML. Це не тільки видалити шкідливі коди, але захистити ваш сайт, встановивши дозвіл.
 • Атрибути меню - Дозволяє додавати додаткові відомості до пунктів меню. Завдяки SEO це допоможе вам, даючи пошуковій системі знати про посилання "no follow" (впливає на ваш ранг).
 • SEO в реальному часі для Drupal - Він допомагає в управлінні та оптимізації вашого вмісту і метаданих. Це допоможе вам легко оптимізувати заголовок і перегляд фрагментів у результатах пошуку. Він також виділяє певні ключові слова в результатах пошуку (у вашому фрагменті).

Хоча пошукові системи все ще шукають унікальний і корисний вміст, щоб висунути в SERPs, ваша CMS може зробити величезну різницю. Шукайте тільки експертні поради при роботі з SEO.
Все ще небезпечно? Ми тут, щоб пройти через це, кинути слово [захищена електронною поштою] знати, як можна покращити SEO вашого сайту.

Оптимізація або пошукова оптимізація?
Як це зробити з вашим сайтом Drupal 8?
Аналогічно, мета-теги допомагають пошуковим системам читати важливі ключові слова та корелювати, чи потрібні ключові слова?
Все ще небезпечно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения