Вступ до відстеження ключових слів для рейтингів SEO

 1. Що таке відстеження ключових слів?
 2. Як використовувати інструменти відстеження ключових слів
 3. Управління проблемами
 4. Оцінка конкурентів
 5. Запуск сайту
 6. Групування категорій
 7. Багатоканальний моніторинг
 8. Додаткові характеристики
 9. Де можна використовувати відстеження ключових слів
 10. Не ігноруйте дані ключових слів!

Протягом деякого часу важливість відстеження органічних позицій рейтингу вашого веб-сайту Ключові слова були актуальною темою .

Деякі кажуть, що засоби відстеження ключових слів надають невелику цінність, оскільки існує велика кількість змінних, які можуть вплинути на рейтинг вашого сайту, що робить моніторинг рейтингу ключових слів марною тратою часу. Відстеження рейтингу ключового слова може забезпечити велике значення для органічного рейтингу вашого сайту в пошукових системах. Давайте розіб'ємо його.

Що таке відстеження ключових слів?

По-перше, слід визначити, що насправді є функцією відстеження ключових слів: відстеження ключових слів або відстеження рангу ключового слова передбачає відстеження положення вашого веб-сайту та веб-сторінок для конкретних ключових слів. За допомогою цього пункту ви можете побачити, якщо ваші ключові слова (і, отже, ваші веб-сторінки) знаходяться в положенні один або принаймні на першій сторінці результатів пошукової системи (SERP). Знаючи, як ваші органічні рейтинги змінювалися з плином часу, можуть дати значну інформацію про ефективність SEO вашого сайту. Відстежуючи рейтинги ключових слів, ви можете краще зрозуміти вплив SEO на видимість пошуку та проект, у якому можна зосередити майбутні стратегії оптимізації пошуку.

Відстежуючи рейтинги ключових слів, ви можете краще зрозуміти вплив SEO на видимість пошуку та проект, у якому можна зосередити майбутні стратегії оптимізації пошуку

Це може бути показано графічно, як ключові слова вписуються в SERPs протягом періодів часу, що допомагає зануритися в боротьбі з ключовими словами.

Як використовувати інструменти відстеження ключових слів

У кінцевому підсумку метою відстеження ключових слів є пошук можливостей для розширення своєї присутності в пошукових системах. Нижче наведено кілька способів швидкого використання цього засобу за допомогою засобу відстеження ключових слів.

Управління проблемами

Коли щось піде не так у органічному трафіку, позиції рейтингу ключових слів є гарним місцем для пошуку. Якщо ключові слова з позиції 1 починають знижуватися, ви можете зловити їх, оптимізувати їх, щоб покращити рейтинг сторінок, а також стежити за цими ключовими ключовими словами. Ви також можете побачити конкретні сторінки, на які впливають, що дозволяє перевіряти націлювання на ключові слова та довіру до цілей на цих сторінках.

Оцінка конкурентів

Інструменти відстеження ключових слів можна використовувати для того, щоб дізнатися, як доменів конкурентів ранжують для ваших націлених ключових слів. Це дійсно корисно, коли ви вирішуєте, як довго виникатимуть ваші ключові слова, щоб оптимізувати ваш сайт найкращим чином. Якщо у вас є наполегливий конкурент, який постійно дроблення ваших результатів SERP, це хороший показник для переоцінки стратегії SEO. Ви також можете автоматично отримувати звіти або оповіщення, коли конкуренти мають різкі зміни в результатах пошуку.

Запуск сайту

Для кожного запланованого запуску сайту важливо мати уявлення про те, як ваші ключові слова ранжуються, перш ніж новий сайт буде розміщено. Тут ви можете оцінити свої позиції для ключових слів і визначити, де є ваші можливості для ранжування. Після запуску нового сайту цікаво побачити, як вплинули ваші цільові ключові слова та чи потрібно впроваджувати додаткові оптимізації. Переконайтеся, що ви уважно стежите за цими ключовими словами, щоб уникнути втрати попередньо опублікованих сторінок у видачах!

Групування категорій

Для великих сайтів електронної комерції, частіше за все, ви хочете, щоб ранг для багатьох сторінок категорії продуктів. Різні варіанти категорій і підкатегорій (наприклад, типи продуктів і / або брендів, залежно від сайту) важко відстежувати відразу. За допомогою групування ключових слів можна побачити, чи впливають ключові слова як група, а потім точно визначити стратегію SEO. Наприклад, якщо ви запускаєте магазин електронної комерції для спортивного одягу, групування ключових слів може краще показати вам, якщо ваші ключові слова «спортивні кофти» танцюють.

Багатоканальний моніторинг

Для сайтів з кількома місцями, незалежно від того, чи вони розташовані по всій країні або в усьому світі, потрібно контролювати ключові слова, пов’язані з місцеположенням, для кожного з цих місцеположень. Тут ви можете побачити, чи ключові слова певного місцеположення є більш конкурентоспроможними, а також планувати більш глибоку стратегію для першого ранжування цих ключових слів. Багато інструменти для відстеження ключових слів дозволяють оновити країну пошукової системи, тому, якщо ви турбуєтеся про те, як ваші ранги виглядають в Google Canada органічні списки проти Google US, не хвилюйтеся - інструменти ключових слів тут допомагають.

Додаткові характеристики

Не кожен інструмент, але деякі трекери рейтингу ключових слів мають корисні додаткові функції. Деякі функції, які я зустрічаю, включають:

 1. Мобільний - дані ранжування на основі мобільних сервісних сервісів. Так, ці результати часто відрізняються від результатів пошуку на робочому столі. Це особливо важливо, враховуючи індексацію Google для мобільних пристроїв, коли оптимізація мобільних пристроїв є пріоритетом для оптимізації веб-сайтів.
 2. Графіки - Графічні зображення змін у ключових словах або позиціях домену. Їх можна редагувати, щоб показати всі ключові слова, певні групи ключових слів або лише одне ключове слово за один раз.
 3. Знімки SERP - Деякі інструменти можуть надати вам докази того, де в SERP ваше ключове слово ранжувало вашу сторінку / домен у певний момент часу.
 4. Інтеграція продуктів Google - деякі інструменти дозволяють інтегрувати дані Google Analytics і Google Search Console для більш детальних результатів органічного рейтингу.
 5. Звітування - автоматично згенеровані звіти з певною частотою або щоразу, коли з ключовими словами відбуваються значні зміни рейтингу. Зазвичай вони доступні як експорт у форматі Excel CSV або PDF.

Де можна використовувати відстеження ключових слів

Для відстеження ключових слів можна використовувати кілька інструментів. Деякі з найбільш популярних прикладів включають Хмара AWR , Орган лабораторій і SEMrush . Такі інструменти призначені для звітування про зміни позицій ключових слів, характерних для вашого домену та веб-сторінок. Тепер пам'ятайте, не кожен інструмент відстеження ключових слів має всі дзвони і свистки. У більшості випадків платні засоби відстеження ключових слів мають більш надійні результати та забезпечують більшу функціональність для кращого обслуговування ваших потреб у відстеженні ключових слів.

Не ігноруйте дані ключових слів!

Це справедливо в видачах. Увійшовши в 2017, однак, як доповнення до інших методів для аналізу ефективності органічного трафіку, це величезна допомога вашим зусиллям SEO, щоб відстежувати та контролювати ключове слово та рейтинг веб-сторінки. За допомогою цих даних ви маєте змогу знайти можливості для оптимізації ключових слів, а потім за допомогою потрібних ресурсів максимізувати загальний рейтинг конверсій вашого веб-сайту.

Що таке відстеження ключових слів?
Що таке відстеження ключових слів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения