Webshop Blog - WebShop Праця - 7 помилок SEO, які можуть зробити Інтернет-магазини

Багато власників інтернет-магазинів вважають, що якщо ви продаєте сотні або навіть тисячі продуктів у вашому інтернет-магазині, через деякий час потенційні клієнти будуть викинуті в інтернет-магазин. На жаль, це дуже далеко від реальності. Безумовно, необхідно звернути увагу на пошукову оптимізацію, і сумною правдою є те, що це набагато складніше завдання для веб-магазинів, ніж для блогів або простіших веб-сайтів.

Безумовно, необхідно звернути увагу на пошукову оптимізацію, і сумною правдою є те, що це набагато складніше завдання для веб-магазинів, ніж для блогів або простіших веб-сайтів

Для того, щоб пошукова оптимізація була успішною у веб-магазинах, ми можемо перелічити 7 помилок, які власники веб-магазинів можуть зробити і які можуть підірвати ефективність SEO.

1. Відсутність опису продукту:

Це помилка більшості інтернет-магазинів, навіть якщо для потенційного покупця практично важливо знати найважливіші параметри для ефективного продажу продукту. А у випадку з продуктом, де можна зробити зображення на основі деяких зображень, більшість клієнтів не вважають важливим присвятити енергію опису продукту.

Тим не менш, вони роблять серйозну помилку, тому що відсутність повного текстового опису значно зменшує ймовірність того, що певна сторінка продукту буде видно на списку хітів Google. Навіть якщо це в основному пошуковий термін з низькою конкуренцією. Тому важливо розмістити текстовий опис на сторінках продукту, але якість їх не є однаковою.

Тому важливо розмістити текстовий опис на сторінках продукту, але якість їх не є однаковою

Найкраще зробити власні описи продуктів і розглянути деякі аспекти:

 • Зробіть лише якісний, описовий текст, який може допомогти відвідувачам прийняти рішення.
 • Не копіюйте тексти з інших веб-сайтів. Пошукові системи (наприклад, Google) карають цей вид діяльності.
 • Також важливо переконатися, що опис не перешкоджає покупці. Це може бути викликано, наприклад, якщо текст занадто довгий.
 • Опис продукту має бути ключовим ключовим словом, тобто якомога частіше включати ключове слово, пов'язане з нашим продуктом.

2. Використання описів продуктів від виробників:

У багатьох випадках використання специфікацій виробника в незміненій формі є гарантією того, що наш веб-магазин буде знижений. Проблема полягає в тому, що ці описи отримані багатьма інтернет-магазинами, і більшість з них розміщені в інтернет-магазині без змін. Кожен із цих веб-сайтів збільшує кількість сторінок, на яких відображається невластивий текстовий вміст, і вони рано чи пізно постраждають від пошуку Google.

Ще одним недоліком цих описів є те, що виробники не готують їх для заохочення до покупки, тому ці описи не будуть занадто ефективними в основному випадку.

Для вмісту тексту правило завжди полягає в написанні унікального вмісту. Google стане більш ефективним і ефективним у фільтрації дубльованих веб-сайтів із вмістом.

Що стосується тисяч продуктів, то дуже багато унікального текстового вмісту є дуже складною і втомливою роботою. У таких випадках завжди намагайтеся додати деякі унікальні ідеї, якщо ви використовуєте тексти від виробників. Завдяки цьому, хоча й будуть матчі з іншими веб-сайтами, але повного матчу можна уникнути.

Крім того, тут може застосовуватися правило 80-20. Тому, якщо більша частина наших продажів генерується 20% нашої продукції, варто хоча б зробити унікальний опис для провідних продуктів.

Ось дуже детальна сторінка продукту, де власник приділяв велику увагу тексту, що містить багато ключових слів:

https://www.zoldpolc.hu/shea-vaj-finomitatlan-100-ml.html

3. Відсутність відгуків про продукт:

70% клієнтів переглядають відгуки клієнтів про продукт у веб-магазині або на форумі, перш ніж зробити покупку. Це означає, що якщо в Інтернет-магазині немає відгуків клієнтів, відвідувачі, швидше за все, шукатимуть конкуруючий інтернет-магазин, де вони зможуть знайти потрібну інформацію.

Візьміть Amazon.com, наприклад, щоб дозволити користувачам не тільки купувати продукти, але й залишати огляди або коментарі про окремі продукти або навіть ділитися своїми покупками з іншими.

com, наприклад, щоб дозволити користувачам не тільки купувати продукти, але й залишати огляди або коментарі про окремі продукти або навіть ділитися своїми покупками з іншими

Це дозволило створити повну спільноту, де люди діляться своїм досвідом. Проте найцікавіше, що відгуки клієнтів виявилися корисними для пошукової оптимізації:

 • Клієнти самі створюють власний текстовий контент для інтернет-магазину! Важливість унікального текстового контенту вже згадувалася, і цей метод може бути ефективним для тисяч продуктів.
 • Відгуки клієнтів залишаються живими. Це означає, що ми можемо відображати постійно оновлюваний контент на під-сторінках інтернет-магазину, що також важливо для пошукової оптимізації. Якщо веб-сайт часто оновлюється, ми змушуємо пошукові системи Google частіше відвідувати веб-магазин і індексуватимуть його нижні сторінки.

4. Оптимізуйте сторінки продукту залежно від кількості щомісячних пошуків для конкретних термінів:

Хоча метод може бути ефективним для сторінок категорій або домашньої сторінки, не варто використовувати сторінки продукту. Причиною цього є, мабуть, найпростіший показ через приклад:

Припустимо, у нас є сторінка продукту, яка оптимізована у всіх відношеннях до «шарфу». Цей термін використовується в мета-налаштуваннях, цей термін найчастіше використовується у текстовому вмісті, і ми зазвичай використовуємо цей термін, щоб виділити деякі вихідні коди. Однак, якщо хтось шукає шарф, він навіть не вирішив, що шукати в жіночому або чоловічому шарфі. Тому, якщо відвідувач приходить з нашої пошукової системи на нашій сторінці продукту, він, швидше за все, відскакує (повертається до пошукової системи) і шукає хіт, де можна знайти вибір шарфів.

Тому варто вибрати більш конкретний термін, будь то специфічна назва продукту або довший термін. Наприклад, у випадку шарфів, "квітковий візерунок жіночого шовкового шарфа". Хоча цей термін, швидше за все, призведе до набагато менше відвідувачів, продукт, який ми пропонуємо, ймовірно, буде хорошим, і ми зможемо їх придбати на більш високий відсоток.

Вона відіграє важливу роль у пошуковій оптимізації, оскільки Google також відстежує те, що таке швидкість відскоку, тобто чи користувачі Google дійсно знайшли те, що вони шукали в даному терміні. Якщо занадто багато людей повертаються з веб-магазину в пошукові системи, то Google вирішить, що ця підсторінка не має відношення до пошукового терміну і буде віднесена назад. Крім того, важливо, щоб більш конкретне вираження було набагато простіше передбачити у списку хітів, ніж фраза з більшою конкуренцією.

Підсумовуючи вищезазначене, є деякі пропозиції щодо оптимізації сторінок нашої продукції:

 • Використовуйте номер моделі / статті у тегах Title або H1.
 • Використовуйте назву марки в тегах Title або H1.
 • Заповніть члени фотографії alt.
 • Уникайте накопичення ключових слів, тому будьте обережні, щоб не повторювати ключові слова на сторінці продукту знову і знову.
 • Якщо це можливо, ніколи не використовуйте iframes для відображення текстового вмісту, оскільки тексти, що відображаються таким чином, залишатимуться невидимими для Google, а описані вами роботи або підготовлені з важкою роботою будуть марними.

5. Використання нетипового заголовка заголовка:

Використання дубльованих членів заголовків може призвести до проблем з веб-магазинами. Оскільки в більшості випадків Google любить унікальний вміст, слід також спробувати включити унікальний текст у тезі Title і Meta Description на кожній з підсторінок веб-магазину.

У вихідному коді тег заголовка виглядає так:

Це дійсно основа школи SEO, але з якихось причин у випадку інтернет-магазинів багато людей забувають про це. Можливо, причиною цього може бути те, що так само, як і з текстовим змістом, досить складно писати окремі тексти заголовків для тисяч продуктів.

Проте, з тегом Title, ми повідомляємо практично користувачам (або сканерам), що сайт про те, про що йде мова. Якщо ми маємо більше однієї підсторінки, це нереально, якщо всі вони говорять однаково, чи не так?

Вже було сказано, що більшість користувачів, шукаючи продукт, часто використовують не унікальні слова, але навіть більш довгі терміни. Це дає можливість використовувати два паратери в елементах Title, які можуть бути різними для кожного продукту. Наприклад, тег заголовка "назва продукту - виробника" може працювати, або номер виробу продукту може бути використаний для дуже подібних продуктів. Наприклад. "19" РК-монітор - Samsung - B1930N "

6. Відсутність розмовних URL-адрес:

Що таке розмовний URL, який також називається URL пошукової системи?

https://demo.shoprenter.hu/eng/___different_20/first_first_first_35/ harry_potter_sorium_37 / harry_potter_s_a_fonix_rendje_51


Якщо ми використовуємо такі URL-адреси в нашому інтернет-магазині, ім'я продукту, про який йде мова, і розташування сторінки продукту в інтернет-магазині добре видно перед відкриттям. З точки зору SEO важливо, що кожен продукт має таку URL, яка завжди містить назву продукту (або ключове слово).

Додаткові переваги використання URL-адрес, доступних для пошукової системи:

 • Люди, які користуються пошуковими системами, вже можуть знати, чого вони можуть очікувати, якщо ми натиснемо на наше посилання, коли з'явиться список хітів. На відміну від цього, якщо ми дуже довгі, у нас є URL, яка повна чисел та інших слів, які не мають сенсу для мирян і пунктуації.
 • Для дружніх для пошукових систем URL-адрес назву продукту та ключове слово включено до посилання. Таким чином, якщо хтось посилається на наш сайт просто для розміщення посилання без будь-якого форматування на своєму сайті, ми також отримаємо ефективну зворотну посилання з пошукової оптимізації. Особлива увага Google приділяє тексту посилань на веб-сторінку. Він вважає, що веб-сторінка має відношення до термінів в якорному тексті посилань і винагороджує його краще (звичайно, ключові слова в якорному тексті є найкращими).

7. Використання того ж самого текстового вмісту на різних підсторінках веб-магазину:

Друк сторінок, а також елементи, які кажуть на кожній сторінці продукту в тій же формі, є речами, які призводять до дублювання вмісту.

Наприклад, візьміть друковану сторону виробу. На такій сторінці однаковий вміст відображається як сторінка продукту з максимально незначним форматуванням. Однак це може бути дубльований вміст. Можливо, ви хочете виключити такі сторінки з індексації, оскільки Google може підтримувати нас через дубльований вміст тексту.

Нижче наведено кілька порад щодо зменшення повторюваного вмісту.

 • Використовуйте канонічний учасник (інструмент Google для позначення дублювання вмісту в джерелі), щоб вказати, яку веб-сторінку ми хочемо індексувати Google.
 • Також можна додати атрибут nofollow (Google не переходить за посиланням) до посилань на веб-сайти, які відображають дубльований вміст. Однак, за допомогою цього методу, може бути проблемою знайти будь-які посилання, які повинні використовувати атрибут nofollow.

+1. Золоте правило SEO - підкреслити зручність дизайну:

Google є пошуковою системою, яка фокусується на задоволеності користувачів і досвіді. Тому, в першу чергу, інтернет-магазин повинен бути простим у використанні. Що правильно для відвідувачів - це правильна річ для Google.

Якщо користувачі витрачають більше часу на веб-сайті та мають меншу кількість відмов (миттєве повернення до результатів пошуку), це стане гарною основою для того, щоб Google краще винагороджував наш магазин для певного ключового слова.

І останнє, але не менш важливе, якщо відвідувачі задоволені нашим інтернет-магазином, вони будуть рекомендувати один одному шляхом розміщення посилань на своєму сайті або на різних форумах. І ми вже знаємо, що дуже важливо досягти хороших результатів.

Якщо ми маємо більше однієї підсторінки, це нереально, якщо всі вони говорять однаково, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения