WebSite Auditor - практичне керівництво

 1. Розбір аналізу WebSite Auditor
 2. Створення карти сайту і robots
 3. Функція аналізу конкретної сторінки в WebSite Auditor
 4. Налаштування WEBSite Auditor
 5. Де купити програму WEBSite Auditor?

Привіт друзі, ми з вами вже говорили на тему пакета SEO Powersuit в цій замітці, а також розбирали першу програму Rank Tracker з цього набору. Сьогодні ми розберемо другий продукт, який на мою думку не поступається, ні чим іншим трьом, а може навіть і найважливіший серед них і як ви здогадалися, мова про WebSite Auditor.

 • Програма має величезний функціонал для якісного проведення SEO та технічного аудиту вашого сайту або сайту ваших клієнтів.
 • Можливість аналізувати як сайт в цілому, так і кожну окрему сторінку з множинним параметрам.
 • Стабільна підтримка компанії розробника даного софта link-assistant
 • Простота у використанні і якісні поради щодо поліпшення проблемних місць вашого сайту.
 • Повноцінні і настроюються звіти по проектам (в ліцензії Enterprise).
 • Непогано справляється з ПС Яндекс, що надає актуальності їй в російськомовному сегменті ринку.

Ну що ж про достоїнства я коротко написав, давайте подивимося її в справі. Як завантажити безкоштовну версію програми для тестування я писав в своєму першому пості ось тут . Відразу після запуску програми нам буде запропоновано ввести адресу сайту для аналізу, що ми і зробимо. Приклад буду приводити на цьому блозі, з якого ви і читаєте відгук. При введенні аналізованого сайту ставимо галочку в Галочка з позначкою включити експертні функції і натискаємо далі.

Нам буде запропоновано вказати які саме параметри аналізу цікавлять нас в нашому проекті, вибирати тут є з чого. Рекомендую внутрішні чинники відзначати повністю, а далі все залежить від ваших знань і побажань. Наприклад мене не цікавлять зараз соціальні сигнали, а скоріше технічний аудит і SEO, тому я їх не вказую, щоб заощадити час аналізу і отримати потрібну мені зараз інформацію.

Після виставлених параметрів йдемо далі і отримуємо наступне діалогове вікно якому програма пропонує вибір сканувати всі сторінки або тільки сторінки до другого рівня вкладеності, вказуємо все і відзначаємо чекбокс шукати в ПС сторінки не пов'язані посиланнями з сайтом. Ну і запускаємо аналіз нашого сайту і чекаємо. Час очікування залежить від розмірів сайту і швидкості інтернету.

Розбір аналізу WebSite Auditor

Розбір аналізу WebSite Auditor

Отже після закінчення аналізу ми отримуємо приблизно ось таку картину і трохи «прозріваємо», зізнатися чесно я не очікував побачити стільки проблем на своєму блозі)).

Що мене порадувало, так це зручність звіту і його структурованість у вікні програми. Робоча область розділена на дві частини, ліву і праву, при цьому їх можна рухати змінюючи простір однієї й іншої для більшої зручності перегляду. Ліва сторона це згруповані проблеми і помилки аналізованого сайту і при кліці на будь-яку помилку зліва ми отримуємо більш детальний звіт в правій частині програми.

Крім помилок, WebSite Auditor видає невеликі, але розумні рекомендації щодо виправлення недоліків. А в деяких місцях дає пояснення, що це за проблеми і чому вони так важливі для SEO оптимізації сайту. Це все знаходиться у вкладці Seo аналіз Web сайту, яка розташована в правій частині вікна програми. Тепер давайте поглянемо на наступну вкладку з назвою Сторінки.

Давайте розглянемо які можливості нам доступні тут, тож Перше це колонки, які виводять нас інформацію по кожній сторінці Давайте розглянемо які можливості нам доступні тут, тож Перше це колонки, які виводять нас інформацію по кожній сторінці. Кількість колонок ми можемо з вами редагувати, для цього правим кліком на область з назвою колонок (я виділив її червоним) викликаємо вікно в якому можна додати нові параметри або прибрати ті, які зараз виставлені. Тим самим ми налаштовуємо відображення потрібної нам інформації.

Створення карти сайту і robots

Також звертаю вашу увагу на можливість створити і вивантажити карту сайту вашого проекту і відредагувати robots.txt. Все це дозволяє програма і реалізовується викликом меню відповідних іконок.

Карту сайту, а також robots можна відразу ж з програми вивантажити по фтп на сервер, що також є гарною якістю щодо розробки та зручності.

Але це далеко не весь функціонал програми, над меню в якому карта сайту і Роботс є в верху вкладки, які дозволяють отримати детальнішу інформацію за різними параметрами. Ці вкладки також можна додавати використовуючи в правій частині знак +. При цьому в кожній вкладці можна визначити самостійно параметри стовпців і їх вміст. Тобто гнучкість дуже велика, головне не заплутатися в цьому всьому, хоча це перший раз воно здається все не зрозумілим, а вже після деякого часу ви знаходите все логічним і як то кажуть на своїх місцях.

Функція аналізу конкретної сторінки в WebSite Auditor

Неймовірно крутим і корисним є можливість аналізу кожної окремо взятої сторінки і порівняння зі сторінками конкурентів. Для цього вибираємо з нашого списку сторінок цікавить і натискаємо на аналізувати. Програма видасть вам діалогове вікно в якому треба ввести ключ або ключі по яких просувається сторінка або плануєте її просувати. А також яку пошукову систему використовувати для аналізу.

Аналіз займає зовсім небагато часу, приблизно близько хвилини в рідкісних випадках може бути дві хвилини. По завершенні вам покаже витрачений час, вашу сторінку і кількість сторінок конкурентів ну і натискаємо завершити для переходу на результат аналізу.

У самому верху нам показує показник оптимізації сторінки під бажаний запит в цілому, у мене він склав 30,5% У самому верху нам показує показник оптимізації сторінки під бажаний запит в цілому, у мене він склав 30,5%. Далі слід вказівку критичних помилок яких у мене дві і важливих зауважень, яких аж 48.

Розібратися досить просто у всьому, зліва згрупований список з аналізу, а з права деталі по ньому, а також рада щодо поліпшення оптимізації сторінки. Наприклад наводимо на ключові слова в титлі і дивимося, як це реалізовано у конкурентів. Програма покаже нам які тайтли складені в відібраних сторінках і яка їх загальна довжина. Також буде інформація про кількість слів, максимальна кількість, мінімальне та середнє значення.

Тепер давайте перейдемо у вкладку ключові слова.

Тепер давайте перейдемо у вкладку ключові слова

Якщо вже зовсім по простому, так це аналіз тошнотно вашої сторінки, де наочно можна побачити з чого складається ваш текст, які слова у нього зустрічаються найчастіше, а які менш. У свою чергу можна розбити на багатослівні ключі і однослівні за допомогою верхньої панелі навігації. А внизу вікна надано хмара ключових слів, що дозволяє візуально зрозуміти, які слова у вас часто згадуються, а які дуже рідко.

Після того, як ви ознайомитеся з усіма доступними даними можна перейти на наступну вкладку, а саме Звіти.

Тут пропонується компактний і структурований звіт аналізованої сторінки. При цьому можна в правій частині вибрати детальний звіт і ви отримаєте великий структурований список проблем з якісними порадами щодо їх усунення. Такі звіти звичайно можна відправити своїм клієнтам, єдино не по всіх сторінках сайту, а скажімо за основними просуваються, тобто по посадковим, щоб показати обсяг майбутньої роботи над сайтом.

Давайте розглянемо наступну вкладку метрики домену, думаю вже з назви зрозуміло, що будуть показані певні дані по сайту.

Давайте розглянемо наступну вкладку метрики домену, думаю вже з назви зрозуміло, що будуть показані певні дані по сайту

Йде загальна оцінка домену та короткі дані по основним параметрам сайту. Скажімо так дані для відправної точки, щоб потім було з чим порівнювати звіти, тобто можна наочно побачити як ростуть ті чи інші метрики вашого сайту. Ну і клієнт буде розуміти на скільки ви просунулися в плані зростання показників.

Налаштування WEBSite Auditor

Я не буду приводити всі пункти налаштувань в цій програмі, а тільки зазначу найголовніші на мою розсуд. Наводжу перелік саме важливих пунктів і рекомендації по їх настройці:

Фільтри збору сторінок - тут дивимося щоб не було галочки «Вважати сторінки з різними параметрами однієї і тієї ж сторінкою» це дозволить нам знаходити дублі на нашому сайті.

Події - рекомендую активно використовувати для зміни стратегій просування або фіксування виходу нових алгоритмів в ПС, щоб зручно відстежувати динаміку змін.

Пріоритетні фактори сторінок - тут вказуєте пункти для аналізу кожного нового проекту за замовчуванням. Зайве познімайте, щоб економити час аналізу.

Google Analytics аккаунт - рекомендую кожному новому проекту по можливості прив'язувати відразу дані з аналітики, це розширить сам аудит і доповнить інформацію.

Профіль компанії - їли ви хочете вотчетах вказувати свою компанію, сайт і адреса пошти це задаємо тут.

Пріоритетні пошукові системи - вказати ті системи, які будуть за замовчуванням в кожному новому проекті, можна потім змінювати.

Емуляція дій людини - відзначаємо два перші пункти, а третє поле «включати паузи в проміжках між запитами» залишаємо порожнім.

Юзер агенти - використовуємо випадкові.

Все інше не так важливо і на роботу практично не вплине, ну хіба, що наявність проксі і капчи допоможе прискорити процес збору і ви уникнете рутинної роботи по введенню її вручну.

Де купити програму WEBSite Auditor?

Отже купити програму можна на офіційному сайті постачальника і продається вона в двох варіантах ліцензії:

 • WebSite Auditor Professional (всього $ 124.75 $ 62.38, ідеально підходить власникам сайтів і веб-майстрам.)
 • WebSite Auditor Enterprise (всього $ 299.75 $ 149.88, ідеально підходить професійним SEO-шникам і SEO-агентствам.)

Відмінність першої від другої тільки можливістю відсилати і зберігати звіти по кожному з проектів. Сподіваюся мій огляд був вам корисний і цікавий, бажаю успіхів в просуванні і всього найкращого!

Де купити програму WEBSite Auditor?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения