WordPress SEO для вашого сайту - Посібник для початківців

 1. Що таке SEO і чому це важливо для вашого сайту
 2. На сторінці SEO проти Off-page SEO
 3. Назва веб-сайту та підпис
 4. Структура Permalinks
 5. Як писати SEO-дружні WordPress слизняки
 6. Як блоги (і сторінки) впливають на ваш WordPress SEO
 7. Назва вашої публікації vs Назва сторінки (h1 проти тега заголовка)
 8. Як написати повідомлення та сторінки в блозі
 9. 5 функцій, які роблять ваші повідомлення в блогах і сторінки SEO-дружніми
 10. Обгортання речей

Незалежно від того, що ваш веб-сайт, він, безумовно, є одним з найбільш цінних активів в Інтернеті. Через це, ви зможете зібрати відвідувачів і показати їм, що ви пропонуєте, і захопити їх інтерес до покупки вашого продукту, отримати підписку, або читати ваші повідомлення в блозі. Всі ці дії мають вирішальне значення для будь-якого веб-сайту, і ваш не є винятком: якщо ви хочете збільшити кількість ваших клієнтів (або читачів), ви повинні збільшити трафік, який регулярно генерує ваш веб-сайт.

А для цього потрібно серйозно ставитися до пошукової оптимізації вашого сайту (SEO).

Що таке SEO і чому це важливо для вашого сайту

Багато разів, визначення не настільки корисні, як вони повинні бути, і щоб зрозуміти, як покращити свій SEO, ви повинні "робити речі", а не вивчення визначень. Але все одно, основна ідея SEO полягає в тому, що вам слід полегшити життя пошукових систем, коли йдеться про сканування (і індексацію) вашого сайту.

Це означає, що якщо Ваш бізнес залежить від вашого веб-сайту , Ви прагнете до створення, розробки та підтримки добре кодованого, добре структурованого веб-сайту з усією інформацією, пов'язаною з вашим бізнесом.

На технічному рівні, SEO вирішує займатися декількома аспектами, такими як назва ваших сторінок, метаопису, заголовки, посилання, ключові слова, ієрархію веб-сайту та багато інших, які я охоплюю за хвилину.

SEO - це питання різних елементів і тактики, які поєднуються з двома основними напрямками в SEO: на сторінці SEO і поза сторінки SEO .

На сторінці SEO проти Off-page SEO

Незалежно від того, що ваш веб-сайт, він, безумовно, є одним з найбільш цінних активів в Інтернеті

Як випливає з назви, на сторінці SEO відноситься до всіх елементів, які впливають на рейтинг і знаходяться під контролем власника сайту. Деякі досконалі приклади - публікації в блогах, сторінки та мета-описи. З іншого боку, позасторінкова SEO охоплює всі елементи, які впливають на рейтинг, але власники веб-сайтів не можуть безпосередньо керувати, наприклад, вхідними посиланнями, соціальними поділами, авторитетом домену, щоб назвати лише кілька.

Оскільки позасторінковий SEO не повинен працювати виключно з WordPress, ми пропустимо його зараз, і я зосереджуся на всіх елементах, які ви маєте під вашим контролем.

Тому питання полягає в тому, як покращити SEO та покращити ранг до першої сторінки пошукових систем?

Давайте почнемо переглядати всі основні елементи, які мають відношення до вашого веб-сайту, але їх не потрібно регулярно редагувати. Ті, що слідують, - це набагато більше набору і забудьте про те, що вони є.

Назва веб-сайту та підпис

По-перше, ви повинні подбати про назву свого веб-сайту: перейдіть у меню "Налаштування> Загальні" на інформаційній панелі та заповніть поле "Назва сайту" назвою веб-сайту. Отже, якщо ви замикаєтеся на своєму бізнес-сайті, вкажіть назву своєї компанії, якщо ви є незалежним, тільки з вашим повним ім'ям. Не використовуйте тут ключові слова, тому що це просто не має сенсу.

Потім додайте підзаголовок вашого веб-сайту, який є не більш ніж коротким описом його чи вашою унікальною ціннісною пропозицією, якщо ви хочете називати його таким чином. У нашому випадку ми ставимо "# 1 аутсорсинговий сервіс для WordPress", тому що він чудово описує те, що ми робимо. Обидва ці поля відображаються на сторінці результатів (SERP):

Поле заголовка дозволяє вам носити капелюх інтелектуальної SEO, оскільки ви можете використовувати в ньому ключові слова, що стосуються вашого бізнесу. Якщо опис, що виходить, звучить природно, перейдіть олл-ін і використовуйте ці ключові слова; якщо ви не можете отримати чудовий результат, просто перейдіть з простою, чіткою англійською або бажаною мовою.

Структура Permalinks

Permalinks - це унікальні адреси елементів вашого веб-сайту, тобто сторінок, повідомлень у блогах, зображень тощо. Вони створені з вашим кореневим доменом, за яким слідує рядок слів, розділених дефісами, наприклад wordpress-seo-tips-guide в цьому блозі.

Що важливо для ваших цілей SEO, щоб знати, що ваша структура постійної посилання повинна бути читабельною, щоб дозволити сканерам легко отримати доступ до вмісту вашого сайту. Щоб налаштувати постійну посилання на більш зручну для SEO структуру, перейдіть у меню Налаштування> Постійне посилання та виберіть "Посада":

З "Посада ім'я" всі ваші permalinks буде виглядати як http://www.yourwebsite.com/your-slug , і це цікава структура SEO, тому що ви можете вибрати слиз для кожної сторінки, блогу і елемент, який ви створюєте.

com/your-slug , і це цікава структура SEO, тому що ви можете вибрати слиз для кожної сторінки, блогу і елемент, який ви створюєте

Чому ви повинні вибрати структуру "Ім'я посади" над іншими? Тому що у вас є можливість покласти свої ключові слова в нього , а з датами зробить ваш вміст виглядав "від", ймовірно, знижує рейтинг кліків (фактор, який Google враховує для вашого рейтингу).

Єдиним іншим варіантом, який може працювати тут, є використання "Custom structure" і встановлення /% category% /% postname% / як його значення. Робіть це лише в тому випадку, якщо це має сенс на структурі вашого сайту, як пояснив Метт Кетт у цьому відео:

Який з них ви повинні вибрати? Тут важливо зрозуміти, що це не має значення, якщо у вас є URL-адреси, структуровані категорією, чи ні, з точки зору SEO. Тут виникає проблема UX, оскільки ваші користувачі можуть бачити ваші кулі як довгі спам-адреси, що містять ключові слова, і вони не будуть натискати на них.

Як писати SEO-дружні WordPress слизняки

Якщо ви хочете мати кращі слимаки, деякі поради можуть покращити ваш SEO. Ось три найбільш важливі:

 • Від 3 до 5 слів - це ідеальна довжина ваших слимаків
 • Зробіть ваші слимаки відповідними для вашого вмісту, намагаючись використовувати ключові слова SEO
 • Використовуйте переноси для розділення слів

Зверніть увагу на те, щоб не змінювати кулі після того, як сторінка чи публікації в блогах з'являться, оскільки ви робите цей вміст недоступним для користувачів.

Чи всі теми WordPress SEO-дружні? Ні, вони не є . І все це зводиться до двох основних аспектів: наскільки чистим є ваш код і наскільки добре структурований ваш сайт. Чим більше непотрібних рядків коду, так і погана архітектура вашого веб-сайту, тим важче буде для пошукових систем сканувати та індексувати його.

Перш ніж переглядати код і працювати, щоб покращити його ( ми можемо допомогти вам у цьому ), ви повинні негайно переконатися, що у вас є XML карта сайту створено. XML-мапи сайту - це стандартний формат файлів, який дозволяє пошуковим системам дізнатися про новий, оновлений або видалений вміст на веб-сайті. Карта сайту Google XML це велика допомога для цього; Крім того, все в одному SEO плагін і WordPress SEO від Yoast забезпечують спосіб створення XML Sitemap.

Ще одна важлива річ, про яку потрібно піклуватися - це мати свій веб-сайт із структурованими даними, такими як Schema.org наприклад, щоб вона могла надавати пошуковим системам ще більш детальну інформацію та дані, що стосуються вашого вмісту або сторінок. Результати будуть багаті фрагменти в SERPs, і, ймовірно, поліпшення рейтингу кліків.

Обидва два найбільш прийняті плагіна SEO WordPress автоматично реалізують структуровані дані для вас. Ви можете використовувати інструмент тестування багатих фрагментів від Google щоб побачити результати.

Якщо ви захочете піти на додаткову милю, спробуйте включити сухарі на вашому веб-сайті, навіть лише на деяких сторінках або розділах, де вони мають сенс. Вони не враховуються з точки зору SEO, але сухарики - це розумний спосіб мати внутрішню структуру зв'язків, забезпечуючи при цьому кращий UX користувачам.

Тепер, коли ми розглянули основні частини вашого веб-сайту, давайте перейдемо до "соковитих" елементів, які можуть позитивно (або негативно) змінити показники SEO вашого веб-сайту: публікації в блогах і сторінки.

Як блоги (і сторінки) впливають на ваш WordPress SEO

Повідомлення в блогах і сторінки є потужними типи вмісту, які ви створюєте наприклад, щоб оновити користувачів про новий випуск продукту, повідомити їх про нову пропозицію або просто поділитися своїм прийомом на цікаву тему.

Існує поширене неправильне уявлення про написання та SEO: багато хто має неправильне уявлення про те, що "якщо ви хочете ранжувати за ключовим словом, вам потрібно використовувати його в блозі". Це було б вірно тільки якщо б ми були ще в 90-х.

Сьогодні Google і пошукові системи розумні і не можуть бути обмануті так легко, і з їх коли-небудь алгоритмічних змін, вони штрафують веб-сайти, які використовують таку тактику. Тим не менш, ви можете зробити багато речей, щоб отримати першу сторінку.

Через хвилину я розповім, як писати кращі повідомлення та сторінки в блогах. Але прямо зараз давайте очистимо повітря від деяких неправильних уявлень: це назва блогу так само, як і назва сторінки, яка містить цей блог? Який з них більш важливий для SEO? Подивимося.

Назва вашої публікації vs Назва сторінки (h1 проти тега заголовка)

Давайте зрозуміємо, що багато хто ще не зрозуміли: назва блогу - це елемент H1 HTML, і він буде створений в тезі <body> сторінки. З точки зору SEO, ви завжди повинні використовувати тільки один H1 на кожній сторінці і створювати повідомлення, щоб чітко визначити основну тему цієї сторінки.

З точки зору SEO, ви завжди повинні використовувати тільки один H1 на кожній сторінці і створювати повідомлення, щоб чітко визначити основну тему цієї сторінки

Ось як назва вашого блогу вирішується як HTML-код. Інша історія - це назва сторінки, також відома як назва SEO:

Інша історія - це назва сторінки, також відома як назва SEO:

Заголовок сторінки - це те, що можна легко створити і керувати за допомогою плагіна, наприклад WordPress SEO by Yoast, і що він буде частиною метаінформації як тег <title>. Як вирішується як HTML-код:

Як вирішується як HTML-код:

Тепер, коли ви знаєте різницю між цими двома варіантами, ви можете вважати, що пошукові системи надають більше значення тегам назви, ніж будь-який інший елемент даної сторінки . Ось чому ви повинні спробувати використовувати своє ключове слово в ньому, якщо ви хочете збільшити свій шанс на краще ранжування для цього запиту. Крім того, не забувайте, що чим ближче слово до початку заголовка, тим більшою вагою буде Google.

Як щодо назви вашого блогу (елемент H1)? Ну, це все ще важливо, як частина активності на сторінці SEO, але це більше про послідовність контенту і запобігання тим користувачам, які натиснули вашу посилання, негайно залишити сторінку (поведінка відома як стискання погоди). Як Ренд Фішкін з Моз відмінно пояснює :

майже напевно, що шукач, який натиснув на результат, очікує побачити відповідний заголовок на сторінці, яку вони відвідують. Неможливість зробити це може збільшити шанси стискання пого.

Пого-прилипання не слід плутати з високим рівнем відмов, оскільки останнє також може бути позитивним, щоб показати, що ваша сторінка ідеально відповідає намірам ваших користувачів (подумайте про сторінки Вікіпедії). Навпаки, стискання пого, завжди погано, і це відбувається, коли користувачі негайно залишають вашу сторінку, відразу після того, як вони потрапили на неї.

Цей аспект (швидко виходить з однієї сторінки) дуже важливий для Google, оскільки він показує, що дана сторінка не задовольняє потреби користувачів, які вони "переклали" у запит, і, ймовірно, буде інтерпретована як поганий ресурс для цього запит.

Я знаю, що є багато речей, які потрібно враховувати, коли йдеться про SEO, і ось важливі, які потрібно пам'ятати до цих пір :

 • Використовуйте лише один тег H1 і назви на кожній сторінці
 • Теги заголовків відображаються на сторінках результатів пошуку (SERPs)
 • Пошукові системи дають більше ваги тегам назви, ніж заголовки H1
 • Перші слова отримують вищу цінність SEO, а не всі наступні
 • Використовуйте близько 55 символів, щоб переконатися, що ваш заголовок відображається правильно

Мета-описи - це теги, поєднані з вашим вмістом, які повинні інформувати пошукові системи про тему на даній сторінці. Навіть якщо вони не є серед факторів ранжирування , вони мають вирішальне значення для покращення рейтингу кліків у видачах:

Навіть якщо вони не є  серед факторів ранжирування  , вони мають вирішальне значення для покращення рейтингу кліків у видачах:

Під час написання метаописів ваша головна мета - створити привабливий опис, який інформує шукачів про те, про що ваша сторінка . Оскільки вони не впливають на рейтинги, використання ключових слів у метаописі є плюсом, який може зацікавити зацікавлених користувачів, натиснувши на вашу сторінку. Як завжди, не намагайтеся використовувати їх, якщо вони природно не прочитають цей короткий абзац.

Як написати повідомлення та сторінки в блозі

Як ви вже повинні знати, розміщення одного і того ж ключового слова по всьому блогу або сторінці не працює, коли справа доходить до вдосконалення SEO сайту. Почніть з цієї прямої вершини з Moz і тримайте його у своїй свідомості як свою мантру:

Все хороше вміст має дві атрибути. Хороший контент повинен надавати попит і повинен бути пов'язаним.

Забезпечення попиту - це елегантний спосіб розповісти вам, що ваш вміст має бути адресований певному користувачеві (так званий ваш відвідувач) і мати певну мету, тоді як зв'язується досить зрозуміло. Чим більше ваш вміст задовольнятиме ці запити, тим краще ви отримаєте рейтинг.

Скільки часу мають бути ваші публікації в блогах і сторінки? Як дослідження показали , публікації в блогах довгої форми та сторінки вищі в SERP

Вміст з ~ 2000 слів займає перші позиції на сторінках результатів. Чому? Легкий сказав: індексувати більше, таким чином, більше слів для ранжування. Крім того, вміст довгої форми зазвичай збирає більше соціальних знань, що надає більшу видимість певному змісту. Це не означає, що всі ваші публікації в блогах і сторінки повинні бути настільки довгими, але це дає вам краще уявлення про те, як пошукові системи оцінюють вміст і які типи вони вважають кращими.

Отже, створення більш глибоких публікацій у блогах і сторінках має бути у вашому списку завдань. Маючи це на увазі, це може звучати важко не продовжувати використовувати одне і те ж ключове слово по всьому одному блогу або сторінці. Але якщо ви починаєте думати розумніше і використовувати синоніми і близькі варіанти, завжди, не даючи їм звучати неприродно, це принесе вам чудові результати. Подивіться на ці пропозиції:

 • Як ранжувати на першій сторінці Google
 • Ранг на першій сторінці Google
 • Отримати на першій сторінці Google

Ці 3 ідеальні приклади пропозицій, які ви могли б відмінно використовувати в блозі, опублікованому " Як отримати на першій сторінці Google? "тому що вони семантично відносяться один до одного. Отже, при написанні наступної публікації в блозі не надмірно оптимізуйте своє ключове слово і переходьте до природних синонімів і семантично близьких виразів .

5 функцій, які роблять ваші повідомлення в блогах і сторінки SEO-дружніми

З усього, що сказано, досить хороший блог або сторінка повинна задовольняти всім наступним критеріям :

 1. Є тільки один тег заголовка тільки з вашим основним ключовим словом
 2. Майте короткий і зрозумілий довідник з кількома ключовими словами
 3. Майте переконливий і інформативний мета-опис
 4. Маєте посилання як на внутрішні сторінки (як і інші публікації в блогах), так і на зовнішні для тематичних ресурсів
 5. Необхідність Вашого читача як її унікальна мета: структурувати вміст за допомогою абзаців, заголовків, списків і будь-якого форматування і типу контенту, який забезпечує найкращу інформацію
Хочете бути великим в SEO? Зрозумійте, що ваша кінцева мета - створити контент для реальних людей, а не алгоритмів Натисніть "Твітнути"

Обгортання речей

Я зберіг найпотужніший наконечник для самого кінця. Якщо ви дійсно хочете отримати краще з WordPress SEO просто не думайте надто багато про пошукові системи, подумайте про те, як ви шукаєте інформацію в Інтернеті .

Не існує правил у SEO, тільки правила, які працюють на невизначений проміжок часу. Орієнтуючись на потреби ваших відвідувачів, дізнайтеся, що вони шукають, що вони досліджують і які слова вони використовують, це дуже важливо. Ось чому ви завжди повинні віддавати перевагу природному формулюванню спам-контенту, що є ще одним способом: спочатку подумайте про своїх читачів.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що "відбувається SEO" з новим блогом або писати інформаційний шматок копії, завжди йдіть з останньою. Ви створюєте вміст для справжніх людей, а не для алгоритмів.

Як щодо вас: яку тактику SEO ви ввели на своєму веб-сайті WordPress? Які з них виявилися найбільш ефективними для вашого рейтингу?

Які з них виявилися найбільш ефективними для вашого рейтингу

Чому ви повинні вибрати структуру "Ім'я посади" над іншими?
Чи всі теми WordPress SEO-дружні?
Але прямо зараз давайте очистимо повітря від деяких неправильних уявлень: це назва блогу так само, як і назва сторінки, яка містить цей блог?
Який з них більш важливий для SEO?
Як щодо назви вашого блогу (елемент H1)?
Скільки часу мають бути ваші публікації в блогах і сторінки?
Чому?
Як щодо вас: яку тактику SEO ви ввели на своєму веб-сайті WordPress?
Які з них виявилися найбільш ефективними для вашого рейтингу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения