WordPress SEO - остаточне керівництво 2019

 1. Основи WordPress SEO
 2. Використовуйте SEO-дружні URL-адреси
 3. Оптимізуйте свої назви для SEO
 4. Додайте модифікатори до назви
 5. Оптимізуйте свої описи
 6. Усуньте тонкий або повторюваний вміст
 7. XML-мапи сайту
 8. Оптимізація вмісту
 9. Ключове слово солодкі плями
 10. Використовуйте ключові слова LSI
 11. Створюйте довгий вміст
 12. Використовуйте вихідні посилання
 13. Використовувати внутрішні посилання
 14. Підвищення часу перебування
 15. Підключіть їх знову
 16. Вміст Воскресіння
 17. Проводити дослідження ключових слів
 18. Використовуйте кнопки соціального доступу
 19. Використовуйте чуйний дизайн
 20. Технічні SEO
 21. Фактори швидкості
 22. Групувати файли JavaScript і CSS
 23. Використовуйте плагін кешування
 24. Інформація про кешування (закінчується термін дії заголовка)
 25. Додати LazyLoad до ваших зображень
 26. Стиснення Gzip
 27. Перевантаження віджета / плагіна
 28. Оптимізуйте вашу базу даних WordPress
 29. Вимкнути підключення
 30. Швидка тема WordPress
 31. Використовуйте CDN для статичних файлів
 32. Використовуйте твердий веб-хост
 33. Зменште кількість оголошень
 34. Обмежити зовнішні вбудовані носії
 35. Контролюйте декілька змін у публікаціях
 36. Вимкніть pingbacks і trackbacks
 37. Оптимізуйте домашню сторінку
 38. Інші важливі технічні поради SEO
 39. Плагіни SEO WordPress
4

Повноваження WordPress 27% веб-сайтів навколо світу. Коли справа доходить до SEO це одна з кращих систем управління контентом. Тим не менш, вам потрібно згорнути рукава і оптимізувати його для максимальної продуктивності.

Це підручник WordPress SEO допоможе вам оптимізувати ваш сайт або блог і випередити свою конкуренцію!

Основи WordPress SEO

Почнемо з основних налаштувань.

Використовуйте SEO-дружні URL-адреси

Google надає більшу вагу перші 3-5 слів у URL-адресі. Наприклад, URL-адреса цієї статті - це "WordPress SEO". Для досягнення найкращих результатів використовуйте ключове слово на початку URL-адреси і навіть почніть з нього, якщо це можливо.

За замовчуванням, URL-адреси WordPress не є SEO дружніми, але ви можете це легко виправити. Перейдіть до пункту Налаштування - Постійне посилання та змініть свої постійні посилання на ім'я повідомлення.

Перейдіть до пункту Налаштування - Постійне посилання та змініть свої постійні посилання на ім'я повідомлення

Оптимізуйте свої назви для SEO

Тег заголовка WordPress є найважливішим фактором на сторінці SEO. Щоб отримати найкращі результати, почніть назву з ключовим словом або розмістіть його на початку.

Існує декілька інструментів для створення заголовків, які допоможуть вам створити оптимізовані для кліків заголовки:

Передача Хемінгуея - Це покаже, наскільки цікавим є ваш заголовок.

Генератор заголовків SEOPressor - Безкоштовний генератор назв, який генеруватиме помітні назви для ваших повідомлень у блозі.

Генератор змісту ідеї Portent - Це один з моїх улюблених. Це допоможе вам створити заголовок, просто ввівши тему.

Генератор заголовків блогу від BlogAbout - Це відмінний інструмент, який надає оптимізовані ідеї.

Генератор заголовків від TweakYourBiz - Ви отримаєте купу ідей тільки після введення теми.

Додайте модифікатори до назви

Модифікатори допоможуть вам розробити довгі версії вашого головного ключового слова. Використовуйте модифікатори, такі як "2016", "найкращий", "довідник" і "огляд і т.д.

Оптимізуйте свої описи

Ваші описи є однією з найбільших можливостей отримання більшої кількості кліків у результатах пошуку Google та збільшення рейтингу та трафіку.

Коли люди шукають що-небудь у Google, вони сканують результати, обирають заголовок і опис. Ваш опис має доповнювати ваш заголовок.

Вона також повинна містити основне ключове слово в ній, оскільки Google виділяє жирний пошуковий термін, якщо він міститься в описі.

Як зробити його більш привабливим і отримати більше кліків:

 1. Подивіться на платні оголошення Adwords. Вони оптимізовані для кліків. Але скористайтеся рекламною копією, лише якщо вона має сенс у вашому вмісті.
 2. Вивчіть результати вище 10 у результатах Google. Шукайте слова та фрази, які у вас є, а ви цього не робите. Виберіть слова, які звучать як добре підходять до вашого опису.
 3. Використовуйте певне число - людям подобається вміст з певними номерами
 4. Запропонуйте швидке рішення - кожен поспішає. Коли ви пропонуєте рішення протягом певного періоду часу, ви отримаєте більше кліків
 5. Що в цьому для мене? Намагайтеся пояснити переваги, які можна отримати чітко.

Усуньте тонкий або повторюваний вміст

Дубльований вміст - це той самий вміст на кількох сторінках вашого веб-сайту або блогу.

WordPress автоматично генерує кілька URL-адрес архіву. Крім того, він створює сторінки тегів, якщо ви використовуєте теги. Це може зашкодити вашому SEO шляхом створення дубльованого вмісту та непотрібних сторінок.

Як уникнути дублювання вмісту:

 • Розміщуйте свою статтю лише в одній категорії. Коли ви публікуєте свою статтю в декількох категоріях, вона з'явиться на декількох URL, що призведе до дублювання вмісту. Якщо вам дійсно потрібно використовувати кілька категорій для одного повідомлення, використовуйте rel = canonical
 • Відключити або noindex архіви WordPress, які автоматично створюються за замовчуванням.
 • Встановіть noindex до тегів

Ви можете повністю вимкнути архіви або встановити їх у noindex, що не дасть Google індексувати ваші теги.

Як перевірити, чи у вас вже є дубльований вміст?

Консоль пошуку Google і Сітелайнер найкращі місця для початку.

Існує два основних способи обробки дубльованого вмісту:

1.Видалення дубльованого вмісту

2. Додайте канонічну URL-адресу до кожної версії. Ви можете змінити Канонічні URL-адреси в Yoast SEO .

Чому потрібно видаляти або встановлювати noindex на тонких сторінках? Тому що вони зазвичай є неякісними або застарілими сторінками, які ніхто не відвідує. Потрібно видалити їх, оскільки вони знижують загальний показник якості.

XML-мапи сайту

Вони дуже важливі, оскільки вони допомагають Google сканувати та індексувати сторінки вашого веб-сайту. Якщо у вас встановлений плагін Yoast SEO, він додасть функціональність XML sitemap до вашого сайту. Щоб отримати доступ до налаштувань XML, клацніть на плагіні Yoast SEO - XML ​​Sitemaps.

Оптимізація вмісту

Ваш контент є одним з найважливіших аспектів вашої стратегії SEO. Google розміщує вміст, підкріплений якісними зворотними посиланнями. Ось чому потрібно вкласти багато зусиль, щоб створити контент, який займає позицію.

Давайте дізнаємося, як оптимізувати його зараз!

Ключове слово солодкі плями

Ваше основне ключове слово має з'являтися в перших 100-150 слів вашої статті і полегшити Google зрозуміти, про що ваша сторінка.

Також гарна ідея включити його в останні 50-100 слів статті. Це посилає сигнал, що головна тема вашої сторінки - це ваше ключове слово. Від початку до кінця.

Використовуйте ключові слова LSI

Ключові слова LSI (Latent Semantic Indexing) - це ключові слова, які семантично пов'язані з вашим основним ключовим словом. Або ці ключові слова ви бачите під час пошуку в Google внизу сторінки.

Використання ключових слів LSI у вашому вмісті допоможе Google визначити релевантність вашої сторінки. Не сходите з розуму, використовуйте лише пов'язані ключові слова, які мають сенс для вашого вмісту.

Створюйте довгий вміст

Якісні стабільні статті працюють краще в результатах пошуку Google. Чому? Тому що вони, як правило, залучають більше відвідувачів, зворотні посилання та соціальні акції.

Це не означає, що ви повинні почати писати 2 000 слів довгих статей про те, як змінити лампочку! Залежно від галузі вашої довжини зміст може змінюватися. Просто переконайтеся, що ви охоплюєте свою тему краще з більш детальною інформацією та відповідними даними. Це воно!

Використовуйте вихідні посилання

Посилання на якісні ресурси щедро. Коли ви посилаєтеся на інші авторитетні ресурси, ви відправляєте сигнали Google, що ви є законними і надаєте якісне посилання на вже створені веб-сайти або блоги.

PRO Підказка - Встановіть вихідні посилання для відкриття в новій вкладці. Таким чином, коли ваші відвідувачі відкриють посилання на посилання, вони залишаться на вашій сторінці, що збільшує час, витрачений на ваш веб-сайт.

Використовувати внутрішні посилання

Внутрішні посилання дозволяють відвідувачам здійснювати навігацію веб-сайтом, оскільки вони підключаються та впорядковують вміст. Тому користувачі залишаються довше. Внутрішні зв'язки також поширюють зв'язок сік (рейтинг влади) на ваших сторінках.

Підвищення часу перебування

Час перебування відвідувачів на вашому сайті є надзвичайно сильним сигналом для Google про якість вашого веб-сайту. Саме тому потрібно створювати тільки 10x вміст , що є актуальним і актуальним.

Мультимедіа також допомагає довше тримати людей. Використовуйте відповідні зображення, слайд-презентацію відео, вікторини, аудіо-версії свого вмісту тощо.

Заохочуйте обговорення. Попросіть ваших читачів залишити коментарі до блогу в кінці кожного повідомлення.

Підключіть їх знову

Повтор відвідувачів є сигналом про те, що ви якісний ресурс. Підключіть читачів, щоб прийти знову, створити вміст у частинах або згадати в кінці кожної публікації те, що йде далі.

Чи збираєте ви електронні листи на своєму веб-сайті? Якщо вам не вистачає величезної можливості зв'язатися з вашими відвідувачами. Запропонуйте їм зареєструватися для безкоштовних оновлень і надіслати електронною поштою, коли ви публікуєте нову статтю.

Я перерахував кілька чудових плагінів, які можна використовувати для створення списку розсилки в кінці статті.

Вміст Воскресіння

Google любить свіжий вміст і часто надає йому позитивні оцінки. Ви повинні переглядати свої найкращі статті протягом декількох місяців і оновлювати їх, якщо вони застарілі.

Коли відвідувачі шукають інформацію, яку вони перевіряють, коли стаття була опублікована, і вони, як правило, пропускають старий вміст, який становить 6-12 місяців.

Згадайте, коли ви останній раз оновлювали та покращували свою статтю у верхній частині.

Також можна приховати дату публікації.

Проводити дослідження ключових слів

Використовуйте інструменти досліджень ключових слів, щоб знайти теми та ключові слова, на які слід орієнтуватися. Планувальник ключових слів Google це найкращий безкоштовний варіант, а Semrush і Ahrefs - найкращі преміальні інструменти.

Існує новий платний інструмент, який є дуже доступним і робить дивовижну роботу теж - Kwfinder.com. З останнім Оновлення планувальників ключових слів , Цей інструмент є найшвидшим і доступним способом знайти хороші ключові слова.

З останнім  Оновлення планувальників ключових слів  , Цей інструмент є найшвидшим і доступним способом знайти хороші ключові слова

Ключове слово FortuneLords займає 10 місце

Використовуйте кнопки соціального доступу

Соціальні акції не допомагають вашому SEO безпосередньо, але вони допомагають вам отримати більше трафіку, який співвідноситься з високими рейтингами Google.

Ви можете думати, що люди природно поділять вміст, який вони люблять, але здогадуйтеся, що ви помиляєтеся! Насправді, дослідження компанії BrightEdge виявило, що кнопки соціального обміну можуть збільшити соціальний розподіл на 700%.

Використовуйте чуйний дизайн

Більше пошуків Мобільний, ніж на робочому столі .

Google навіть почав карати мобільні недружні сайти . Використовуйте Google Мобільний тест щоб дізнатися, чи працює ваша тема. У випадку, якщо це не ви можете використовувати плагіни, як WPtouch які створюють мобільну версію вашого веб-сайту.

Або отримайте кращу тему. Хороші теми оптимізовані для мобільних пристроїв.

Технічні SEO

Підвищення швидкості сайту

Ви коли-небудь натискали кнопку "Назад" у вашому браузері, оскільки для завантаження сторінки потрібно більше 3 секунд? Більше 40% людей роблять те ж саме.

Швидкість веб-сайту є надзвичайно важливим для успіху SEO.

За даними Alexa, швидкодіючі сайти ранжуються значно вище, ніж повільно завантажувальні сайти. Майте на увазі, що Google ранжує сторінки не на сайтах, але якщо ваш веб-сайт є швидким, всі ваші сторінки мають кращий потенціал для ранжування за вашими ключовими словами.

Існує просте пояснення.

Якщо ваш веб-сайт повільний і люди відмовляються від нього, це зменшить час перебування на сайті, показник відмов, середній показник за відвідування тощо.

Давайте визначимо, наскільки швидко ваш сайт. Можна використовувати такі інструменти:

Gtmetrix - Вона оцінює ефективність вашого сайту та надає дієві рекомендації щодо усунення цих проблем.

Gtmetrix  - Вона оцінює ефективність вашого сайту та надає дієві рекомендації щодо усунення цих проблем

Тест швидкості сайту Pingdom - Тест швидкості, DNS Health Ping і Traceroute (вимірювання часу відгуку сервера). Вони пропонують послуги реального моніторингу користувачів, які я дуже рекомендую. Вони показують час завантаження вашого веб-сайту в різних місцях.

Вони показують час завантаження вашого веб-сайту в різних місцях

Google PageSpeed ​​Insights - Цей інструмент оцінює рейтинг вашого сайту на настільних і мобільних пристроях.

Оптимізація швидкості сторінки - Цей інструмент створює чудову візуальну інформацію про швидкість роботи вашого сайту.

Фактори швидкості

 • Оптимізація зображення
 • Групувати файли JavaScript і CSS
 • Використовуйте плагін кешування
 • Інформація про кешування (закінчується термін дії заголовка)
 • Додати LazyLoad до ваших зображень
 • Стиснення Gzip
 • Віджети / перевантаження плагінів
 • Оптимізуйте вашу базу даних WordPress
 • Вимкнути підключення
 • Швидка тема WordPress
 • Використовуйте CDN для статичних файлів
 • Використовуйте твердий веб-хост
 • Зменште кількість оголошень
 • Зовнішні вбудовані носії
 • Контролюйте декілька змін у публікаціях
 • Вимкніть pingbacks і trackbacks
 • Оптимізуйте домашню сторінку

Оптимізація зображення

Ім’я файлу зображення має містити ваше цільове ключове слово. Не спускайтеся за борт тут. Припустимо, у вас є п'ять зображень на сторінці / сторінці. Включіть ключове слово лише в найбільш важливі 1-2 зображення.

Використовуйте варіанти та комбінації основного ключового слова. Наприклад, моє перше зображення в цій статті називається "WordPress-SEO", я можу також створювати зображення з іменами, такими як "WordPress-SEO-tips" або "seo-tips" тощо

Крім того, включіть своє цільове ключове слово у ваш текст ALT TEXT у розумний спосіб. Не просто наповнюйте його ключовими словами.

Типи зображень

 • JPEG - підходить для фотографій і малюнків з людьми, місцями або речами.
 • PNG - найкращий вибір для графіки, логотипів, текстових конструкцій, скріншотів і коли вам потрібні зображення з прозорим фоном
 • GIF - тільки якщо вам потрібна анімація.

Розміри зображення - зміна розмірів зображень до потрібного розміру на сторінці, інакше WordPress буде споживати ресурси сервера для автоматичного зміни розміру, що призведе до збільшення часу завантаження сторінки.

Ви можете використовувати безкоштовний онлайн-інструмент Picresize , щоб змінити розмір зображень.

Стиснення зображень - Один з найпростіших способів оптимізації зображень - стискати їх без втрати якості. Найпопулярніші варіанти - зробити це поодинці або використовувати плагін.

Використовуйте ці онлайн-інструменти:

TinyPNG - Незважаючи на назву TinyPNG, оптимізуйте зображення PNG і JPEG.

Підказка Pro : Після завантаження оптимізованого зображення з TinyPNG завантажте його і повторіть процес кілька разів, щоб стиснути ще більше КБ.

Optimizilla - Він навіть дозволяє переглядати попередній перегляд оптимізованого зображення. Це економить час, тому що ви можете перевіряти та контролювати якість в режимі реального часу.

Також можна використовувати TinyPNG , WP Smush або Оптимізатор зображення EWWW плагіни, які автоматично оптимізують ваші зображення.

Групувати файли JavaScript і CSS

Ідея полягає в тому, щоб поєднати файли JS, HTML і CSS, щоб вони могли стискатися і обслуговуватися таким чином, щоб зменшити час завантаження веб-сайту.

Ваші безкоштовні опції використовуються WP Super Minify плагін або Загальний кеш W3 які також мають такі функції

Моїм особистим вибором є кеширующий плагін WP Rocket, який рятує мене від турбот і виконує всю роботу від кешування до мініфікації.

Використовуйте плагін кешування

Що таке кешування?

Коли хтось відвідує ваш сайт, його браузер завантажує всі зображення, файли CSS, JavaScript і т.д. у тимчасову папку, щоб покращити досвід веб-сайту. Коли цей користувач перейде на іншу сторінку вашого сайту або повернеться через кілька днів, ваш веб-сайт завантажиться швидше.

Як працює кешування плагінів?

Вони зберігають динамічно генеровані файли HTML і обслуговують їх з кешу (тобто раніше згенерованих даних) кожного разу, коли запит робиться, замість того, щоб знову завантажувати всі дані з вашого сайту.

Найпопулярніші безкоштовні плагіни кешування WP Super Cache і Загальний кеш W3 . Якщо ви можете собі це дозволити, я настійно рекомендую використовувати WP Rocket яка пропонує більше функціональних можливостей.

Інформація про кешування (закінчується термін дії заголовка)

Завершальні заголовки повідомляють веб-переглядачу, чи повинні вони запитувати конкретний файл з сервера або чи повинні вони брати його з кешу браузера.

Вся ідея Expires Headers полягає не тільки в тому, щоб зменшити завантаження завантажень з сервера (постійно завантажуючи той самий файл, коли він не модифікований, а витрачаючи дорогоцінний час завантаження), а скоріше для зменшення кількості запитів HTTP на сервер.

Дізнатися більше про закінчується заголовки і як їх реалізувати тут . Крім того, можна використовувати Далекий майбутній термін дії заголовка плагіна .

Додати LazyLoad до ваших зображень

LazyLoad це процес, який обслуговує лише зображення, видимі у вікні веб-переглядача відвідувача. Коли вони прокручуються вниз, інші зображення починають завантажуватися,

З LazyLoad ви також зберегти пропускну здатність завантаження менше даних. Деякі користувачі не перейдуть до кінця сторінки, і не потрібно завантажувати всі зображення.

Стиснення Gzip

Метод Gzip стискає файли та зменшує їх. Більшість серверів є, але ви можете перевірити, чи є у вас на вашому . Для отримання додаткової інформації перегляньте ці джерела: Увімкнути стискання gzip і GTmetrix Gzip

Перевантаження віджета / плагіна

Видалити будь-який віджет або плагіни WordPress ви не використовуєте, і ви можете поліпшити швидкість блогу з декількох мілісекунд.

Оптимізуйте вашу базу даних WordPress

WP-Optimize допоможе вам оптимізувати вашу базу даних (спам, виправлення поштою, чернетки, таблиці тощо) Менеджер WP-DB плагін, який може планувати дати оптимізації бази даних.

Вимкнути підключення

Hotlinking - це "крадіжка" пропускної здатності. Це коли інші сайти використовують прямі посилання на файли вашого веб-сайту (зображення, відео тощо). Це збільшує навантаження на ваш сервер і знижує швидкість вашого веб-сайту.

Найкращий спосіб полягає в тому, щоб помістити фрагмент коду у ваш файл .htaccess, який знаходиться у кореневому каталозі сайту WordPress. Це керівництво пояснює процес крок за кроком.

Швидка тема WordPress

Не всі теми WordPress однакові з точки зору швидкості. Ваша тема повинна бути швидкою завантаженням, регулярно оновлюватися, сумісною з останньою версією WordPress та мобільною.

Хороші постачальники тем зазвичай згадують про це на сторінці продажів. Якщо немає ніякої інформації або ви вибираєте безкоштовну тему, ви можете, наскільки швидко вона з інструментами швидкості тесту, згаданих раніше в статті.

Поради : ніколи не встановлюйте піратські теми на свій блог. У 99% випадків вони мають приховані посилання в колонтитулі, шкідливе програмне забезпечення або код, який може отримати ваш блог. Коли ви вибираєте безкоштовну тему, завжди проводите дослідження про неї і перевіряйте, чи вона вказана в темі WordPress.

За останні 5 років, я витратив більше $ 5000 на теми WordPress і плагіни і мої особисті улюблені провайдери премії Thrive Теми і MyThemeShop. Я використовую їх на всіх моїх блогах і веб-сайтах.

Використовуйте CDN для статичних файлів

Мережа доставки контенту (CDN) зберігає ваші мультимедійні статичні файли на декількох серверах у різних географічних місцях. Коли відвідувач приходить на ваш сайт, служба CDN завантажить зображення на сторінку, яку він відкриває, з найближчого сервера до свого фізичного місцезнаходження.

Наприклад, ви розміщуєте свій веб-сайт у Сполучених Штатах. Відвідувач з Великобританії відвідує ваш сайт. Ваш постачальник CDN має сервер у Німеччині.

Він завантажуватиме файли вашого веб-сайту з німецького сервера для цього відвідувача не з США. Це прискорить ваш сайт і покращить роботу користувачів.

Ще однією великою перевагою CDN є те, що він економить вашу пропускну здатність сервера.

Ви можете використовувати або традиційний постачальник послуг CDN, як MaxCDN або Cloudflare, які забезпечують додатковий захист вашого сайту.

Використовуйте твердий веб-хост

Надійний хостинг є обов'язковим, ніяких компромісів тут немає.

Якщо ви починаєте, на жорсткий бюджет і не очікуєте отримати 50k відвідувачів на місяць в найближчі 12 місяців, ви можете використовувати якісні провайдери, як Bluehost або Asmallorange.

Для великих проектів, таких як FortuneLords, я використовую TrafficPlanet. Ці хлопці є кращими і їх обслуговування клієнтів є найшвидшим і дружнім ніколи.

Pro Tip - На жорсткому бюджеті можна отримати відмінні результати за допомогою комбінації хостингу та CDN.

Зменште кількість оголошень

Залежно від рекламної мережі, яку ви використовуєте, деякі оголошення можуть бути занадто великими та не оптимізованими для швидкості. Використовуйте GTmetrix, щоб перевірити, наскільки великими є ваші оголошення та скільки часу потрібно для завантаження.

Подивіться на інформаційну панель вашої рекламної мережі та визначте, які саме рекламні місця ви найефективніші та видаліть решту.

Обмежити зовнішні вбудовані носії

Коли ви вбудовуєте зовнішні ресурси, переконайтеся, що вони не завантажуються назавжди. Особисто я вбудовував засоби масової інформації лише з великих веб-сайтів, які не роблять компромісів зі швидкістю, як Youtube, Giphy.com і т.д.

Контролюйте декілька змін у публікаціях

WordPress зберігатиме кожну з цих чернеток на невизначений термін. Якщо ви - майстер, як я, ви можете мати 50-100 ревізій для кожної публікації. Коли ваша публікація вже опублікована, ці чернетки не потрібні?

Використовувати Контроль перегляду плагін, щоб переконатися, що я зберігаю поправку на розумне число, наприклад, 2-3 вершини.

Вимкніть pingbacks і trackbacks

Зворотні посилання - це спосіб сповіщення інших блогів WordPress, з якими ви пов'язані з ними. Якщо ви посилаєтеся на блог WordPress, вони автоматично отримуватимуть сповіщення, використовуючи pingbacks.

Звук відмінний, але насправді є так багато спаму, що це одна практично непридатна функція, яка тільки їсть системні ресурси.

Щоб вимкнути їх, перейдіть до пункту Налаштування-Обговорення та зніміть дві верхніх квадратику і натисніть "Зберегти зміни" внизу сторінки.

Оптимізуйте домашню сторінку

Багато хто з нас використовує, щоб покласти багато матеріалу на домашній сторінці, яка є величезною помилкою. Вона повинна бути оптимізована для швидкості та генерації свинцю.

Як покращити свою домашню сторінку:

 • Показувати уривки замість повних публікацій.
 • Зменште кількість повідомлень на сторінці. Мені подобається мати 3-5 посад на моїй домашній сторінці.
 • Видаліть непотрібні віджети спільного доступу з домашньої сторінки (включіть їх лише в повідомленнях).

Інші важливі технічні поради SEO

Усунення помилок

Перевірити Консоль пошуку Google регулярно з'ясовуйте, чи існують будь-які технічні проблеми або проблеми з індексацією вашого веб-сайту.

Ви також повинні використовувати Перевірка непрацюючих посилань . Вона перевіряє ваш вміст на непрацюючі посилання та відсутні зображення, а також дає можливість запобігти виникненню непрацюючих посилань у пошукових системах.

Моніторинг за часом

Серйозні маркетологи / власники онлайн бізнесу контролюють продуктивність своєї роботи в режимі 24/7. Часті простої зашкодять вашому SEO і можуть зменшити ваш рейтинг протягом тривалого часу. Мої улюблені інструменти - Pingdom (платний) і Uptimerobot (freemium).

Плагіни SEO WordPress

Я вже згадував багато плагінів до цих пір, але є кілька, які також важливі.

Процвітати заголовок оптимізатора (платний) - допомагає створювати найбільш ефективні заголовки та отримувати більше кліків.

Щит WordPress Security - Найповніша та найвища оцінка вільної системи безпеки для WordPress. Плагіни безпеки допомагають вашому веб-сайту працювати. Якщо ваш веб-сайт знятий або заражений шкідливим програмним забезпеченням, це завдасть шкоди вашому органічному рейтингу Google протягом тривалого часу.

Сукурі - (платний) Пропонуємо повний захист сайту. Ці хлопці також допоможуть вам очистити ваш веб-сайт, якщо він включено до чорного списку від Google, вимкнено хостом або позначено як зловмисне програмне забезпечення.

Увійти LockDown - Цей плагін обмежує кількість спроб входу з даного діапазону IP протягом певного періоду часу.

Akismet - Допоможіть вам боротися зі спам-коментарями, які можуть містити посилання на неякісні веб-сайти

Google Captcha - Це ефективне та безкоштовне рішення, яке захищає ваші веб-сайти WordPress від записів спаму.

Прокручуються запускаються коробки - Це легкий плагін, який додає гнучкі заклики до дій на ваш сайт WordPress. Ви можете використовувати його для захоплення електронних листів.

Процвітає (платний) - допоможе вам побудувати свій список розсилки швидше, ніж будь-коли раніше!

TLDR: Провідне покоління та інструмент UX - Цей чудовий плагін створений Меттью Барбі дозволяє додавати користувальницькі підсумки до вмісту вашого блогу за допомогою спеціальних CTA для кожного повідомлення!

Завантажте версію PDF

Тепер ви вже знаєте, як оптимізувати свій сайт або блог WordPress для оптимальної роботи SEO.

Твоя черга

Як перевірити, чи у вас вже є дубльований вміст?
Чому потрібно видаляти або встановлювати noindex на тонких сторінках?
Чому?
Чи збираєте ви електронні листи на своєму веб-сайті?
Як працює кешування плагінів?
Коли ваша публікація вже опублікована, ці чернетки не потрібні?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения