YouTube SEO: Остаточне керівництво для рейтингування відео на YouTube і Google

 1. Переваги відео
 2. Експертиза
 3. Рейтинг Google
 4. How-to / навчальні відео та навчальні посібники
 5. Перегляньте відео
 6. Розваги
 7. Більше нерухомості, більше уваги, більше трафіку
 8. Дослідження ключових слів
 9. Інструмент добору ключових слів Google
 10. KeywordTool.io
 11. Автоматичні пропозиції YouTube і Google
 12. Завантаження відео
 13. Назва файлу відео
 14. Назва відео
 15. Опис
 16. Теги
 17. Фактори для рейтингу
 18. Довжина
 19. Збереження перегляду
 20. Кількість переглядів
 21. Взаємодії
 22. Зовнішні сигнали (вбудовування + частки + посилання)
 23. YouTube SEO хакі
 24. «Вкрасти» теги від конкурентів
 25. Оптимізуйте свій канал / ім'я користувача
 26. Створіть свій канал
 27. Створюйте списки відтворення
 28. Підписи
 29. Зміст
 30. Додайте виклики до дії
 31. Йти жити

Коли ви чуєте слова "пошукова оптимізація", ви, ймовірно, думаєте про Google. Це має сенс, оскільки Google, безумовно, є альфа-собакою, коли мова йде про пошукові системи, що тримають 63,8% частки ринку . Але є й друга пошукова система, на яку ви повинні зосередитися, щоб максимізувати вплив вашого бізнесу.

Ні, це не Бінг. Це YouTube.

Так, YouTube є другою за величиною пошуковою системою в світі (і так сталося, що воно належить першому).

У цій статті ви дізнаєтеся, як оптимізувати відео YouTube для пошуку. Я перейду основи YouTube SEO, і навіть заглибитися в деякі більш просунуті хакі, які більшість людей ніколи не думають використовувати.

Так само, як пошукова оптимізація веб-сайту, стратегії, що використовуються для відео SEO, є універсальними незалежно від того, на якій платформі розміщено ваше відео (будь то YouTube, Vimeo, DailyMotion або що-небудь ще). Однак, враховуючи розмір YouTube, це відео-платформа, на якій я зупинюся в цій статті.

Але спочатку давайте поговоримо про те, чому ви повинні навіть турбуватися:

Переваги відео

повідомлення

Перш за все, відео дозволяє доставляти ваше маркетингове повідомлення через популярне та зростаюче середовище. За словами Cisco До 2019 року 80% інтернет-трафіку буде надходити з відео, перевершуючи будь-який інший канал. Створюючи та розміщуючи відео на YouTube, ваш місцевий бізнес має можливість скористатися цим зростаючим каналом.

Крім того, різні люди вважають за краще споживати контент - і вчитися - різними способами; деякі люди вважають за краще читати текстові статті, інші - відео. І дуже часто люди, які віддають перевагу відео, не мають терпіння до тексту (і навпаки).

Експертиза

Коли ви привертаєте увагу нових клієнтів, відео надає вам додаткову можливість створити свій місцевий бізнес як експерт. Наприклад, якщо ви є водопровідником, ви, швидше за все, вже маєте основний веб-сайт, який пояснює запропоновані вами пропозиції та місцеві зони обслуговування. Ви можете взяти свою стратегію на абсолютно новий рівень з серією відеозаписів.

Примітка: Багато місцевих підприємств часто бояться роздавати «комерційні таємниці» в онлайн-відео, розкриваючи, як вони будуть працювати. Насправді, всі онлайн-відео серії покажуть клієнтам, що ви знаєте, що ви робите. Ваші клієнти не раптом почнуть встановлювати свої нові котли, і ваші конкуренти вже знають, як це зробити.

Рейтинг Google

Якщо ви правильно оптимізуєте свої відео, ви можете класифікувати їх не тільки на YouTube, але й на іншій пошуковій системі Google.

Google володіє YouTube, тому, очевидно, не заперечує, що ви дивитеся там відео. Крім того, Google надає перевагу сайтам, які мають багато авторитетів у рейтингах, і дуже мало сайтів, які є авторитетними для YouTube.

Проте, для деяких менших ніш конкуренції (наприклад, ультра-локальні ключові слова) можна також ранжувати відео, розміщені на інших платформах, наприклад, Vimeo.

Загалом, існують певні типи вмісту, для яких Google надає перевагу відео, і ви часто бачите їх у результатах.

Як правило, це:

 • How-to / навчальні відео та навчальні посібники
 • Перегляньте відео
 • Розваги

How-to / навчальні відео та навчальні посібники

Один з великих речей в Інтернеті полягає в тому, що ви один пошуковий запит далеко від навчання щось нове.

Нижче ви побачите сторінку результатів пошуку для запиту "Як змінити шину".

Нижче ви побачите сторінку результатів пошуку для запиту Як змінити шину

Зрозуміло, що відео має велике значення для цього типу пошуку, оскільки відеопрогулянка допоможе багатьом людям, які шукають допомоги в цьому. Ось чому у пошукових запитах ви часто знаходитимете відео з "інструкціями". Єдиним винятком з цього може бути пошук рецептів, оскільки Google розпізнає великі сайти рецептів і надає їх у результатах.

Перегляньте відео

Переглядати відео не треба бути традиційним стилем "голова, що розмовляє", де щасливий клієнт повідомляє камері, наскільки велика ваша місцева справа. Як правило, ці типи відеороликів добре працюють для компаній B2B, які хочуть позиціонувати себе як досвідчений і надійний партнер.

З невеликим творчим потенціалом, ви можете перетворити огляди відеопродукції на демонстрації продуктів. Ви можете побачити, що блогери краси опублікували відео-огляд для L'Oreal pro-matte Foundation, також демонструючи, як вона використовує продукт.

Ви можете побачити, що блогери краси опублікували відео-огляд для L'Oreal pro-matte Foundation, також демонструючи, як вона використовує продукт

Розваги

І нарешті, очевидно, що відео - це прекрасна розвага.

У деяких випадках відео YouTube володіють усіма результатами пошуку в Google, наприклад, таким чином, щоб шукати "виклик зернових" (нижче).

У деяких випадках відео YouTube володіють усіма результатами пошуку в Google, наприклад, таким чином, щоб шукати виклик зернових (нижче)

Чіткою перемогою для малого та місцевого бізнесу є відео «як правильно». Проте, є ще гарні новини. Якщо все зроблено правильно, ви дійсно можете з'явитися в Google для місцевих бізнес-термінів, наприклад, цей пошук за "гілкою іпотечної мережі Іллінойсу", яка має відео YouTube на другому органічному місці:

Якщо все зроблено правильно, ви дійсно можете з'явитися в Google для місцевих бізнес-термінів, наприклад, цей пошук за гілкою іпотечної мережі Іллінойсу, яка має відео YouTube на другому органічному місці:

Коли ви приймаєте рішення про стратегію відео для місцевого бізнесу, важливо пам'ятати, що це зазвичай працює лише для ключових слів з нижчою конкуренцією.

Більше нерухомості, більше уваги, більше трафіку

Загалом, створення більшого вмісту дає вам можливість отримати більше людей, а деякі з них можуть бути потенційними клієнтами. Вона дає вам змогу володіти більшою "нерухомістю" в Інтернеті, особливо коли ви розміщуєте своє відео як на YouTube, так і на Google.

Крім того, коли відео робиться на Google, вони привертають більше уваги. Просто подивіться на зображення вище для "Ілліной іпотечної мережі філії" пошуку (вище). Відео, створене Група Blue Raven , конкурує з іншими компаніями, які оплачують свої посади; але їх сміливе зображення відразу захоплює увагу шукача. Якщо їх веб-сайт також займає позицію, вони можуть фактично володіти кількома позиціями на сторінці.

Все це збільшує трафік. І більше трафіку призводить до збільшення продажів.

Я думаю, що цінність досить чітка на даний момент. Отже, як ви дійсно займаєтеся рейтингом відео?

Дослідження ключових слів

Перш, ніж ви дійсно почнете свої зусилля SEO SEO, ви повинні мати чітке уявлення про те, що ви хочете, щоб класифікувати в першу чергу.

Для малих місцевих підприємств це може бути досить чітким і простим. Водопровідник у Буфорді, штат Вайомінг, спробує визнати «водопровідника Буфорд Вайомінг» надзвичайно легким завданням. У найкоротші терміни ви досягнете вершини YouTube і верхньої частини Google. (Мають вони навіть сантехніки в місті Buford, Вайомінг?)

)

Однак, a Сантехнік в Нью-Йорку Можливо, важче досягти вершини Google через конкуренцію. У цьому випадку ви можете спробувати визначити рейтинг для більш локалізованих результатів (наприклад, окремий район або навіть район). Ключ до цільових ключових слів, які люди насправді шукають.

Крім того, можна створювати відео про теми, які будуть надто релевантними географічній області, на яку ви націлюєтеся. Наприклад, ви, швидше за все, зіткнетеся з людьми, які шукають допомогу у обслуговуванні або ремонті старих парових систем опалення в житлових будинках Нью-Йорка, ніж ви перебуваєте в зоні повної нової забудови десь в передмісті штату Огайо.

Отже, як виявити ключові слова, які люди фактично шукають?

Інструмент добору ключових слів Google

Перше місце - це власне Google Інструмент добору ключових слів . Швидше за все, ви добре знаєте свою галузь, тому ви можете покласти в деякі насінні ключові слова, щоб створити деякі ідеї і подивитися, чи дійсно люди шукають ці ключові слова в Google.

Якщо ваша кінцева мета полягає в ранжуванні на Google, а не тільки на YouTube, то ви обов'язково захочете скористатися інструментом Google Keyword Tool для досліджень і аналізу. Для багатьох ключових слів, особливо з викладанням, якщо інструмент Google відображає кілька сотень пошуків на місяць, є шанс, що люди також шукають YouTube.

KeywordTool.io

Іншим інструментом, який можна використовувати для створення ідей для ключових слів, є KeywordTool.io . Хоча вам потрібна підписка, щоб отримати доступ до даних, які вони надають, ви можете безкоштовно отримати деякі ідеї щодо ключових слів для YouTube, натиснувши опцію "YouTube" у верхній частині (як показано на малюнку нижче).

Безкоштовна версія інструменту не надасть вам жодних даних щодо обсягу пошуку, але якщо ви не хочете платити щомісячну підписку, ви можете просто скопіювати ключові слова в інструмент добору ключових слів Google, щоб оцінити, які ключові слова можуть бути орієнтовані.

Автоматичні пропозиції YouTube і Google

Нарешті, ви можете перевірити як автоматичні пропозиції YouTube, так і Google. Це запропоновані пошукові запити, які починають з'являтися, коли ви починаєте вводити в панель пошуку. Ці автоматичні пропозиції базуються на фактичних пошуках, які виконували люди, тому це дуже корисно.

Чудовий інструмент для перевірки автоматичного пошуку з декількох платформ одночасно Soovle .

Чудовий інструмент для перевірки автоматичного пошуку з декількох платформ одночасно  Soovle

Ви можете помітити на зображенні вище, що пошуки на Bing дійсно включають певні посилання на YouTube, оскільки люди активно шукають відео YouTube за певними темами.

Після того як ви визначили, які ключові слова ви збираєтеся націлювати, прийшов час створити додавання відео в зусиллях SEO.

Завантаження відео

Ваші зусилля SEO SEO повинні розпочатися, перш ніж навіть завантажувати своє відео. YouTube не керується купою ельфів, які переглядають всі відео та вирішують, куди їхати; все це вирішується за допомогою алгоритму, який потребує даних для прийняття рішень.

І саме так ви допомагаєте їй у прийнятті такого рішення:

Назва файлу відео

Як я вже заявив, ваші зусилля з оптимізації слід розпочати ще до того, як ви перейдете на YouTube, щоб завантажити своє відео. Ваша зміст і довжина відео також важливі, тому вона починається з самого початку. Ми коротко обговоримо це. Але з точки зору завантаження відео, перша важлива річ, на яку слід зосередитися, - це ім'я файлу.

Це перший ключ, який ви можете надати YouTube на тему вашого відео. Використовуйте головне ключове слово в назві файлу відео. Це означає, що коли ви зберігаєте відео, збережіть його як щось на зразок "keyword-video.mp4".

Це схоже на збереження зображень з оптимізованими іменами файлів заради веб-сайту SEO. Навіть якщо читачі не можуть переглядати це ім'я файлу на передньому кінці, це додатковий вміст, який пошукові роботи можуть, і роблять, читати і враховувати.

Назва відео

Після завантаження відео ви можете заповнити декілька відомостей. Перший, і дуже важливий, фрагмент - назва відео.

Ви не тільки хочете, щоб заголовок вашого відео містив ваші ключові слова в назві для цілей SEO, але ви також хочете зробити його чимось привабливим і "клікабельним". Це відображається як назва вашого відео в результатах пошуку на YouTube , а також відображається як назва сторінки в результатах пошуку Google, якщо ви потрапили до рейтингу.

Коли мова йде про назви відео, запам'ятайте цей цінний ласий шматок: поставте ключове слово на самому початку. Починаючи назву з ключовим словом, на який ви орієнтуєтеся, надавайте більше значення пошуковій системі, а алгоритм пошуку надасть йому більшу вагу.

Опис

У вашому описі ви можете розмістити основну частину вашого письмового вмісту для свого відео YouTube. Ретельний опис проходить довгий, довгий шлях, допомагаючи пошуковим системам оцінювати ваш вміст, оскільки це дійсно зміст, який вони можуть оцінити краще.

Не вважайте ваш опис кількома реченнями, щоб описати своє відео. Подумайте про це більше як про місце для публікації повної публікації в блозі стосовно теми вашого відео. Це місце, де можна додати більше значення. Ви також можете додати посилання та виклики до дії до цього розділу, щоб змусити глядачів зробити щось (наприклад, відвідати ваш веб-сайт або взяти телефон і зателефонувати).

Теги

Теги для відео не настільки цінні, як колись були з точки зору їх безпосереднього впливу на рейтинги, так само, як мета теги девальвували для веб-сайту SEO. Тим не менш, вони обидва як і раніше мають значення і знайшли час, щоб додати їх, тільки допоможе вам рангу.

Додавання тегів до відео може допомогти встановити релевантність. Переконайтеся, що ви використовуєте своє ключове слово як тег один раз, а також додайте інші схожі ключові слова.

Теги також допомагають відображатися на бічній панелі як пов’язане відео, коли глядачі переглядають інші відео. Якщо ви бачите популярне відео про тему, яка вже добре оцінюється, і отримуєте тонну переглядів, ви хочете відображатися як відповідне відео та потенційно "красти" деяких глядачів. Я розповім про те, як це зробити в останньому розділі цієї публікації.

Після того, як ваше відео буде оптимізовано та завантажено, настав час розпочати створення сигналів, які повідомляють YouTube і Google, що ваше відео варто оцінити.

Фактори для рейтингу

Як і SEO з веб-сайтом, існує декілька факторів, які впливають на ефективність вашого відео в результатах пошуку на YouTube і Google. Мета полягає в тому, щоб по суті дати пошуковим системам якомога більше даних, щоб визначити тему вашого відео, а потім надати їм якомога більше сигналів, щоб допомогти їм прийняти рішення про ранжування вашого відео над іншими.

Довжина

Перше, що потрібно взяти до уваги - це довжина вашого відео. Загалом, незалежно від того, чи створюєте ви текстовий вміст або відеовміст, краще.

Погляньте на відео, які вже є, і подивіться, як довго вони є. Чи можете ви зробити більш глибоким?

Проте, ви не хочете додавати час до свого відео лише для додавання часу без будь-якого значення, оскільки…

Збереження перегляду

Утримання переглядача є ключовим сигналом якості вашого відео. Два хвилини відео, яке отримує спостерігається весь шлях через на регулярній основі є більш цінним, ніж 20 хвилин відео, що люди відмовляються через 15 секунд. Ось чому ви не хочете обов'язково додавати довжину вашого відео лише заради того, щоб зробити його довшим.

Кількість переглядів

Кількість переглядів, які має ваше відео, - це інший сигнал. Існує трохи ефекту сніжок, тому що ви, очевидно, почнете з нульового перегляду. Але чим більше ви накопичуєтеся з часом, тим краще вам буде.

Взаємодії

Іншим сильним сигналом якості та популярності є взаємодія глядачів з вашим відео. Люди коментують це? Чи підписалися користувачі на ваш канал після перегляду? Люди діляться ним? Вони клацають великі пальці вгору або вони клацають великі пальці вниз (не так добре)?

Зовнішні сигнали (вбудовування + частки + посилання)

Одним з найсильніших зовнішніх сигналів для YouTube SEO є вбудовування відео. Це схоже на зворотні посилання з сайтом SEO або оптимізовані списки каталогів для ранжирування в розділі карт. Це настільки схоже, що, якщо ви просто розмістите посилання на YouTube на сайті WordPress, воно автоматично вставить відео.

Звичайно, дуже важливими є і зворотні посилання на ваші відео. Але я б розмістив відео вбудований там, з точки зору важливості, коли мова йде про рейтинг на YouTube. Звичайно, щоб зайняти місце на Google, ви хочете максимізувати всі ці зовнішні сигнали.

Максимізація всіх цих факторів допоможе оцінити своє відео на YouTube, а згодом і в Google. Є багато служб, які підроблятимуть ці показники для вас. Ви можете придбати перегляди YouTube і коментарі. Однак, зробіть це на свій страх і ризик. Це може спрацювати, або це може негайно засудити вас.

Чим більш просунутий алгоритм, тим більша ймовірність, що ви зіткнетеся з покаранням. У довгостроковій перспективі вам краще запустити початкову рекламну кампанію, щоб отримати показники з реальними поглядами та взаємодіями, і щоб вона звідти зростала органічно.

Тепер, коли ми створили основи, давайте поговоримо про деякі більш просунуті SEO відео хаки, які ви можете реалізувати, щоб вибити конкуренцію.

YouTube SEO хакі

Більшість підприємств - особливо тих, які мають місцеві зони обслуговування - не повинні отримувати занадто просунуту тактику SEO для того, щоб зайняти місце в пошукових системах, насамперед тому, що більшість їхніх конкурентів не буде робити багато.

Це, як кажуть, є галузі, які є набагато більш конкурентоспроможними, ніж інші. І навіть якщо ви не в одному з них, реалізація цих додаткових «хаків» дасть вам результати набагато швидше.

«Вкрасти» теги від конкурентів

Як я вже згадував раніше, теги, які ви додаєте до свого відео, допоможуть YouTube вирішити, з якими іншими вашими відео пов'язані. Якщо ви хочете бути переліченими як пов'язані з певним відео, для використання подібних тегів відео пройде довгий шлях.

Припустимо, наприклад, що я хочу, щоб моє відео було перераховане як відео, пов'язане з фільмом Slow Mo Guys, який отримав понад 61 мільйон переглядів.

Припустимо, наприклад, що я хочу, щоб моє відео було перераховане як відео, пов'язане з фільмом Slow Mo Guys, який отримав понад 61 мільйон переглядів

Щоб повідомити YouTube, що моє відео пов'язане з цим, я побачив би те, що відео мітки Slow Mo Хлопці в цьому конкретному відео і використовувати ті ж самі. Звучить просто, чи не так?

На жаль, ця інформація недоступна на сторінці YouTube на відео. Ви повинні будете поринути у вихідний код.

Щоб знайти теги відео, клацніть правою кнопкою миші де-небудь на сторінці та виберіть "Переглянути джерело сторінки". Це покаже вам фактичний безлад коду, який генерує чудову сторінку YouTube, на якій ви переглядаєте відео. У межах коду ви виконаєте пошук ключових слів мета.

Мета ключові слова виглядатимуть приблизно так:

Ці "ключові слова" - це теги, які використовує завантажувач відео. Ви можете пройти через кілька пов'язаних відео та подивитися, що вони використовують. Якщо нічого іншого, це дасть вам деяке натхнення для ваших власних тегів.

Оптимізуйте свій канал / ім'я користувача

На зображенні вище (прямо під відео) ви побачите назву каналу. В даному випадку це "Хлопці повільно Мо".

Ваш канал / ім'я користувача - це додатковий фрагмент даних, який можна оптимізувати. Бухгалтер в Сієтлі може використовувати назву «бухгалтер Сієтла», «Бухгалтерський облік в Сіетлі» або «Поради з бухгалтерського обліку в Сіетлі», щоб вирівняти свій канал YouTube з його стратегією ключових слів.

Створіть свій канал

Переходячи з назв каналів, ви можете розглянути можливість створення повного каналу YouTube. YouTube займає не лише окремі відео, але й цілі канали. Якщо у вас є весь канал, який надає цінний вміст, присвячений певній темі, ваш канал має шанс на ранжування.

Ви хочете переконатися, що ваш канал YouTube добре розроблений за допомогою банера заголовка, який запрошує, щоб люди не відключалися відразу, коли вони його бачать. Також створіть докладний розділ "про" для свого каналу, який, як ви вже здогадалися, можна використовувати для включення більшої кількості ключових слів.

Створюйте списки відтворення

Якщо створення та проектування всього каналу не є для вас потрібним, розглянути більш просту альтернативу: створення списків відтворення.

Якщо у вас є кілька власних відео, ви захочете додати їх до вашого списку відтворення. До списку відтворення також можна додати відео інших видавців. Це допоможе вам створити ще більш актуальну актуальність для власного відео, а також допоможе вам потрапити до тих бажаних "родинних" місць відео з відео, які ви додали до списку відтворення.

Підписи

Кілька людей використовують цю функцію, але YouTube може автоматично переписати ваше відео. Вам просто потрібно перейти до підпису у вашому менеджері відео та створити її. Проте ви побачите, що створений транскрипт часто буде далеко від досконалого. Ви захочете відредагувати його для точності.

Крім того, ви можете завантажити свій власний файл транскрипту у варіантів підписів (які, сподіваємося, будуть точними).

Це дає вам додатковий вміст для вашого відео в YouTube, який YouTube і Google можуть читати і розпізнавати. Якщо вміст вашого відео є релевантним і включає ваші ключові слова, то і ваш розшифровка, що підвищить ваш SEO.

Зміст

Можливо, ви бачили їх у більш довгих відео, але ви можете створити зміст, який можна натискати, у своєму описі, який фактично перейде до різних часів у відео після натискання.

Їх дуже легко додати. Ви просто виписуєте розділ свого відео і записуєте в штамп часу. YouTube автоматично перетворить час, у який ви написали, на посилання, яке переходить до певного часу у відео.

Очевидно, що зміст дійсно не підходить для відео, яке триває всього дві хвилини. Але, якщо у вас є довге відео, це додасть декілька переваг.

 1. Це покращує користувальницький досвід : відео з кращим досвідом користування користувачем переглядаються довше (пам'ятайте, що YouTube враховує збереження переглядача).
 2. Він додає взаємодію з відео : люди, зацікавлені в певному розділі, можуть натиснути посилання, щоб перейти до нього. Крім того, деякі користувачі можуть просто натиснути посилання на час, лише якщо вони вважають, що це круто. Бонусні взаємодії!
 3. Це дозволяє додавати додатковий вміст до опису відео (вміст, який можна оптимізувати для SEO). Ви можете посипати деякі ключові слова у свій вміст відео.

Додайте виклики до дії

Швидше за все, ви створюєте відео YouTube, тому що ви хочете, щоб люди зробили щось після перегляду. Навіть якщо у вас є розважальний канал, потрібно, щоб користувачі сподобалися та підписалися на ваші відео.

Використовуйте анотації для додавання викликів до вашого відео. Для місцевих підприємств це може бути зателефонувати за номером телефону або натиснути посилання та відвідати веб-сайт (обидва ці файли, можливо, будуть включені в опис вашого відео, крім того).

Якщо у вас є місцеві бізнес-сфери послуг і намагаються отримати ваш рейтинг відео в Google заради генерування потенційних клієнтів, ви можете навіть розглянути питання про введення номера телефону в назву вашого відео після вашого ключового слова. Це дає змогу зателефонувати безпосередньо з пошуку Google.

Йти жити

Існує ряд доказів того, що Google підтримує живі події, коли йдеться про ранжування відео YouTube у результатах пошуку.

Щоб скористатися цим упередженням, ви можете взяти два різних маршрути.

 1. По-перше, ви можете зробити подію в прямому ефірі через Google Hangouts. Налаштуйте подію з усіма основами відео SEO, які ми обговорювали протягом всієї статті, і записуйте себе виступаючими або даючи презентацію. Після того, як трансляція буде завершена, вона буде автоматично опублікована на YouTube (просто не забудьте встановити її для громадськості).
 2. Зрозуміло, що не всі можуть почувати себе комфортно. На щастя, для цього є обхідний шлях. Ви можете попередньо записати своє відео, створити подію в прямому ефірі на YouTube і передати відео на YouTube, як якщо б воно використовувалося за допомогою програмного забезпечення Wirecast .

YouTube має набагато ширші реалізації, ніж публікування та перегляд смішних кішки. Ви можете отримати деяку реальну вартість бізнесу від створення та ранжування відео YouTube. Вам просто потрібно знати, як підійти до відео SEO. А тепер ви робите.

Отже, як ви дійсно займаєтеся рейтингом відео?
Мають вони навіть сантехніки в місті Buford, Вайомінг?
Отже, як виявити ключові слова, які люди фактично шукають?
Чи можете ви зробити більш глибоким?
Люди коментують це?
Чи підписалися користувачі на ваш канал після перегляду?
Люди діляться ним?
Вони клацають великі пальці вгору або вони клацають великі пальці вниз (не так добре)?
Звучить просто, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения