З чого складається робота SEO фахівця?

 1. Побудова посилальної маси
 2. Оптимізація сторінок, аналіз ключових слів і аудит сайту
 3. Звичайний робочий день SEO фахівця

Даний пост написаний для тих, хто зайнятий у SEO індустрії, якщо ви не цікавитеся SEO, то пост може виявитися трохи нудним і незрозумілим

Даний пост написаний для тих, хто зайнятий у SEO індустрії, якщо ви не цікавитеся SEO, то пост може виявитися трохи нудним і незрозумілим. Розглянемо робочий день фахівця з просування сайтів в буржунете.

Tim Grice:

Мене дуже часто просять написати пост про "один день життя SEO консультанта "Або" про роботу в SEO агентстві ", І це зрозуміло, адже, останнім часом інтерес до індустрії зріс в рази і люди бажають знати більше.

Я думаю, що основною проблемою написання даного поста буде те, що у кожного агентства, у кожного SEO консультанта і у кожної корпоративної SEO команди є свої підходи до роботи. Та й до кожного клієнта потрібен особливий підхід, окремі рішення в залежності від доступних засобів. Деякі клієнти бажають просто раз на місяць бачити звіти, інші навпаки - активно беруть участь в процесі.

Отже, в цьому пості я постараюся чесно розповісти про роботу в Branded3 , Звичайно, деякі речі в інтересах компанії я розкривати просто не можу, але я постараюся якомога ближче познайомити вас з розподілом обов'язків, процесів і розповісти про структуру.

Побудова посилальної маси

Я думаю почати краще з розповіді про нарощування посилальної маси. Команда відповідальна за це є свого роду стовпом SEO кампанії і в неї входять далеко не спамери, які прагнуть запхати свою посилання в будь-який зручний місце. Наша команда видобуває тільки якісні посилання.

Щотижня ми проводимо збори, де обговорюємо стратегії видобутку посилань , шукаємо нові шляхи видобутку посилань . Якби ми просто хотіли спамити інтернет - ми б просто заплатили кілька сотень доларів і все. Ми не ставимо такої мети перед собою, і якщо ви вважаєте себе дійсно хорошим SEO фахівцем ви повинні піклуватися про якість послуг.

Коли ми обдумуємо стратегію побудови посилальної маси для чергового клієнта ми задаємося наступними питаннями:

 • А що є у нашого клієнта, для залучення беклінків?
 • Чи доведеться що-небудь створювати для залучення беклінків?
 • Який тип сайту релевантний продукції нашого клієнта?
 • Які інші продукти значимі для нашого клієнта?
 • Які зусилля доведеться докласти для просування?
 • Яка конкуренція?

Нам вдалося створити цілий SEO відділ , Залучений в роботу, для того, щоб бути якомога креативніше. Ми проводимо збори щотижня, де обговорюємо роботу з посилальними масами кожного клієнта і розробляємо нові ідеї.

Кілька слів про методи ...

Я знаю, що після прочитання нижчезазначених пунктів ви задасте питання "хмммм, методи = покупні посилання ??? "

Я не збираюся вступати в дебати з вами, а скажу наступне, якщо посилання схожа на оплачену посилання, то її все одно знецінять, неважливо були заплачені гроші чи ні. Якщо у мене є друг, і я попросив його послатися на мій сайт в розділі "друзі блогу", посилання буде все одно прирівняна до платної, тому що в цьому списку друзів знаходиться ще 20 таких же посилань.

Тому, на питання про методи нарощування посилальних мас я відповім просто - будьте розумнішими.

Зазвичай наша команда робить такі кроки:

 • аналіз конкуренції
 • Розробка вірусного маркетингу і його виконання
 • Створення нових і підтримку старих партнерських відносин
 • Розміщення релевантних посилань після узгодження з клієнтами
 • Надання звітів, главі відділу, по позиціях, отриманим посиланнях і іншим якісним деталям.

У нас встановлені суворі вимоги для сторінок, де ми збираємося розмістити посилання:

Очевидно, що все сказане вище, носить загальний характер, але це може дати вам загальне уявлення про те, на що ми звертаємо увагу при роботі з посиланнями.

Ми завжди попереджаємо нашу команду про те, щоб вони не розміщували посилання в каталогах посилань, покупних статтях, прес-релізах не тому, що ці посилання не приносять користі, а тому, що піклуємося про свою репутацію . Ми намагаємося добувати якісні посилання, схожі на ті, що залишають користувачі. Так само у нас є ряд своїх методів просування.

Оптимізація сторінок, аналіз ключових слів і аудит сайту

Мої партнери, як і я, віримо в те, що оптимізація сторінок впливає на ранжування сайту і відповідно трафік.

У нас є окрема команда, що займається оптимізацією контенту і сторінок клієнтів. Завдання, які їм даються дуже різноманітні, але основною метою завжди є повна оптимізація сторінки під певні ключові слова.

Зазвичай аудит сайту сайту полягає в наступному:

 • Аналіз ключових слів
 • Оптимізація сторінок - повна оптимізація кожної сторінки сайту
 • Аналіз структури сайту
 • Оптимізація структури URL
 • Внутрішня перелінковка
 • вивчення контенту

Звичайно, все залежить від побажань клієнта, але перед тим як почати просування сайту нового клієнта, ми завжди проводимо повний аудит сайту.

Наша команда, що займається оптимізацією контенту дуже тісно працює з PPC кампаніями, для того, щоб переконатися в цінності ключових слів і виміряти кількість очікуваного трафіку. Буває таке, що коли ми не зацікавлені в PPС, ми просимо клієнта дати доступ до кампанії Google Adwords .

PPC

На Branded3 ми класифікуємо себе фахівцями в органічному пошуку, але іноді ми так само користуємося і PPC кампаніями.

Нашими цілями, як агентства PPC кампаній, як і багатьох інших схожих агентств, є зниження вартості кампанії для клієнтів і збільшення CTR. Ми постійно працюємо над сервісом, видаляючи невигідні ключові слова, збільшуючи якість майданчиків для розміщення реклами, що дозволяє максимально збільшити ефективність клієнтських кампаній.

Також щотижня, ми проводимо збори з приводу PPC, що дозволяє нам швидко вирішувати накопичені проблеми чи питання.

Головною платформою є Google Adwords, але ми так само використовуємо рекламні можливості Facebook і MSN.

безліч зустрічей

Так, Branded3 не відрізняється від інших агентств - весь календар забитий різними зборами:

 • Звіти про клієнтів
 • Аналітика трафіку і конверсій
 • Розширення бізнесу
 • Рішення важких проблем
 • Робота з персоналом, вислуховування кожного
 • Зустрічі з кожною командою окремо
 • Підготовка кадрів

Може здатися, що ми більше радимося, ніж працюємо, але це не так. Щільна робота з персоналом і клієнтами - важлива складова успіху в бізнесі. Такі зібрання допомагають нам розставляти пріоритети наших дій, планувати і здійснювати. У неформальній обстановці кожен може вільно висловити свої ідеї і думки і дуже часто ми брали ідеї для розвитку саме звідси. Такі зібрання постійно тримають вас в курсі роботи з клієнтами.

Звичайний робочий день SEO фахівця

Звичайний день будь-якого, зайнятого в онлайн маркетингу, залежить від посади, клієнтів, з якими ведеться робота і від роду роботи (в агентстві, в команді , Незалежний консультант).

Особисто я займаю посаду глави команди просування в пошукових системах на Branded3 і зараз познайомлю вас з моїм звичайним робочим днем:

8:15 - В цей час я вже в офісі, однак деякі мої колеги вважають по-іншому 8:15 - В цей час я вже в офісі, однак деякі мої колеги вважають по-іншому . Перша година я витрачаю на перегляд термінових завдань і читання листів - саме ця робота планує весь день і забезпечує мене роботою. Іноді це можуть бути такі прості завдання як розсилка e-meil, а іноді більш серйозні - аналіз проблем з індексацією, з'ясування причин серйозного відкату в позиціях і встановити все це потрібно в найкоротші терміни.

10:00 - Зустріч з кожним членом команди, обговорення ситуації з його клієнтом і обстановки в загальному. Ми обговорюємо приблизно наступне:

 • посилання
 • трафік
 • вірусний маркетинг
 • нові ідеї
 • приблизний план дій на місяць

Так само ми обговорюємо всі потенційні проблеми або запити клієнтів, які можуть виникнути.

12:00 - Обід !!! Зазвичай я купую "Fish & Chips" і проводжу час за робочим місцем.

13.00 - Після обіду я вважаю за краще зайнятися посиланнями, виділяючи тих клієнтів, яких потрібно терміново просунути до певного місяця. На основі цього я починаю шукати партнерів. Я вважаю, що кожен глава SEO відділу повинен постійно контролювати ситуацію самостійно, для того, щоб не тільки відточувати свої навички, а й краще розуміти проблеми SEO консультантів і аналітиків.

14:30 - Я повертаюся до списку завдань і починаю виконувати їх. Вибір проблеми для її вирішення так само залежить від її складності і витрат часу: вирішення проблеми з оптимізацією сторінок, рішення для кампаній вірусного маркетингу, рекомендації розробці сторінок, робота з Google Analytics , Робота з PR кампаніями. Це всього лише невеликий список того, чим доводиться займатися. Саме тому я люблю свою роботу - постійна робота з різноманітними проблемами.

16:30 - від 30 хвилин до години я перевіряю прогрес, зроблений командою за день. Перед нами не стоїть певного завдання домогтися певної кількості отриманих посилань, але я буду радий побачити 2 дійсно якісні посилання, ніж 10 низькосортних.

17:00 - 17:30 - В кінці кожного робочого дня я хочу бути впевнений в майбутньому дні. Тому, я перевіряю записи в щоденнику і завдання на наступний день.

Звичайно я роблю багато іншої роботи і часто затримуюся в офісі, але цього буде достатньо тим, хто бажав побачити робочий день SEO фахівця.

MyOST

: В принципі робота звичайного seo-фахівця в рунеті вкрай монотонна, адже багато сеошники займаються в своїй основі - тільки посиланнями. Цей процес повинен бути хоч від частини, але автоматизований. Так, руками теж потрібно багато робити, але це аналітична робота, яка дозволяє виробляти правила, а далі своє бере автоматизація, яка на основі цих рекомендацій буде виконувати рутинну роботу.

Хоча хтось може посперечатися, що руками і тільки руками - буде якісніше. Все б нічого, але це можливо зробити для 1-2-3 проектів, але не тоді, коли проектів десятки. Наприклад я переглядаю кожен сайт детально тільки в певної цінової категорії, перед тим як розмістити там посилання, а все що нижче цієї цінової планки - робиться на автоматі, хоча раз на тиждень вносяться корективи після ручного перегляду ресурсів і аналізу випали після апдейтів сторінок з посиланнями.

В результаті - економиться купа часу, яка присвячується на дійсно потрібні справи. Тим більше на сьогоднішній момент і так вистачає відволікаючих чинників, таких як дзвінки потенційних клієнтів, консультації клієнтів, які вже знаходяться на просуванні.

Звичайно - найпродуктивніший час, коли дійсно можна зайнятися аналізом ситуації, подумати про стратегію розвитку, це час з 23 до 2 години ночі. Напевно це звичка, але дійсно, коли ніхто не заважає - мозок працює в рази краще, немає ні сторонніх шумів, ні відволікаючих чинників.

Я розумію, що не кожен читач блогу є SEO фахівцем, але я сподіваюся даний пост був цікавий і корисний.

джерело: Working in Search - How We Deliver Results at Branded3 .

Переклад: SEOM.info . Коментарі: MyOST .

Чи доведеться що-небудь створювати для залучення беклінків?
Який тип сайту релевантний продукції нашого клієнта?
Які інші продукти значимі для нашого клієнта?
Які зусилля доведеться докласти для просування?
Яка конкуренція?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения