Замовити seo текст для сайту - правильний сео копірайтинг

 1. Написання seo текстів - особливості і правила
 2. Як заповнювати мета-теги сторінки правильно
 3. метатег тайтл
 4. метатег дескріпшен
 5. Мета-тег keywords
 6. Як писати seo тексти, щоб це приносило результат
 7. SEO аналіз тексту онлайн

Ми добре оптимізуємо тексти під пошукові системи, тому їх люблять Google і Yandex.

Seo текст - це текстовий контент, в якому використані принципи пошукової оптимізації та враховані побажання пошукових систем. Як наслідок він значно краще ранжируется пошуковими системами.

Seo копірайтинг тексту - безпосередній процес оптимізованого контенту. Він вимагає знань і умінь, які допомагають досягти кращого результату.

Що це означає? Люди завжди забивають в пошуковий рядок деякі слова або фрази (ключові слова або ключові слова). А якщо текст пишеться без звернення уваги на них, то він може бути затребуваний тільки на веб-ресурсі з дуже великою відвідуваністю. А якщо ви тільки створили сайт і написали кілька статей без знання правил seo оптимізації текстів, то результати будуть дуже низькими.

Інший важливий аспект пошукової оптимізації текстового контенту - використання мета-тегів. До них відносяться тайтл (title), дескріпшен (descriprion) і ключові слова (keywords). Для пошукових роботів вони є візитною карткою тексту, де описується його зміст. Якщо ви просто наповнюєте свій сайт і не використовуєте ці теги, то просуватися буде дуже складно. Про них ми детально розповімо нижче.

І нарешті, текст повинен бути унікальним, структурованим і грамотним. Це вже аксіоми.

Якщо у вас немає бажання і часу розбиратися у всіх тонкощах створення оптимізованих текстів, але ви хочете замовити seo тексти для свого сайту - напишіть нам і ми запропонуємо оптимальні умови.

Отже, головні характеристики seo тексту:

 • використання ключових слів в оптимальній кількості;
 • зміст правильних мета-тегів;
 • унікальність, грамотність і структурованість.

Тому ми створюємо seo тексти, які містять ключові слова і допомагають підніматися вашому сайту в топ-видачі.

Написання seo текстів - особливості і правила

Перед написанням сео-тексту будь-якої тематики необхідно зібрати згадані ключові слова. Це дозволяють зробити спеціальні сайти, а також такі сервіси як Keyword Planner від Google і WordStat від Yandex. Ключові слова діляться залежно від популярності (конкурентності) на три типи: високочастотні, середньочастотні і низькочастотні. Ми розповімо про їх особливості в окремій статті.

Якщо говорити простими словами, то вся суть seo оптимізації тексту полягає в тому, щоб правильно розподілити підібрані ключові слова по всьому тексту і при цьому зберегти потрібний баланс. Дуже погано використовувати занадто багато ключових слів в тексті. Надлишок таких фраз називається переспамом і сильно не подобається пошуковим системам. Результат переспама може бути навіть гірше, ніж якщо статтю не оптимізувати зовсім. Пошуковики знають про хитрощі авторів і зробили для обчислення прийомів SEO спеціальні фільтри, які визначають занадто велика кількість ключових слів.

На жаль, SEO - це неточна наука, і ніхто вам не дасть готових рецептів, одна і та ж стратегія може відрізнятися для контенту різних напрямків. Варто розуміти, що оптимізатори - конкуренти пошукових систем. Адже завжди можна замовити рекламу у Гугла або Яндекса і потрапити на перші місця видачі. Але в довгостроковій перспективі seo-оптимізація текстів окупається в рази.

Як заповнювати мета-теги сторінки правильно

Нагадаємо, що є три мета-тега важливих для просування тексту:

 • Тайтл (title) - заголовок;
 • Дескріпшен (description);
 • Кейвордс (keywords).

Сеошние мета-теги виконують дві функції:

вони відображаються в пошуковій видачі

вони відображаються в пошуковій видачі

1 - тайтл, 2 - дескріпшен. Якщо ви не заповните їх, то пошукова система сама підбере для видачі самі підходяще, на її думку, зміст (не факт, що вигідне для вас).

І допомагають пошуковикам визначити, про що текст.

Ми більш детально розповімо про мета-тегах в розділі «Оптимізація» нашого блогу. А тут наведемо лише найважливіші вимоги до них.

метатег тайтл

Що таке тайтл? Перш за все це заголовок, який відображається в сніпеті пошукової видачі.

Він повинен включати не більше 70 символів з пробілами та містити головний ключ, під який оптимізується текст. Наприклад, якщо ви пишете про те, що таке seo-тексти, то заголовок може виглядати так (головний ключ тут seo-тексти):

«Що таке seo-тексти і як вони впливають на просування вашого сайту».

Дуже добре, якщо основний ключ знаходиться якомога ближче до початку title.

метатег дескріпшен

Містить вижимки або короткий опис тексту. Він не повинен включати інформацію, якої немає в тексті. Просто коротко розкажіть читачам, про що ваша стаття.

Рекомендована кількість символів в дескріпшене - 145-165 з пробілами. Хоча недавно google розширив це кількість, рекомендуємо орієнтуватися саме на цю вимогу, оскільки Яндекс ще нічого не поміняв.

Мета-теги краще складати, коли текст вже готовий і ви маєте цілісне уявлення про нього. Якщо в CMS вашого сайту немає полів під сеошние мета-теги, попросіть свого програміста їх створити або дізнайтеся, як вони додаються самі.

Мета-тег keywords

Сьогодні багато фахівців стверджують, що тег «ключові слова» не має значення. Хоча є і протилежна думка про те, що Яндекс все ще звертає на них увагу. Тому прописати ключові фрази буде не зайвим. 5-6 кейвордов буде цілком достатньо.

Як писати seo тексти, щоб це приносило результат

Сам seo текст оптимізують впровадженням в нього ключових слів в правильних пропорціях. Є кілька аксіом, які визнає переважна більшість вебмайстрів.

Отже, правильний сео текст повинен відповідати наступним вимогам:

 • Головний ключ слід використовувати в заголовку статті H1, допустимо в непрямому входження;
 • Головний ключ повинен міститися в одному з двох перших пропозицій матеріалу в прямому входження;
 • Бажано використовувати основний ключевик також в одному або декількох заголовках рівня H2;
 • Потрібно намагатися повністю задовольнити запит читача і дати йому всеосяжну відповідь на свою тему, наскільки це можливо;
 • Крім ключових фраз написання сео текстів вимагає використання синонімів і основних понітій, які відносяться до теми (це більше відноситься до lsi-копірайтингу, який є одним із різновидів оптимізації контенту);
 • Не варто переспамлівать статті надлишком пошукових фраз, оскільки це часто обертається санкціями для сайту;
 • Залежно від обсягу seo тексту, в ньому використовується 5-7 ключових слів. Вони можуть відрізнятися між собою, але бажано, щоб їх об'єднувала спільна канва матеріалу;
 • Використовувані ключі повинні бути розподілені по тексту пропорційно;
 • Текст повинен бути унікальним на 95-100%.

Унікальність seo тексту - технічна характеристика, яка позначає розбіжність з вмістом інших матеріалів, які проіндексовані пошуковими системами. Її можна перевірити, вставивши статтю в поле сайту перевірки на плагіат, наприклад, text.ru .

Більше про унікальність ви можете дізнатися в нашій окремій статті.

SEO аналіз тексту онлайн

На око дуже складно сказати чи правильно ви використовували SEO-прийоми при створенні контенту, тому копірайтери аналізують зміст своїх творів за допомогою спеціальних сервісів.

Їх дуже багато, а деякі мають платну підписку. Один з найпростіших і якісних сервісів - Advego .

Зазвичай такі сервіси визначають важливі параметри текстів:

 • воду;
 • заспамленності;
 • Академічну нудоту;
 • Нудоту по слову.

Ви можете почитати про всіх цих характеристиках в статтях нашого блогу. З рекомендацій виділимо, що бажано уникати частоти по слову більше 3% і академічної нудоти більше 8%. Але все це спірні моменти.

Seo аналіз тексту - велика майстерність, яке спирається на теоретичні знання та практичні навички.

Сподіваємося цей короткий екскурс допоможе вам краще зрозуміти специфіку створення оптимізованого контенту. Якщо ж ви хочете замовити seo тексти - ми виконаємо будь-яке ваше завдання в кращому вигляді!

Що це означає?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения