Заповнення анкети на візу в США (DS-160): покрокова інструкція

 1. Загальні відомості
 2. Що таке DS-160
 3. Зразок заповнення анкети
 4. Початок роботи. Вибираємо місце здачі документів
 5. Крок 1. Отримуємо номер анкети
 6. Крок 2. Персональна інформація
 7. Крок 3. Персональна інформація-2
 8. Крок 4. Контакти
 9. Крок 5. Паспорт
 10. Крок 6. Відомості про поїздку в США
 11. Крок 7. Відомості про попутників
 12. Крок 8. Дані про попередні поїздках в США
 13. Крок 9. Відомості про запрошує стороні
 14. Крок 10. Відомості про сім'ю: Батьки / Родичі
 15. Крок 11. Відомості про сім'ю: Чоловік / Дружина
 16. Крок 12. Дані про рід діяльності: роботі, навчанні і т. Д.
 17. Крок 13. Дані про минуле місце роботи / навчання
 18. Крок 14. Додаткова інформація про сферу діяльності
 19. Крок 15. Персональні дані і безпеку
 20. Крок 16. Відомості про людей, які можуть підтвердити інформацію
 21. Крок 18. Фотографія
 22. Крок 19. Перевірка
 23. Крок 20. Підпис та відправка
 24. На завершення

Росіянам для поїздки в Сполучені Штати обов'язково потрібно отримати візу . Зробити це можна самостійно, звернувшись до консульського відділу Посольства США та пройти співбесіду в Москві або в консульствах, представлених в інших регіонах країни.

пройти співбесіду

Загальні відомості

Оформлення візи в США має дещо інший порядок, відмінний від того, до якого звикли наші громадяни, отримуючи виїзне дозвіл, наприклад, в країни Євросоюзу.

 1. Основне завдання - дізнатися, як заповнити анкету на візу в США, яку потрібно знайти на сайті Державного департаменту. Заповнюється вона онлайн, з неї співробітники Посольства зможуть отримати всі відомості про людину, що бажає в'їхати на територію Америки.
 2. Після відправки заяви на візу в США, збережіть і роздрукуйте штрихкод, який з'явиться на сторінці підтвердження заповнення і відправки анкети.
 3. Далі слід сплатити консульський збір. Зробити це можна за допомогою електронної карти онлайн або в відділеннях банків і Пошти Росії. Квитанцію про оплату потрібно зберегти разом з роздрукованим штрихкодом анкети.
 4. на порталі https://cgifederal.secure.force.com/ потрібно зареєструватися і записатися на консультацію. Для цього в спеціальному розділі введіть дані свого паспорта, номер квитанції про оплату збору, номер анкети. Через деякий час на електронну пошту прийде лист із зазначенням часу і дати зустрічі.
 5. У зазначений день є на співбесіду, взявши з собою запрошення, фотографію на візу , Сторінку з номером-штрихкодом анкети, квитанцію, закордонний паспорт - діючий і, якщо є, старі.
 6. У Посольстві проходите дактилоскопічну експертизу, здаєте документи, в тому числі, довідку з місця роботи , Іноді може знадобитися зустріч з консулом. При позитивному рішенні оформлені документи будуть доставлені кур'єром на вашу адресу.

Головна особливість надання документів, в тому числі і анкети на американську візу, полягає якраз у правильному заповненні всіх пунктів заяви, для цього потрібно знати, як виглядає американська віза і де вказано номер .

Анкета на візу в США повинна містити тільки вірні відомості - якщо співробітники Консульства помітять неточності і недостовірність інформації, в візі буде відмовлено.

Що таке DS-160

На візу США анкета DS-160 це обов'язкова форма, яку заповнює і відправляє кожен бажаючий отримати неімміграційні візи в США. Заповнити та надіслати її можна тільки через Інтернет.

Вся інформація в анкеті на візу в США повинна бути переведена на англійську мову. Час роботи з заявою на ресурсі обмежена 20 хвилинами. Через це у багатьох виникають труднощі з тим, як правильно заповнити анкету, якщо рівень володіння мовою недостатньо високий.

Однак якщо уважно слідувати зразком заповнення анкети, то можна зробити це самостійно. До того ж можна спочатку завантажити бланк заяви на візу до себе на комп'ютер, заповнити анкету ds, а потім перенести відомості в цифрову версію на сайті.

Щоб прискорити процес і не відволікатися під час введення інформації, підготуйте всі необхідні документи і покладіть поруч. Вам знадобляться:

 • паспорта - загальногромадянський і закордонний;
 • старий закордонний паспорт, якщо в ньому були візи в США;
 • фотографія в електронному вигляді, розміром 600х1200 dpi;
 • дипломи і свідоцтва про освіту;
 • довідки і свідоцтва про шлюб, розлучення, про народження дітей - будь-які документи, що підтверджують сімейний статус;
 • військовий квиток;
 • відомості про місце роботи, займаної посади і т. д.

Наявність під рукою цих паперів допоможе скоротити час заповнення анкети на візу в США.

Якщо оформляється віза в США для дітей, то на дозвіл для дитини окремо заповнюється DS-160 анкета.

При введенні даних не забувайте час від часу створювати анкету після кожного розділу - це допоможе не втратити її, в разі якщо час закінчиться, а заповнення форми ds не буде завершена.

Зразок заповнення анкети

Форма DS-160 на російській мові не заповнюється, однак якщо в правому верхньому куті на сторінці ви зміните мову з англійської на російську, то при наведенні курсору на будь-яку фразу під нею з'являється переклад на російську.

Початок роботи. Вибираємо місце здачі документів

Заповнення анкети на візу в США відбувається в кілька етапів.

На головній сторінці, відразу після того, як ви потрапили на сайт, потрібно вибрати країну і місто, в якому є представництво американського Посольства. Трохи нижче в віконце вводимо цифровий і літерний код.

Після, на цій же сторінці, тиснемо на червону плашку з текстом: START AN APPLICATION ( «Приступити до заповнення заяви»), з чого і почнеться заповнення форми ДС-160.

Крок 1. Отримуємо номер анкети

Отримуємо номер анкети

На наступній сторінці доступний код заяви. Він розміщений справа вгорі: Your Application ID is, під ним знаходиться посилання на сторінку, де можна буде роздрукувати сторінку з номером підтвердження здачі анкети.

На цій же сторінці буде запропоновано відповісти на контрольне запитання. Його можна вибрати із запропонованих в списку.

Потім можна натиснути на кнопку CONTINUE. Потім можна натиснути на кнопку CONTINUE

Крок 2. Персональна інформація

Персональна інформація

Всю інформацію про себе заповнюємо по закордонному паспорту. Навіть якщо в паспорті дані введені з помилкою, заповнюємо заяву так само, як в документі.

На цій сторінці майже вся інформація вводиться англійською. На допомогу для російськомовних користувачів будуть запропоновані підказки російською мовою - їх можна отримати, підвівши курсор до слова.

У графі Full Name In Native Alphabet вводимо своє повне ім'я по-російськи, кирилицею.

Тут же заповнюються дані про сімейний стан і відомості про місце і час народження.

Заповнивши всі графи, натискаємо на плашку Next: Personal 2. Не забуваємо час від часу натискати на кнопку SAVE.

Крок 3. Персональна інформація-2

Персональна інформація-2

Продовжуємо вводити в анкету DS-160 на візу в США дані про себе. Пишемо відомості про національність і громадянство.

У графі National Identification Number записуємо номер свого російського внутрішнього паспорта.

Наступні графи відносяться до тих, хто вже був в США, - в них вносяться відомості про наявні SSN і TIN-картці. Якщо їх у вас немає, ставте галочку поруч з Does Not Apply.

Переходимо до наступного розділу.

Крок 4. Контакти

Контакти

Сюди вводимо свою адресу і номери контактних телефонів. При заповненні анкети на візу в США за формою DS-160 важливо дотримувати правильну послідовність написання адреси. У російській і американському варіантах вона різна.

Спочатку треба писати номер будинку, потім вулицю, після цього тільки номер квартири.

Рядок Street Address (Line 2) * Optional для отримання візи в США заповнюється опціонально: якщо весь адреса не вмістився на першому рядку, її можна залишити порожній.

Після цього пишете назву міста, потім поштовий індекс і держава.

Поштова адреса необхідно вказати, якщо він не збігається з домашньою адресою.
Для цього в графі Is Your Mailing Address the same your Home Address ? вибираємо відповідь NO, і далі вводимо поштову адресу за тією ж схемою, що і домашній.

Потім заповнюємо поля з інформацією про телефони, записуємо номери в такому порядку:

 • основний - мобільний, домашній або будь-який інший, за яким з вами найлегше зв'язатися;
 • додатковий - ще одні номер для зв'язку, якщо з якихось причин основний буде він перебуває за межами
 • службовий телефон.

В кінці сторінки в спеціальному полі Email Address пишемо електронну адресу.

Крок 5. Паспорт

Паспорт

На цій сторінці буде потрібно вводити дані про закордонний паспорт. Вид паспорта вибираємо регулярний, номер його записується без пропусків; країна, що видала документ - вибираємо RUSSIA. Потім вводимо дані про те, де видано паспорт і на який термін.

Останнє запитання Have you ever lost your passport or had one stolen ? ( «Чи був паспорт загублений або вкрадений?») - вибираєте правильну відповідь, але краще вказати NO.

Крок 6. Відомості про поїздку в США

Відомості про поїздку в США

Тут заповнюються дані про майбутній візит. Вказується його мета, статус візи , Плановані заходи, дата поїздки і термін перебування.

Наступні пункти присвячені адресою місця перебування. Потрібно вказати повністю адресу, за якою передбачається проживати в Штатах під час поїздки. Крім нього необхідно ввести повні дані тієї особи (як фізичного, так і юридичної), яке бере на себе витрати по поїздці.

Крок 7. Відомості про попутників

Відомості про попутників

Якщо ви відправляєтеся в США поодинці, то в першій же графі на сторінці вибираєте відповідь NO. В іншому випадку заповнюємо всі поля.

Вказуються дані про тих, хто супроводжує в поїздці: прізвище, ім'я, по батькові, а також ступінь споріднення (якщо це родичі), дружні або партнерські відносини.

Крок 8. Дані про попередні поїздках в США

Дані про попередні поїздках в США

Якщо при відповіді на питання про минулі відвідини країни ви відповіли ствердно, то далі потрібно ввести інформацію про останній візит в США:

 • дата поїздки;
 • термін перебування;
 • якщо є права американського зразка на керування транспортним засобом, потрібно вказати їх серію і номер, а також вибрати в списку назва штату, в якому видали документ;
 • відповісти на питання про видатних візах, вибрати YES / N О.

дата поїздки;  термін перебування;  якщо є права американського зразка на керування транспортним засобом, потрібно вказати їх серію і номер, а також вибрати в списку назва штату, в якому видали документ;  відповісти на питання про видатних візах, вибрати YES / N О

Далі заповнюється інформація про візи, які були видані раніше. Про те, чи такий категорії візу запитує заявник зараз, що і була оформлена в минулий раз, з якої держави робився запит, знімалися чи відбитки пальців і коли.

Слід відповісти на питання: чи були візи раніше анульовані, загублені або вкрадені, чи траплялися відмови у в'їзді і з якої причини, чи робилися заявником дії за запитом про імміграцію.

Крок 9. Відомості про запрошує стороні

На цій сторінці форми DS-160 надається інформація про осіб, які запрошують заявника в США.

Для навчальної візи вказуються дані закладу, що запрошує на навчання, для робочої візи - відомості про організацію, для гостьової поїздки - дані фізичної особи:

 • вказуються ім'я та прізвище фізичної особи;
 • найменування юридичної;
 • відносини між запрошує і заявником (вибираємо відповідь із запропонованих);
 • контакти запрошуючої сторони.

Після цього переходимо до заповнення інформації про своїх близьких.

Крок 10. Відомості про сім'ю: Батьки / Родичі

Спочатку заповнюємо відомості про батьків: окремо про батька і матері. Відповідаємо на питання, чи вони зараз в Сполучених Штатах?

Пишемо відповідь в наступній графі: про родичів в США, виключаючи батьків.

Якщо ви вказали свій сімейний стан, як «одружений / заміжня», то переходите до заповнення відомостей про дружину. В іншому випадку можна йти до розділу, присвяченому роду діяльності.

Крок 11. Відомості про сім'ю: Чоловік / Дружина

В цьому розділі анкети на візу в США вказуємо всю інформацію про свою другу половину:

 • пишемо повне ім'я (прізвище, в тому числі і дівочу, ім'я по батькові);
 • окремо ще раз заповнюємо графи про прізвища (дівоче вказуємо теж), ім'я та по батькові;
 • дату народження;
 • національність - вибираємо зі списку, за належністю до держави;
 • вводимо дані про місце народження (місто і країна) та адресу, відповідаємо на питання: чи збігається з вашим домашньою адресою, поштовою адресою, адресою контактної особи в США.

Крок 12. Дані про рід діяльності: роботі, навчанні і т. Д.

Якщо заявник на момент заповнення анкети не працює, то в списку можна вибрати відповіді «безробітний» або «домогосподарка» і далі заповнювати наступний розділ.

Всі інші повністю вводять дані про місце роботи або навчання:

 • найменування;
 • контакти;
 • середньомісячна зарплата;
 • які обов'язки виконуються співробітником.

Аналогічно заповнюються відомості про навчальний заклад.

Крок 13. Дані про минуле місце роботи / навчання

Якщо при відповіді на перше питання: «Працювали (вчилися) ви раніше де-небудь ще?», Ви відповідаєте позитивно, то заповнюєте розділ відомостями про попередні місця навчання або роботи. Якщо немає, то переходите до наступного розділу заяви.

Заповнюючи цю сторінку, потрібно буде вказати:

 • найменування підприємства, на якому ви працювали раніше;
 • його контакти;
 • посаду, яку ви там займали;
 • прізвище безпосереднього керівника;
 • його ж ім'я та по батькові;
 • дату початку роботи і звільнення;
 • обов'язки.

Якщо до цього ви працювали ще десь, потрібно натиснути на кнопку Add Another, і по тій же схемі написати про це місце роботи.

Аналогічно вводяться відомості про навчальний заклад з обов'язковим зазначенням спеціальності за дипломом.

Крок 14. Додаткова інформація про сферу діяльності

Тут вказуються додаткові дані про заявника та його зайнятості:

 • приналежність до клану або племені;
 • знання мов;
 • поїздки в інші країни протягом останніх п'яти років (якщо такі були, потрібно вказати країни);
 • співпраця з громадськими та благодійними організаціями;
 • досвід роботи в оборонній сфері;
 • відомості про службу в армії: терміни проходження, звання, спеціальність, рід військ.

Необхідно відповісти на питання і про приналежність до повстанських рухів або бойовим угрупованням.

Крок 15. Персональні дані і безпеку

Цей розділ складається з 5 частин. У ньому містяться питання про приналежність до терористичних угруповань, участі в терористичних актах і відомості про порушення закону, а також перенесені інфекційні захворювання. У всіх графах треба писати відповідь NO.

Крок 16. Відомості про людей, які можуть підтвердити інформацію

На цій сторінці потрібно вказати дані двох осіб, які могли б повністю підтвердити всю інформацію, яку ви вказали. Це можуть бути друзі або знайомі, але не члени сім'ї і батьки.

Дані вводяться за тією ж схемою, що і на попередніх сторінках.

Цей розділ анкети заповнюють тільки ті, хто чекає отримання студентської візи в США. У ньому вказується номер SEVIS, відомості про навчальний заклад, офіційна назва, спеціальність, за якою буде навчатися заявник, контактні дані та поштову адресу навчального закладу.

Крок 18. Фотографія

Фотографія

Майже всі основні пункти анкети на візу в США вже пройдені, залишилося завантажити фотографію. Помістивши її на сайт, дочекайтеся, поки система її перевірить.

Помістивши її на сайт, дочекайтеся, поки система її перевірить

Якщо все добре, повинна з'явитися напис: Photo passed quality standards. Потім продовжуємо завантаження фотографії та погоджуємося з її використанням.

Потім продовжуємо завантаження фотографії та погоджуємося з її використанням

Крок 19. Перевірка

Перевіряємо всі відомості, які ми вказали в анкеті з самого початку. Потім переходимо до її підписання.

Крок 20. Підпис та відправка

Підпис та відправка

Після того, як ви все перевірили і перейшли до цього розділу, на екрані з'являється код, що складається з букв і цифр, який потрібно ввести в спеціальне вікно.

Вводимо код і ставимо галочку, погоджуючись, що всі відомості, зазначені в анкеті DS-160, відповідають істині. Потім натискаємо на напис Sign and Submit Application.

Продовживши, ви опинитеся на сторінці з номером підтвердження про те, що ваша заява на візу прийнято і направлено на розгляд. Цю сторінку необхідно зберегти і принести з собою на співбесіду в Консульство.

На завершення

Заповнювати анкету треба на кожну людину окремо, таку ж заяву треба подавати на дітей, на кожну дитину - персональне заяву, навіть якщо вони вписані в паспорт батьків і їдуть разом з ними.

Анкета на візу в США - одна з найскладніших. Але якщо зібрати всі документи в одному місці, заздалегідь підготувати фотографії та слідувати інструкції щодо заповнення анкети, то цілком можливо впоратися з цим самостійно, маючи навіть базові знання англійської мови.

Якщо ж виникають якісь складнощі з тим, що писати в анкеті або з оформленням віз певної категорії, наприклад ділової або бізнес-візи , То завжди можна звернутися за допомогою до візових агентствам, які розберуть вашу ситуацію і допоможуть з оформленням документів.

«Чи був паспорт загублений або вкрадений?
Відповідаємо на питання, чи вони зараз в Сполучених Штатах?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения