Заробіток на Facebook - всі способи і розмір можливого доходу

 1. Можливості та цифри
 2. Способи заробітку на Facebook
 3. Основи заробітку на Facebook, покрокова інструкція
 4. Скільки можна заробити на Facebook
 5. Як заробити на бізнес-сторінці Facebook
 6. Що слід врахувати при створенні бізнес-сторінки на Facebook
 7. Рекомендації по розкрутці бізнес-сторінки на Facebook
 8. Заробіток на моментальних статтях в Facebook
 9. Заробіток на групах в Facebook
 10. Заробіток на лайок в Facebook
 11. Заробіток на рекламі в Facebook
#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

Можливості та цифри

Щоб заробляти на Facebook за допомогою реклами, вам потрібно мати цікаву, обговорювану сторінку з 10 000 передплатників мінімум.

 • Способи заробітку на Facebook
 • Основи заробітку на Facebook, покрокова інструкція
 • Скільки можна заробити на Facebook
 • Як заробити на бізнес-сторінці Facebook
 • Що слід врахувати при створенні бізнес-сторінки на Facebook
 • Рекомендації по розкрутці бізнес-сторінки на Facebook
 • Заробіток на моментальних статтях в Facebook
 • Заробіток на групах в Facebook
 • Заробіток на лайок в Facebook
 • Заробіток на рекламі в Facebook

У цій статті ми розберемося, як заробити на Facebook без вкладень і з ними. А ще розглянемо варіанти монетизації своїх акаунтів для отримання прибутку в довгостроковій перспективі.

Способи заробітку на Facebook

Як виявилося, монетизація власного облікового запису приносить прибуток, але не таку, як хотілося б. Ось це прикре непорозуміння ми постараємося виправити. Розглянемо, які способи заробітку ми можемо використовувати для отримання солідного прибутку.

 1. Лайки і репости. Сьогодні є маса майданчиків, яка збирає разом рекламодавців, готових платити вам за те, що ви поставите на їхніх сторінках лайки, зробите репости їх записів або вступите в групи.
 2. Бізнес-сторінки. Створивши кілька бізнес-сторінок, ви відкриєте перед собою масу можливостей: незліченна кількість передплатників, безкоштовні і платні інструменти просування, цільову аудиторію і продажу. Все це є вашим доходом.
 3. Тематична група. Трудомісткий процес, але з хорошим потенціалом. Розкрутивши одну групу за інтересами, можна отримати одразу кілька джерел доходу.
 4. Інтернет магазин. Є можливість організувати власний магазин і не витратити ні копійки. Вигідно для новачків і стартапів.
 5. Трафік. Якщо у вас є свій сайт, Facebook стане відмінним каналом для залучення на нього нового трафіку і підвищення продажів.
 6. МЛМ . Всі соціальні мережі давно окупували МЛМщікі. Facebook не став винятком. Більш того, продавати на ньому виявилося вигідно, легко і комфортно. А все завдяки розширеному функціоналу та можливостям просування.

А все завдяки розширеному функціоналу та можливостям просування

Основи заробітку на Facebook, покрокова інструкція

Для початку ми розглянемо найпростіший, але самий трудомісткий спосіб, як заробляють гроші в інтернеті без вкладень. Він підійде тим, хто тільки почав освоювати мережу.

 • Знайдіть свою нішу. Виберіть для себе цікаву тему: риболовля, полювання, жіночі Лайфхак та інше. Якщо не можете вибрати одну, беріть все.
 • Створіть тематичні акаунти. Під кожну цікаву тему потрібен свій аккаунт. Їх може бути безліч. Але в Facebook неможливо прив'язати кілька акаунтів до один телефонний номер і електронну адресу. Тому будьте готові до того, що під кожну обліковий запис необхідно зареєструвати новий поштовий ящик і, можливо, завести новий номер телефону.
 • Щодня розміщуйте в кожному з них цікавий контент. Залежно від тематики, постійно балуйте читачів чимось цікавим і корисним.
 • Використовуйте всі канали для залучення читачів. Тут не варто поспішати і додавати всіх підряд. Заходьте на подібні сторінки, коментуйте записи, намагайтеся налагодити контакти з передплатниками. Точно також використовуйте та інші соціальні мережі. Встановіть в своїх особистих профілях посилання на аккаунт в Фейсбуці і спілкуйтеся, залучаючи нових людей своєю відкритістю і харизмою. Звичайно, це довго. Але з іншого боку, ви привернете цільову аудиторію. А це теплі і лояльні клієнти, які принесуть вам дохід.

Скільки можна заробити на Facebook

Всім, хто задається питанням, чи можна заробляти на Фейсбук реальні долари, поспішаємо повідомити, що так, можна. Скільки? Залежить від вас і ваших старань. Для прикладу візьмемо такі цифри: у вас є три аккаунта, на які підписано 10 000 чоловік.

Рекламодавець готовий орендувати вашу сторінку під одне оголошення за 300 рублів на добу. На сторінці небажано давати більше двох рекламних оголошень, так як втрати будуть вище прибутку. Отже, два рекламних оголошення = 600 рублів в день.

3 сторінки по 600 рублів це 1800 рублів в день. Ну а тепер 1800 рублів множимо на 30 днів і отримуємо 54 000 рублів на місяць. І це тільки на рекламі. Звичайно цифри взяті умовні, так як вартість реклами різна. Тут вже як домовитеся. Та й сторінки повинні бути добре розкручені, а це займе багато часу (для безкоштовної розкрутки) або фінансових вкладень.

Як заробити на бізнес-сторінці Facebook

Як заробити на бізнес-сторінці Facebook

Бізнес в Фейсбук - чудова нагода не тільки підвищити продажі і заробити більше грошей, але і поліпшити свій імідж. Зараз ми з вами розберемо важливі моменти, які потрібно врахувати при створенні бізнес-сторінки і розглянемо способи її просування.

Що слід врахувати при створенні бізнес-сторінки на Facebook

Ми не будемо детально розглядати весь процес реєстрації, так як в Фейсбуці кожен крок супроводжується підказками, але хочемо звернути вашу увагу на пункт «Вибір категорії».

Ми не будемо детально розглядати весь процес реєстрації, так як в Фейсбуці кожен крок супроводжується підказками, але хочемо звернути вашу увагу на пункт «Вибір категорії»

Тут головне правильно вибрати тип сторінки. Від цього залежить її функціонал. Звичайно, поміняти категорію ви можете в будь-який момент і стільки раз, скільки необхідно, але кожна зміна - це втрата статістістіческіх даних.

Перед вами буде вікно з запропонованими категоріями. Ознайомтеся з ними.

 • Місцева компанія. Підійде для власників однієї торгової точки, розташованої за конкретною адресою. Цей тип сторінки - свого роду геовідмічування, покажчик вашого місця розташування для клієнтів. З її допомогою ви зможете залучати покупців, що знаходяться поруч з вами.
 • Компанія, організація або установа. Вибравши цей тип сторінки, ви зможете створити онлайн-магазин і приймати замовлення від своїх клієнтів через месенджер.
 • Бренд або продукт. Підходить для власників монобренду. Відмінний засіб для піару і просування нового товару на ринок.

У плані налаштувань, вирішувати вам, що залишати, що вимкнути. Зі свого боку, ми рекомендуємо обов'язково дозволити клієнтам писати вам повідомлення, залишати коментарі та відзначати себе на ваших фото (якщо ви плануєте постійно проводити масові заходи).

Рекомендації по розкрутці бізнес-сторінки на Facebook

Отже, сторінку ми створили, тепер її потрібно розкрутити, а інакше продажу через Фейсбук ні приносити вам очікуваного доходу. Як це зробити?

 1. Спілкуйтеся з аудиторією. Ваша сторінка не повинна виглядати як білборд «Купи». Вона повинна давати користь вашим читачам. Зробіть 80% свого контенту корисним і тільки 20 - рекламного характеру.
 2. Рекламуйте свої послуги в стрічці за допомогою платної реклами.
 3. Заходьте на сторінки конкурентів і проявляйте активність. Ні, не спамьте і не поливайте брудом інших. Висловлюйте свою думку. Діліться враженнями. Активні люди в соціальних мережах без уваги не залишаються.
 4. Дайте посилання на вашу бізнес-сторінку в особистому профілі. Зробіть це ненав'язливо.
 5. Якщо у вас є свій сайт або блог, розмістіть в ньому кнопку соціальних мереж і діліться свіжим контентом зі своїми передплатниками.
 6. Просіть клієнтів писати відгуки. Не бійтеся і не соромтеся робити це. Будьте відкритими.
 7. Використовуйте контекстну рекламу. Це, звичайно, дорого, але дає миттєвий ефект. Хоча варто бути готовим до того, що люди прийшли в такий спосіб не є цільовими (більшість), тому частина з них рано чи пізно відпише від вас.

Кращий варіант - це комплексне використання платного і безкоштовного просування. А ось в яких пропорціях, потрібно тестувати, так як аудиторія-аудиторії ворожнечу.

Заробіток на моментальних статтях в Facebook

Перш ніж монетизувати моментальні статті (Facebook Audience Network), розберемося, що це таке.

Якщо коротко, це інструмент, що дозволяє миттєво доносити контент до споживача за допомогою мобільних додатків. Створений він був, щоб вирішити проблему повільного завантаження постів в Фейсбук. У підсумку став додатковим джерелом доходу для багатьох бізнесменів.

Простіше кажучи, моментальні статті - ефективна CPA-мережу , Де вебмастера отримують гроші за розміщення в контенті реклами. Основна відмінність - тут не потрібно думати про банерах, розташуванні та інших дрібницях, тому що Facebook подбав про все заздалегідь. А тепер розповімо, як добувати трафік і заробити на цьому.

 1. Для монетизації миттєвих статей вам потрібна бізнес (FAN) сторінка. Як її створити, читайте вище.
 2. Реєструємося в Instantarticles.
 3. Якщо у вас кілька сторінок, виберіть одну, поставте галочку, що ви згодні з умовами і клікніть по зеленій кнопці.
 4. Налаштовуємо сторінку і пов'язуємо зі своїм сайтом. Для цього треба зайти на бізнес сторінку, знайдіть кнопку «Інструменти для публікації». У вікні послідовно натискаємо «Налаштування», «Інструменти», «Підключити сайт».
 5. У чорній рамці ви побачите HTML-код, який потрібно розмістити на своєму сайті в тезі <head>.
 6. Змініть стиль статей. Для цього на фан сторінці тисніть «Налаштування», «Стилі». Виберіть і збережіть відповідний.
 7. Перейдіть в WordPress Dashboard.
 8. Завантажте плагін Instant Articles for WP.
 9. Тисніть «Створити ID додаток». Дотримуйтесь інструкцій з налаштування.
 10. Після того, як ви зареєструєте новий ID, потрібно створити новий додаток, знову натиснувши на «Створити ID додаток». У випадаючому вікні прописуємо всі дані, які вимагає система і тиснемо «Зареєструватися зараз».
 11. Далі ви побачите панель, скопіюйте «App ID» і «App Secret» в текстовий файл (вони вам знадобляться трохи пізніше) і клікніть кнопку «Показати».
 12. Тепер тисніть «Налаштування», «Основне», «Додати платформу», «Веб-сайт», введіть URL у відповідне поле. Тисніть «Зберегти зміни».
 13. Поверніться до плагіну Instant Articles.
 14. Увійдіть в додаток використавши збережені «App ID» і «App Secret».
 15. Натисніть на «Вхід через Facebook».
 16. Після цього перед вами відкриються сторінки, якими ви можете керувати за допомогою цієї програми.
 17. Натисніть «Вибрати» на сторінці для розміщення моментальних статей.
 18. Перейдіть в «Open Advanced Settings now» і клікніть по стилю статті, який ви раніше редагували (крок 6).
 19. Натисніть на «Audience Network».
 20. Перевіряємо опцію «Опублікувати статті, що містять попередження».
 21. Для монетизації трафіку використовуйте плагін «Quick Adsense».
 22. Для заробітку вам потрібно зареєструватися в Facebook Audience.
 23. Перейдіть до «Інструментам для публікації», «Instant Articles Configuration», «Audience Network».
 24. Тисніть «Submit».
 25. Далі шукайте «Панель» і клацає по кнопці.
 26. Відкрийте «Facebook Audience Dashboard», «Placements», «Get Code».
 27. Скопіюйте «Placement ID».
 28. Перейдіть до «Instant Article Plugin».
 29. Помістіть «Placement ID» в «Audience Network Placement ID».
 30. Чекаємо схвалення адміністрації і починаємо отримувати перші гроші.

Чекаємо схвалення адміністрації і починаємо отримувати перші гроші

Заробіток на групах в Facebook

Заробіток на Фейсбуці справа приємна і нескладне. І прямо зараз ми опишемо вам вісім способів, як заробити на своїй групі.

 1. Група для перепродажу. Все що вам потрібно зробити, це створити співтовариство в популярній і актуальній темі, наприклад: меблі, краса, здоров'я, рецепти, бізнес, маркетинг та інше. Ви створюєте групу, оформляєте її, робите «живий», залучаєте цільових передплатників, а потім продаєте.
 2. файлообмінники . Ви створюєте фан сторінку популярного серіалу, заливаєте нові серії на файлообмінники. Розміщуєте книги, фанфики, додатки, пов'язані з серіалом і отримуєте дохід. Скільки можна заробити таким способом, розрахуємо: у вас є 10 000 передплатників, які перейдуть за посиланням і подивляться відео. З них 3000 осіб завантажать його. В середньому файлообмінники платять 5-10 доларів за 1000 переглядів. У день, тільки з відео, ви будете мати 15-30 доларів чистого доходу.
 3. Платна реклама. Якщо ваша група розкручена, ви можете здавати свою сторінку під рекламу. Але не варто цим зловживати. Інакше передплатники будуть йти від вас в інші аналогічні спільноти, де менше реклами.
 4. Партнерські програми . Розміщуйте посилання партнерок в своїй групі. Головне, щоб тематика партнерки збігалася з темою сторінки.
 5. Розробка програми. Це може бути гра, корисність. Щось, що подарує передплатникам гарний настрій і полегшить їхнє життя. Ви це можете зробити самі (якщо вмієте), або найняти фрілансера, який зробить це за вас.
 6. Реклама в власних додатках і іграх. Якщо ви створили свій продукт, розмістіть в ньому рекламу і отримуйте додатковий дохід.
 7. Інформаційний продукт. За допомогою груп ви можете продавати свої навички. Наприклад, якщо ви вишиваєте хрестиком, ви можете створити навчальний курс і навчити цьому всіх бажаючих. За гроші, звісно. Такий вид діяльності принесе вам солідний заробіток, а в перспективі може стати основним джерелом доходу.
 8. Влаштуватися працювати в Facebook. Для цього потрібно знати англійську на високому рівні і щось вміти робити. Про вакансії ви можете дізнатися на офіційному сайті соціальної мережі.

Заробіток на лайок в Facebook

Для тих, хто не хоче витрачати свій час на створення сторінки, її просування і розвиток онлайн-бізнесу, є більш простий, але менш прибутковий спосіб заробітку - виконання простих завдань за гроші на сервісах просування акаунтів соціальних мереж.

Хто буде платити? Молоді підприємці, які бажають розкрутити свою сторінку. За що будуть платити?

 • лайки;
 • репости;
 • Вступу в групи.

лайки;  репости;  Вступу в групи

А тепер розберемося, як заробити на лайок в Facebook. Для це вам потрібно:

 1. Зареєструватися на спеціальних сервісах;
 2. Внести платіжні реквізити для виведення грошей;
 3. Вибрати завдання;
 4. Виконати його;
 5. Надіслати звіт замовнику;
 6. Отримати винагороду.

А ось і список сервісів, на яких ви можете заробити прямо зараз.

 • QComment. Сайт для розкрутки доступних в рунеті соціальних мереж. Крім виконання простих завдань: поставити лайк або підписатися на сторінку, є можливість стати автором коментарів, постів і повноцінних оглядів для Фейсбуку і не тільки. Є система рангів. Оплата залежить від рангу автора. Для отримання дорогих завдань потрібно здати екзамен.За лайки платять від 40 копійок, за коментарі від чотирьох рублів. У день цілком реально заробити мінімальну суму виведення (100 рублів). Але для цього потрібно витратити багато часу (повноцінний робочий день). Зароблені гроші можна вивести на WebMoney або Яндекс.Деньги. Детальніше…
 • Smmok. Надійний сервіс. Платить від двох рублів за завдання. Завдань багато. Вибрати є з чого. Приємний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Навіть новачок розбереться в ньому швидко і вже з перших хвилин після реєстрації запрацює свої перші гроші. Виводити заробіток можна на WebMoney. Докладний огляд майданчика по засланні .
 • ФорумОк. Зручний сервіс. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Зароблені кошти виводяться на WebMoney. В середньому, за годину роботи, можна заробити до трьох доларів. Авторизація через кнопку Facebook. Детально про ForumOk читайте тут .

Заробіток на рекламі в Facebook

Щоб заробляти на Facebook за допомогою реклами, вам потрібно мати цікаву, обговорювану сторінку з 10 000 передплатників мінімум. В цьому випадку вам не доведеться шукати рекламодавців, вони будуть самі ставати до вас в чергу і платити гроші за те, щоб ви рекламували їх товари та послуги. Скільки ви будете заробляти? Зразкові цифри наведені вище.

Додати коментар

Вам сподобається

Скільки?
Як це зробити?
Хто буде платити?
За що будуть платити?
Скільки ви будете заробляти?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения