Заробіток Webmoney: де заробити Вебмані? ВІДЕО

 1. Як заробити гроші на Webmoney
 2. Де заробити Вебмані
 3. Види завдань на поштовика
 4. Дивіться відеоогляд роботи на WMmail:
 5. Дивіться відеоогляд роботи на Seosprint:
 6. Заробіток Webmoney на іграх
 7. Taxi Money: висновок 10 000 руб. (відео)
 8. Як заробити 100 $ на Вебмані
 9. Як заробити Webmoney на статтях
 10. Заробіток Webmoney в соц. мережах

На сьогоднішній день електронний гаманець  Webmoney  є самим популярним і затребуваним  електронним гаманцем  в Росії і в найближчому зарубіжжі

На сьогоднішній день електронний гаманець Webmoney є самим популярним і затребуваним електронним гаманцем в Росії і в найближчому зарубіжжі. З його допомогою ми регулярно здійснюємо в інтернеті покупки і оплачуємо самі різні послуги, а значить час від часу з'являється необхідність його поповнення, тобто ми регулярно вносимо на цей гаманець свої реальні гроші. АЛЕ УВАГА! Робити це зовсім не обов'язково, так як гроші на гаманець Webmoney можна не вносити, їх можна на нього заробляти в інтернеті .

Заробіток Webmoney цілком реальний і до того ж легко здійснимо.

Як заробити гроші на Webmoney

Заробити гроші на Webmoney зовсім не складно Заробити гроші на Webmoney зовсім не складно. Для цього зовсім не потрібно мати будь-які дуже специфічні вміння і знання, не потрібно мати колосального досвіду в чомусь, не потрібно працювати цілими днями безперервно (з ранку і до самого заходу нашого сонця).

Все що потрібно, щоб заробити гроші Webmoney на свій гаманець це вибрати найбільш цікавий проект по заробітку, що розглядається в даній статті і почати спокійно заробляти в свій вільний час. способів заробітку на Webmoney дуже багато, зараз давайте розглянемо кращі з них детальніше.

Де заробити Вебмані

Сайти-поштовики. Мабуть це один з найпростіших і загальнодоступних способів, щоб заробити собі гроші на Webmoney гаманець. Ідеально підходить для новачків інтернет-заробітків . Основу заробітку Webmoney на сайтах-поштовика складають два напрямки:

 1. прості кліки
 2. виконання завдань

Суть кліків в тому і полягає, що деякі рекламодавці запускають на сайтах-поштовика якусь рекламу, а потім проплачують її перегляд виконавцям. А люди, які хочуть заробити вебмані переглядають її за справжні гроші.

Суть виконання завдань полягає в тому, що інші рекламодавці розміщують на сайтах-поштовика свої різні завдання і платять виконавцям тобто нам з Вами гроші за їх правильне виконання.

Види завдань на поштовика

на сайтах-поштовика дуже багато різних завдань, але всі вони бувають декількох основних видів,

 • реєстрація (потрібно зареєструватися в будь-якому проекті);
 • реєстрація з активністю (потрібно не просто зареєструватися, але і здійснити будь-яку дію, отримати певний рівень в грі або заповнити профіль, наприклад);
 • написання різних відгуків і коментарів;
 • соціальні мережі (завдання пов'язані виключно з діями всередині соціальних мереж, для
 • виконання необхідно мати відповідний аккаунт);
 • Youtube (завдання пов'язані в основному з переглядом відеороликів);
 • установка програм і віджетів;
 • і мн. ін.

Ось всі основні види завдань на поштовика, але є й інші. Ви з легкістю підберете собі найбільш цікаві. Залишається додати, що на завданнях Ви зможете отримувати набагато більше, ніж на кліки, так як оплата тут набагато істотніше. Завдання досить прості, виконувати їх не складе ніяких особливих зусиль, навіть для новачків.

Щоб вибір завдань був побільше, користуйтеся послугами різних сайтів-поштовиків, але тільки надійних і перевірених, у яких ніколи не виникало ніяких проблем з виплатами заробітку Webmoney тим користувачам, які там старанно працюють. Розглянемо кращі сайти поштовики де можна заробити Вебмані:

Розглянемо кращі сайти поштовики де можна заробити Вебмані:

1. Wmmail - кращий сайт-поштовик з найширшими функціональними можливостями, але виводити гроші передбачена можливість тільки на Webmoney. Вартість завдань вельми різниться: від 0,01 $ до 15 $. Висновок від 0.1 $. є власна біржа статей і біржа рефералів.

Дивіться відеоогляд роботи на WMmail:

Дивіться відеоогляд роботи на WMmail:

2. Seosprint - тут просто дуже велике число завдань. У момент роботи над цією статтею я нарахував 21 тисячу завдань з оплатою від 20 копійок до 600 рублів. Проект молодше Wmmail, але також вкрай популярний. Відмінною особливістю є можливість виведення заробітку не тільки на Webmoney, а й на інші популярні платіжні системи:

Дивіться відеоогляд роботи на Seosprint:

Дивіться відеоогляд роботи на Seosprint:

3. Profitcentr - зовні даний проект нагадує Seosprint. Вік проекту 7 років. Завдань багато. Висновок доступний не тільки на Webmoney, а й на гаманець Яндекс гроші . Мінімалки немає. Пробуйте обов'язково, адже навіть накопичивши пару рублів, Ви тут же спробуєте їх вивести.

4. Seo-fast - більше чотирьох років працює на ринку даний проект. Відгуки позитивні. Активно і динамічно розвивається, залучаючи масу нових користувачів щодня. Основний плюс перед конкурентами - це можливість настройки автоматичних виплат на різні платіжні системи .

5. Socpublic - відмінна реферальна система. Ви зможете пасивно заробляти до 60% від заробітку запрошених рефералів . Постійне проведення різних конкурсів, на яких можна добре "погрітися". Виплати миттєві на найрізноманітніші платіжні системи.

6. Wmzona - старий друг і товариш. Тут можна накопичувати Вебмані і іншими способами крім виконання легких завдань. Це по-перше Майнінг. Налаштуйте його і отримуйте гроші без своєї участі на автоматі. По-друге це біржа статей. Пишіть, творіть, продавайте і заробляйте на статтях додаткові гроші.

Ну і звичайно, щоб накопичити ще більше Вебмані запрошуйте в ці проекти своїх родичів, домочадців, хороших друзів, знайомих або просто сторонніх користувачів за своїми реферальним посиланнях і Ви зможете пасивно отримувати певний відсоток від їх доходів на сайтах-поштовика - дохід від рефералів .

Найвигідніша реферальная система буде на Wmmail . Вона 5-рівнева. Тобто Ви зможете отримувати пасивне Реферальная винагороду не тільки від тих, кого саме Ви запросите на проект, а й від тих кого зможуть залучити вже Ваші реферали аж в п'ятому поколінні.

До речі, мало не забув:  EarningCash  - відмінний сервіс для заробітку з планшетів і мобільних телефонів шляхом установок додатків і дій у них До речі, мало не забув: EarningCash - відмінний сервіс для заробітку з планшетів і мобільних телефонів шляхом установок додатків і дій у них. Вартість завдань від 0.1 $ до 4 $ за кожне. Виведення коштів здійснюється на найрізноманітніші електронні гаманці, в тому числі і на WebMoney. Мінімальний висновок 0.15 $ або 10 рублів.

Заробіток Webmoney на іграх

Заробіток Webmoney на іграх з виведенням грошей слід спробувати вже після того, як Ви зможете накопичити свої перші грошенята і виведіть їх на гаманець Webmoney. Вся справа в тому, що заробіток на іграх може звичайно здійснюватися і без вкладень. У всіх іграх є щоденні бонуси, але серйозним такий дохід не назвеш.

Інша справа - це заробіток Webmoney на іграх якщо Ви здійснили в них первісний внесок (інвестували). Робити дуже великий внесок і ризикувати великими грошима зовсім не обов'язково. досить вкласти кілька сотень рублів, з часом розкрутитися, грати в своє задоволення і при цьому ще непогано збагачуватися. подібні ферми з виведенням грошей досить прибуткові.

Розглянемо кілька кращих ігор в які я сам особисто із задоволенням граю і які дозволяють виводити прибуток на Webmoney:

Taxi Money - найкраща, найпопулярніша і моя улюблена гра з виведенням грошей. З її допомогою я вже зміг вивести дуже непогані гроші. Суть гри в тому, щоб купити собі віртуальне таксі, влаштуватися на роботу і отримувати справжні гроші візництвом пасажирів. Taxi Money  - найкраща, найпопулярніша і моя улюблена гра з виведенням грошей

Якщо не хочете возити пасажирів, купувати ліцензію, писати резюме, здавати виручку, проходити техогляд тощо. Тобто можливість стати великим бізнесменом - купіть власну компанію і наймайте собі на роботу інших гравців-таксистів. Гра дуже реальна, наближена до реального життя і супер як цікава. Виплати моментальні на різні електронні гаманці.

І хоча прямих виплат на Webmoney в цій грі немає, Ви завжди зможете вивести гроші на будь-який зручний гаманець а потім за допомогою BestChange обміняти їх на Webmoney.

Taxi Money: висновок 10 000 руб. (відео)

(відео)

Golden Birds - різнокольорові птахи несуть Вам різнокольорові яйця, а Ви повинні ці яйця продавати і отримувати за них срібло. Срібло зможете вивести на різні електронні платіжні системи, в тому числі і на Webmoney.

Срібло зможете вивести на різні електронні платіжні системи, в тому числі і на Webmoney

У грі відмінний стартовий бонус 1000 срібла. Купуйте різних пташок і заробляйте реальні гроші.

Golden Mines

- купуйте різних гномів, які в шахтах видобуватимуть Вам руду, продавайте її і отримуйте живі, реальні гроші. При поповненні рахунку від 5 тис. Руб. Вам стануть давати рефералів, які самостійно зареєструвалися на проекті. Виведення коштів від 50 руб. на різні електронні платіжні системи, в тому числі і на Webmoney.

Дуже прибуткова гра.

Грайте відразу в різні ігри, так Ви станете не тільки виводити набагато більше, але і зможете запрошувати рефералів з однієї гри в іншу а також мінімізуєте свої ризики, які неминуче виникають при інвестуванні коштів куди-небудь.

Як заробити 100 $ на Вебмані

Звичайно заробити 100 $ на Вебмані гаманець дуже приємно, але зробити це складніше. Щоб отримати такий прибуток відразу можна скористатися послугами бінарних опціонів . На бінарних опціонах потрібно робити ставки: піде на зниження або підвищиться курс валют або акцій. Тобто по суті Вам належить зробити ставку підвищиться або знизиться до певного часу будь-якої курс і зробити на це ставку.

Якщо Ваш прогноз буде вірним - Ви в хорошому плюсі ​​і отримаєте дохід від бінарних опціоонов , Якщо немає, то ще є можливості і час все виправити і зробити точний прогноз, підкріпивши його хорошою ставкою.

Щоб на своїй торгівлі бінарними опціонами Ви змогли заробити 100 $ на Вебмані а не в один момент їх втратили - дуже важливо вибрати хорошого брокера , Щоб згодом не з'явилося ніяких проблем з виплатами вашого прибутку. Розглянемо тепер тільки надійних і дійсно якісних брокерів з питань торгівлі бінарними опціонами:

Binomo (Дуже високий відсоток прибутковості на торгівлі опціонами)

Binarium (Найстаріший і найдосвідченіший учасник цього ринку, надійність доведена часом)

Якщо Ви поки не вмієте торгувати бінарними опціонами, то не ризикуйте великими сумами, потренуйтеся на демо-рахунку, а вже потім робіть внесок живими грошима.

Найкраща стратегія для новачків, втім і не тільки для них, по торгівлі бінарними опціонами - це стратегія всередині кордону . Дотримуючись даної тактики Ви зможете максимально знизити власні ризики, значно збільшивши при цьому правильність і ефективність власних прогнозів на зміну тренда.

Як заробити Webmoney на статтях

Продовжуємо розглядати способи заробітку Webmoney. Ще один прекрасний спосіб це зробити - писати стати на біржах контенту . У цьому сегменті найбільшою популярністю користуються 2 біржі. це Advego і Etxt . Саме їх послугами користується найбільше число авторів і виконавців.

Пишіть статті на найрізноманітніші теми, які вас цікавлять. І Ви обов'язково знайдете покупців власного інтелектуального праці на цих біржах контенту. Вся справа в тому, що зараз в інтернеті знаходяться мільйони і мільйони сайтів найрізноманітнішої тематики і вони дуже потребують унікальному контенті. Їх творці просто фізично не встигають писати собі матеріал для сайту самостійно, тому активно скуповують його на цих біржах контенту.

Щоб заробити Webmoney на статтях пишіть невеликі статті на будь-які теми: про ремонт автомобіля або квартири, присадибне господарство, виховання дітей, медицину, туризм та подорожі, фінанси, бізнес , кулінарні рецепти , Та про все що Вам завгодно. Покупці завжди знайдуться, а гонорар тут дуже пристойний. Вартість однієї статті з рецептом звичайного страви, написаної своїми словами може доходити до 1000 рублів. Головне грамотно писати і щоб написаний Вами текст був більш-менш унікальним , Тобто не списаних начисто з іншого джерела.

Як тільки наберетеся досвіду, то Ваші гонорари багаторазово збільшаться, у Вас з'являться постійні клієнти і Ви зможете писати виключно на замовлення, тобто не потрібно буде чекати, коли будь-хто придбає Вашу чергову статтю. Пробуйте обов'язково, можливо це Ваше покликання, а оплата дуже гідна!

Заробіток Webmoney в соц. мережах

Поповнення Webmoney гаманця в соціальних мережах теж вельми цікавий спосіб. Все що потрібно для поповнення Webmoney гаманця за допомогою соц. мереж - це мати в них аккаунт, бажання віддалено працювати і зареєструватися на спеціальних проектах. Ці проекти давайте і розглянемо:

Vkserfing - можна заробляти в соціальній мережі Вконтакте. Завдань багато, вони не складні, є різні типи завдань. Накопичені гроші можна виводити на Webmoney. Інтерфейс продуманий і зручний, відрізняється простотою. Часто розігруються різні призи, багато всяких бонусів.

Vprka - тут можна заробляти Webmoney в різних соц. мережах. Інтерфейс також досить простий. Для збільшення доходів підключайте всі наявні профілі в соціальних мережах або створіть нові. Так Ваш дохід стане набагато істотніше.

V-like - дуже популярний сервіс. Працює з соціальною мережею Вконтакте. Завдань багато, ціни хороші. Свої гроші можна вивести не тільки на Webmoney але і на номер стільникового телефону.

Сподіваюся, що Ви змогли переконатися в тому, що заробіток Webmoney цілком реальний і зовсім не складний. Знайомтеся з різними проектами, вибирайте ті які Вам більше подобаються і швидше починайте заробляти в інтернеті прямо зараз . Всім удачі і великих грошей!

Вам також буде цікаво:

- Введення капчі за гроші

- Бонуси на бінарних опціонах

- Написання відгуків і коментарів

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитав статтю, АДЖЕ МИ НАМАГАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения