Затребуваність тегів в SEO на початок 2017 року

 1. Розмітка web-сторінки традиційним способом
 2. Розмітка web-сторінки сучасним способом
 3. Теги h1, h2, h3 і раніше важливі
 4. Теги strong, bold і em - сила і користь
 5. Підведемо підсумок

Які зміни відбулися в On-page оптимізації до сьогоднішнього дня Які зміни відбулися в On-page оптимізації до сьогоднішнього дня?

Що краще: відточувати теги заголовків або кинути всі сили на розмітку структурованих даних?

Про це - в нашій статті.

Багато хто вважає, що опції On-page оптимізації за останні роки зазнали суттєвих трансформацій - зросла кількість тегів, змінився їх пріоритет та інше. Забігаючи наперед, скажемо, що це не зовсім так. Нововведення є, але кардинальних змін не спостерігається.

Розмітка web-сторінки традиційним способом

Розмітка web-сторінки традиційним способом

Майстри «старої школи» стверджують, що SEO-оптимізатори велике значення мають надавати тегам H, title, description, robots, strong, alt, а також атрибутів rel = "nofollow" і rel = "canonical".

Звичайно, існує і безліч інших тегів, але про всі ці "старі" теги не повинен забувати будь-який фахівець, що займається оптимізацією і просуванням сайту .

Розмітка web-сторінки сучасним способом

Розмітка web-сторінки сучасним способом

Тепер варто сказати про найважливіші нововведення - перш за все, про появу метаданих. Більшість за традицією називають це SEO, хоча ці інструменти призначені не тільки для пошукових машин. Головними нововведеннями є:

 • Розмітка Open Graph. Цей протокол був розроблений компанією Facebook і використовується для формування превью сторінки при натисканні користувача сайту на кнопку «Поділитися». Очевидно, що читабельний і привабливий пост безпосередньо впливає на залучення трафіку з соціальних мереж.
 • Twitter Cards. API від Twitter, що дозволяє вийти за звичні рамки 140 символів в пості і сформувати картку з великим анонсом статті, фото, відео і навіть інформацією про товар (для інтернет-магазинів). Картки не просто розширюють присутність компанії в інформаційному просторі, а й залучають зацікавлених користувачів з цієї соціальної майданчика.
 • Favicon. Строго кажучи, цей інструмент відомий давно, але сьогодні він працює найбільш ефективно. Фавікон - це іконка сайту, яка відображається у вкладці браузера або в адресному рядку. Багато сервісів, на яких присутній контент певного сайту, іноді показують його іконку. Це може стати відмінною рисою просувається ресурсу і виділити його серед інших.

Сама по собі розмітка не впливає на ранжування сайту (офіційна інформація від Яндекс і Google) - вона лише допомагає пошуковій машині більш точно розпізнати контент і представити його користувачеві в покращеному вигляді.

Відповідно, більш зрозумілий, інформативний і привабливий вигляд Вашого сайту у видачі, збільшує його кликабельность, а це, в кінцевому підсумку впливає на позиції.

Однак, варто зазначити, що пошукові системи Яндекс і Google на даний момент підтримують не всі схеми розмітки, представлені в Schema.org, який на сьогоднішній день є найповнішим і сучасним стандартом.

Теги h1, h2, h3 і раніше важливі

Використання тегів заголовків було і залишається ефективним інструментом On-page оптимізації. Особливо це стосується пошукової системи Яндекс, для якої наявність h1 і чіткої структури заголовків інших рівнів (з вмістом в них ключових слів) є одним з важливих чинників ранжирування web-сторінки.

З Google не все так однозначно - тут теги h1, h2 і h3 поступаються більш прогресивним методам, наприклад, додаванню атрибута itemprop в Schema.org. Тим не менше, використання тегів заголовків і раніше є стандартом, рекомендованим до використання при просуванні сайту в будь-який ПС.

Теги strong, bold і em - сила і користь

Команди виділення тексту напівжирним і курсивним шрифтом мають велике значення для формування фрагментів в пошуковій видачі Яндекса. У свою чергу, привабливий і інформативний сниппет є одним з факторів, що впливають на кількість органічного трафіку.

Це підтверджують і різні дослідження, покликані проаналізувати взаємозв'язок між підвищенням CTR і якістю сніпетів. Згідно з цими експериментів, strong є для ПС Яндекс потужним сигналом до додавання виділеного тексту в сниппет, де б цей тег не знаходився - хоч на початку, хоч в середині статті.

Для Google ці елементи менш значущі, так як ця пошукова система при формуванні спіппетов керується тільки змістом мета-тега description, однак і в цьому випадку недооцінювати теги виділення тексту все одно не варто.

Підведемо підсумок

Класичні методи SEO і раніше важливі для просування web-ресурсу в усіх пошукових системах, хоча до Google це стосується меншою мірою. З іншого боку, в інструментарії фахівця з'явилися мета-дані, які розширили можливості оптимізації як окремих сторінок, так і сайту в цілому.

Автор: Олег Огородніков

Що краще: відточувати теги заголовків або кинути всі сили на розмітку структурованих даних?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения