Зробити безкоштовний сайт. Де можна зробити сайт безкоштовно

 1. Ucoz.ru
 2. Wix
 3. Відгуки про хостинг:

У цій статті ми розглянемо основні безкоштовні конструктори сайтів.

У цій статті ми розглянемо основні безкоштовні конструктори сайтів

Де знайти безкоштовний хостинг?

Вступ

Існує два різних методу створити інтернет-ресурс. Перший вимагає витрат на хостинг і доменне ім'я, базових знань функціонування сервера, основ сайтобудування у вигляді HTML і інших супутніх моментів. Другий метод безкоштовний, він пред'являє набагато менш критичні вимоги до розробника сайту - все робиться в режимі онлайн на особливих сервісах, які називаються конструкторами сайтів.

Мережа стрімко розвивається і таких конструкторів сайтів стає все більше. Їх перелік з описами обов'язково послужить вам добру службу, якщо ви не бажаєте вкладатися і плануєте скористатися послугами сучасних безкоштовних сайтостроителей.

При складанні цього переліку були охоплені безкоштовні конструктори Росії і зарубіжжя. Деякі з них мають платні тарифні плани, однак абсолютно все дозволяють створити сайт безкоштовно. Є, безумовно, різні обмеження, які описані і дадуть вам загальну картину про кожну окрему конструкторі пропонованого переліку.

Варто відзначити, що в ньому немає конструкторів сайтів, що пропонують створення проекту з обмеженою кількістю сторінок - рано чи пізно ваш портал розростеться і знадобиться перехід на комерційну версію.

Число сайтобудівна сервісів в Мережі обчислюється десятками - охопити все дуже важко, але таке завдання і не ставилася.

Ucoz.ru

Найвідоміший, один з найбільш розкручених і старих сайтобудівна конструкторів Росії. Він був створений в далекому 2005 році. Має спеціальну українську версію ucoz.ua.

Ucoz надає дуже багато різноманітних можливостей. На ньому можна зробити майже все. Мені доводилося робити кілька бюджетних проектів на ньому і я можу сказати, що зробити можна багато чого при повному контролі коду і хорошою гнучкості: хочеш звичайний «гумовий» дизайн - бери, необхідно якесь нестандартне рішення - пиши і все буде працювати. Інтерфейс сервісу може здатися трохи заплутаним, однак це, зрозуміло, лише суб'єктивна думка.

Юкоз пропонує шістнадцять мовних локалізацій, понад 200 готових шаблонів, багато готових віджетів і функцію безкоштовного підключення власного домену. Є FAQ, блог, підручник, форум і контакти в соцмережах. Сервіс гарантує 99% аптайма, а також резервне копіювання веб-ресурсу. Цей конструктор пропонує безкоштовну функцію створення резервної копії проекту на своєму вінчестері - при падінні вашого сайту ви зможете його відновити з зробленої копії.

Перелік адрес для веб-ресурсу, що надаються юкоз, дуже великий: імя.ucoz.ru (net, ua, de, com, org, lv), імя.clan, su, імя.at, ua, імя.moy, su, імя.do, am і інші.

переваги:

 • Великі можливості, повноцінний контроль коду, безліч готових рішень, шаблонів, а також навчальних матеріалів.
 • Є можливість абсолютно безкоштовно приєднати власний домен .
 • Гарна підтримка на форумі.

Головні мінуси:

 • Нав'язливий рекламний блок, який розміщений у верхньому правому кутку вашого веб-порталу, зняття якого вимагає спеціальної оплати (для деяких освітніх і некомерційних ресурсів можливе безкоштовне відключення цього банера).
 • Створення веб-ресурсу можна назвати простим процесом - людям, які не володіють навичками конструювання інтернет-сайтів, доведеться затратити багато часу на навчання.

Nethouse.ru

Дуже перспективний і якісний вітчизняний конструктор. Має англійську, російську та українську локалізації, а також повністю українську версію, яка розташована на nethouse.ua. Один із сервісів, де реклами немає взагалі, а також є безкоштовна функція підключення домену. У небагатьох конструкторів сайтів є така дивовижна комбінація!

У плані особливої ​​гнучкості у створенні веб-ресурсу говорити не доводиться. Контролю коду тут немає, немає також можливості створення власного блоку на бічній панелі проекту. Проте, це можна сказати про переважну більшість сучасних конструкторів сайтів.

Зате серед готових рішень тут є каталог товарів, фото-галерея, хостинг відгуки і коментарі, новини, пошук, статистика відвідувань і навіть список послуг з можливістю оформлення замовлення. Тобто повний набір для створення як маленького сайту-візитки, так і представництва компанії з переліком продукції. До того ж, на Nethouse можна безкоштовно створити інтернет-магазин.

Редагування веб-ресурсу проводиться за допомогою різних меню - нічого нового немає, досить зручно. Тест редагується візуальним редактором, який дозволяє завантажувати відеоматеріали і картинки. Кожна сторінка має власні мета-теги.

Свої стилі CSS створювати не можна. Готових шаблонів мало, проте є можливість їх зміни. Збереження резервної копії інтернет-ресурсу немає. Є живий форум, група вКонтакте, блог і спеціальні навчальні матеріали.

Адреси сайтів, які надає Nethouse: імя.nethouse.me, імя.nethouse.ru, а також імя.nethouse.ua.

Головні переваги:

 • Швидкий початок без якихось особливих знань.
 • Інтуїтивно зрозуміле і легке редагування.
 • Досить великий вибір готових рішень.
 • Безкоштовне приєднання власного домену.
 • Немає реклами - внизу сайту лише посилання і невеликий логотип Nethouse.

Найбільш значні мінуси:

 • Повна відсутність контролю коду.
 • Немає можливості збереження копії веб-ресурсу на вінчестері.

Wix

Досить відомий безкоштовний іноземний сайтобудівна сервіс. Він був створений в 2006 році. Веб-ресурси робляться із застосуванням стандарту HTML5.

Цей конструктор пропонує безліч меню, шаблонів, галерей, дизайнерських рішень і шрифтів, які можна застосовувати в роботі. На Wix.com можна швидко зробити свій сайт (зокрема мобільний) без знання програмування і HTML - всі кроки пропонує спеціальний майстер створення інтернет-ресурсу, а його наповнення, включаючи впровадження соціальних сервісів і мультимедійних елементів виконується за допомогою Drag and Drop редактора.

Я не прихильник сучасних візуальних редакторів, проте все-таки повинен визнати, що безкоштовний хостинг Wix запропонував досить цікавий варіант. Він дуже легкий в освоєнні. Тому для людей, які не мають навичок створення сайтів, він виявиться справжньою знахідкою. Таким чином, при подібному підході контролю коду вже взагалі немає.

Wix, на жаль, має платну функцію приєднання свого домену, зате в безкоштовній версії веб-ресурсу немає реклами - лише маленька смуга внизу сторінок з найменуванням конструктора, а також посиланням не його. На сервісі є форум, блог і навчальні матеріали.

переваги:

 • Дуже швидкий початок без якихось особливих знань.
 • Комфортний редактор, безліч хороших шаблонів і готових рішень - будівельник форм, чат та інші.

мінуси:

 • Немає контролю коду і випливає з даного чинника обмеження в гнучкості веб-ресурсу. У разі якщо захочеться зробити просто крок в сторону, це може виявитися великою проблемою.
 • Приєднання власного домену вимагає переходу на спеціальний платний пакет.
 • Багато з готових рішень сервісу англійською мовою.

висновок

Тепер ви знаєте, де в даний час можна зробити веб-ресурс безкоштовно - вибір дуже широкий. Закінчуючи цей огляд, хочу нагадати одне відоме висловлювання - безкоштовний сир буває лише в мишоловці.

Ні, ніхто тут не буде доводити, що інтернет-ресурс на конструкторі - погано: тисячі проектів зроблені на різних конструкторах і добре працюють. Однак справа в тому, що адміністрація сучасних сайтобудівна сервісів не несе перед вами відповідальності. Щоб в цьому переконатися досить просто заглянути в договір про використання.

Тому, затіваючи дійсно солідний проект, необхідно подумати про доцільність застосування безкоштовних конструкторів. Ну а якщо вирішили, то, як мінімум, обов'язково варто придбати власне ім'я домену, яке вашим залишиться назавжди.

Варто додати, що якщо ви збираєтеся зайнятися заробітком в Мережі за допомогою сайту, то треба обов'язково пам'ятати, що багато мереж - тизерну, банерні, сервіси контекстної реклами та інші подібні ресурси не приймають веб-ресурси, які розміщені на безкоштовних платформах

Я не дуже люблю конструктори сайтів, вважаючи за краще робити веб-ресурси на двигунах, або нативном коді. Правда якби зараз виникла потреба роботи з конструктором, я б робив вибір за такими критеріями - приєднання власного домену, відсутність реклами і можливість збереження веб-ресурсу на свій диск. Безкоштовно, звичайно ж.

У разі якщо для вас не має значення зазначені вище критерії, і ви не бажаєте паритися з кодом, то в такому випадку ваш шлях лежить на сервіс Wix - простіше вже нікуди: наприклад, зробити сайт-візитку тут можна фактично за 10 хвилин. У разі якщо не має значення наявність постійної реклами і необхідна велика гнучкість веб-сайту, то це вам дасть Юкоз. Прекрасний Nethouse, шкода тільки, що у нього немає збереження.

А, взагалі, вибір конструктора сайтів - справа досить відповідальне. Якщо передбачається сайт з декількома десятками сторінок, є сенс спробувати кілька сервісів, керуючись наведеними вище описами, ніж потім мучитися і переїжджати на інший конструктор. Витрачені півдня цього стоять, повірте.

Відгуки про хостинг:


Де знайти безкоштовний хостинг?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения