Звіт по просуванню сайту

 1. Сторінка №1 - Титульний лист
 2. Сторінка №2 - Зміст
 3. Сторінка №3 - позиції сайту
 4. Сторінка №4 - проведені роботи
 5. Сторінка №5 - відомості про відвідуваність
 6. Сторінка №6 - глибина переглядів
 7. Час, проведений на сайті
 8. Сторінка №7 - джерела трафіку
 9. Сторінка №8 - популярні запити
 10. Сторінка №9 - географія, демографія
 11. Сторінка №10 - вік відвідувачів
 12. Сторінка №11 - контактні відомості

Сторінка №1 - Титульний лист

Титульний лист щомісячного звіту по пошуковому просуванню сайту створений у фірмовому стилі компанії «Сео-Н». Основна мета даної сторінки:

 • Випереджаючи аналітичні матеріали, титульний лист надає основну інформацію: коли і ким був виконаний звіт.
 • Перша сторінка виконана в корпоративних кольорах і відрізняється стриманим дизайном. Оформлення підкреслює офіційний характер документів.
 • На титульному аркуші ви завжди зможете знайти контактну інформацію: адресу нашого сайту і електронну пошту менеджера, який контролює просування ресурсу.

Сторінка №2 - Зміст

Друга сторінка звіту дозволить вам зорієнтуватися у всьому документі. Зміст вказує головні розділи:

 • Основні відомості про проведену роботу. Просування сайту - це комплексний процес, який включає аудит, оптимізацію структури та контенту, а також розміщення посилань. Перші сторінки звіту присвячено огляду всіх етапів просування.
 • Відомості про відвідуваність сайту. Головний показник популярності вашого ресурсу - це трафік. Вивчення характеристик користувачів, переглянутих сторінок та інших даних дає змогу виробити найбільш ефективну стратегію оптимізації.
 • Контактні дані. Ми завжди готові відповісти на будь-які ваші питання - номер телефону, електронна пошта та інша інформація вказані на останній сторінці звіту.

Сторінка №3 - позиції сайту

Дана сторінка знайомить вас з позиціями сайту. Ми відстежує позиції по 4 пошуковим системам:

 • Yandex (вся Росія): за даними статистики 2009 року, цією пошуковою системою користуються понад п'ятнадцять мільйонів чоловік.
 • Yandex (ваш регіон): Даний сервіс дозволяє проаналізувати цільову аудиторію сайту на основі територіальної ознаки.
 • Google: на сьогоднішній день Гугл є найпопулярнішою пошуковою системою в світі. Зарубіжний пошуковик займає 34,4% російськомовного сегмента.
 • Рамблер в минулому році став володарем «Премії Рунета» в номінації «Культура і масові комунікації».
 • Mail.ru: дана система, використовуючи пошуковий механізм Яндекса, приносить до 10-11% всього трафіку Інтернету.

Сторінка №4 - проведені роботи

Головний принцип нашої діяльності - це профессіоналізм.Ми використовуємо сучасні технології просування, що дозволяє гарантувати успішний результат. У звіті ви можете простежити всі етапи оптимізації, починаючи від комплексного аудиту сайту і до появи ресурсу в ТОПі пошукових систем. Ми детально описуємо всі роботи по просуванню ресурсу і даємо рекомендації щодо подальшого розвитку вашого сайту. Наші фахівці постійно аналізують алгоритми пошукових систем і коригують процес просування сайта.Такой підхід дає можливість збільшувати відвідуваність ресурсу і забезпечувати перші позиції в пошукових ведучих.

Сторінка №5 - відомості про відвідуваність

Звіт показує загальну картину відвідуваності сайту за 30 днів. Сайт в даний час - це один з найефективніших інструментів розвитку бізнесу. Веб-ресурси дозволяють розширити аудиторію потенційних клієнтів і партнерів, створити позитивний імідж компанії, а також збільшити обсяг продажів, якщо мова йде, скажімо, про інтернет-магазині. Аналіз відвідуваності включає дослідження сайту як рекламного майданчика, інформаційного та іміджевого ресурсу. На основі отриманих даних наші фахівці виробляють найбільш ефективну схему просування, модернізують навігацію сайту і проводять інші роботи.

Сторінка №6 - глибина переглядів

Успіх ресурсу безпосередньо залежить від ступеня зацікавленості аудиторії розміщеної на ресурсі інформацією. Проаналізувати цю зацікавленість, дозволяє фактор глибини перегляду.

Час, проведений на сайті


Фактор часу, витраченого користувачем на вивчення контенту ресурсу, ілюструє зацікавленість порталом. Залежно від якості каналів зв'язку ваші потенційні клієнти будуть витрачати різний час для перегляду певних сторінок. Дослідження допомагають проаналізувати потреби аудиторії, створити найбільш зручну навігацію і визначити динаміку розвитку сайту.

Сторінка №7 - джерела трафіку

Облік трафіку є одним з найважливіших факторів, що гарантують успішне просування сайта.Определяя, які пошукові запити привели користувача на сайт, можна розробити і реалізувати ефективну стратегію оптимізації. Наші фахівці вивчають, якими пошуковими системами користувалися відвідувачі вашого ресурсу, що їх зацікавило на порталі, які сторінки привертають аудиторію і ін. Дані дослідження допомагають створити популярний сайт і забезпечити йому перші місця в результатах пошукової видачі.

Сторінка №8 - популярні запити

Одним з перших етапів просування є складання семантичного ядра. Аналіз статистики використання ключових слів дозволяє виявити найбільш популярні запити. Дана інформація дає можливість контролювати і коригувати процес просування ресурсу. Зведена таблиця, що наочно демонструє рейтинг пошукових фраз, формує уявлення про позиції сайту. Також в звіті відображається середній час, проведений користувачем на сайті, і кількість користувачів, що переглянули певну сторінку.

Сторінка №9 - географія, демографія

Географічні та демографічні показники дають можливість максимально детально вивчити аудиторію вашого сайту. Використовуючи спеціальні сервіси, наші фахівці вивчають статево характеристики користувачів, а також залежність відвідування від територіального прізнака.Істочніком інформації є реєстраційні дані користувачів пошукових систем. Формуючи звіт, ми досліджуємо тактику просування і модернізуємо ресурс. Популярний серед користувачів сайт може стати ефективним інструментом розвитку бізнесу практично в будь-якій сфері.

Сторінка №10 - вік відвідувачів

Ще один показник якості аудиторії - це вік користувачів. Особливо важливий цей фактор при просуванні комерційних запитів. Сайти, що представляють собою інтернет-магазини, каталоги, проморесурси, націлені на збільшення обсягу продажів і популяризацію послуг фірми.Учітивая ці особливості, нам необхідно залучити на портал платоспроможну аудиторію. Вивчаючи характеристики користувачів, ми збільшуємо конверсію - показник перетворення користувача сайту в реального покупця товарів і послуг.

Сторінка №11 - контактні відомості

Якщо звіт викликав у вас питання - ми з радістю допоможемо вам розібратися в представленій інформації. Один з головних пріоритетів компанії «Сео-Н» - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що в будь-яких випадках ми йдемо назустріч, розробляючи найбільш зручні вам схеми сотруднічества.Будем раді бачити вас в числі наших клієнтів!

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения